Карбинци
Подкатегорија:
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2x40W Bluetooth/AUX/USB/SD Mini Pleer za kola

Pojacala za vo kola 2x40w ,koi rabotat od 5v do 18v. Rabotat nezavis...


999 МКД
или предлог цена
13 авг 15:19Novo Mini Pojacalo 2 x 25w

mini pojacalo za vo kola i za domasna upotreba. Raboti kombinirano n...


999 МКД
или предлог цена
12 авг 15:57Novi Mini Pojacala za Kola

Mini pojacala i predpojacala za vo kola i za domasna upotreba so razl...


1 €
или предлог цена
10 авг 15:37Novo pojacalo

Mini pojacala so dalecinsko ,na koi postavuvate zvucnici so pomos na ...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 09:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам