Подкатегорија:
                   
146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
Денес 13:58Prodavam dve drveni masi i komoda

drveni masi i komoda dobro socuvani


4.000 €
или предлог цена
Денес 09:17Trpezariska i klub masa

Trpezariska masa so prodolzuvanje i Klub masa Zaedno komplet 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 07:105 stolici kupeni od simpo

5 stolici kupeni od simpo Imaat i navlaki cena 6000den komplet site...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:49  НОВ ОГЛАС

Маси од ковано железо со гранитни плочи

Две маси со димензии 117x67x72cm направени од ковано железо со гранит...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:58Masa i stolici/Маса и столици

Се продаваат кружна маса и 6 столици! Контакт 071 527 525 Фоне


3 МКД
или предлог цена
05 јун 22:55Итно!!! Топ Цена! Трп.Маса 6 столици!

Продавам маса дрвена со класични ногарки 150х90( 40) и 6 дрвени столи...


7.500 МКД
или предлог цена
05 јун 22:12Столици

Stolicite se vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:37Трпезариски маси и столици

Се продава 1 трпезариска маса и 4 столици Правоаголна: 110*70*74 со ...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 12:21Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
05 јун 08:19Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
04 јун 17:47Trpezariska masa i dva kreveti

Trpezariska masa so dimenzii 160x90 so moznost za prodolzuvanje za do...


По Договор
или предлог цена
04 јун 10:33masa

masa za vo devna soba 4000den kontakt vo poraka ili na email


4.000 МКД
или предлог цена
03 јун 23:47Novi Stolici

Se prodavat 6 novi drveni stolici. Kupeni 2500 denari parče Se prod...


1.700 МКД
или предлог цена
03 јун 19:50Masa za kompjuter

Biro, masa za kompjuter Tel za kontakt 078349486


2.300 МКД
или предлог цена
03 јун 17:33SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

SE PRODAVA OKRUGLA TRPEZARISKA MASA OD LESNINA SO PUSTANJE,KAFEAVA BO...


7.000 МКД
или предлог цена
03 јун 09:58Stolici metalni

Se prodavaat metalni stolici za sekakva namena napraveni od metal i t...


1.800 МКД
или предлог цена
03 јун 09:48Stolici

Se prodavat isti vakvi 6 stolici, kupeni novi neodpakovani. Kupeni 20...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 20:25Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
02 јун 11:36Трпезариска маса

Трпезариска маса 120 sm,со пуштање,со стакло гратис.Телефон за контак...


6.500 МКД
или предлог цена
01 јун 10:51Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
01 јун 10:50Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
01 јун 10:50SE PRODAVA MASA

Masata e vo odlicna sostojba Cena 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
31 мај 22:27TRPEZARISKA MASA

TRPEZARISKA MASA KOMPLET SO STAKLO


14.000 МКД
или предлог цена
31 мај 08:39Se prodava Masa 6 stolici

Masa 6 stolici kako novi Mnogu malce koristeni


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
30 мај 23:43Tv Filips Trkalezna masa i cetiri stolici

Cetiri stolici i trkalezna masa 8000den Tv Filips _prodaden


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 23:43МАСА

Се продава трпезариска маса, италијанско производство, има и додаток ...


6.000 МКД
или предлог цена
30 мај 11:46Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столи...


13.000 МКД
или предлог цена
29 мај 22:46SE PRODAVA ANTIKA. POLICA OREOVO DRVO

ANTIKA. POLICA OREOVO DRVO


200 €
или предлог цена
28 мај 18:23drveni stolici kako novi

Stolicite se skoro novi i zacuvani toptan popust


50 €
или предлог цена
27 мај 20:40MASI NA RASKLOPUVANJE ZA KETERING, NASTANI...

masi na rasklopuvanje za ketering, nastani... IVERICA 2,5 santimi de...


1 €
или предлог цена
27 мај 18:49SE PRODAVA OKRUGLA MASA SO PUSTANJE

SE PRODAVA OKRUGLA MASA SO PUSTANJE KAFEAVA BOJA.DIMENZII 120CM NEPUS...


7.000 МКД
или предлог цена
27 мај 09:17Масичка

Se prodava Dolzina 100 cm Sirina 60 cm Visina 43 cm


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
26 мај 21:32PC Zone kancelariski zelezni masi i stolici

Masite se kvalitetno izraboteni so zelezni ramki, koristeni vo intern...


50 €
или предлог цена
26 мај 20:32Masi i stolici

Masi I stolici


450 МКД
или предлог цена
24 мај 15:22Dve stolici za restavriranje

Cena na edna 40 eur. Dvete za 80 eur.


40 €
или предлог цена
22 мај 16:19Masi i stolici

Nad 50 parcinja stolici Se prodavaat site zaedno Masa kocka 3000 den...


1 €
или предлог цена
22 мај 13:28Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
22 мај 09:11SE PRODAVA OKRUGLA TRPEZARISKA MASA SO PUSTANJE

SE PRODAVA OKRUGLA MASA SO PUSTANJE OD LESNINA.


7.000 МКД
или предлог цена
20 мај 09:10Se iznajmuvaat visoki masi

Se iznajmuvaat visoki masi Minimum 5 masi Visoko kvalitetni masi ...


600 МКД
или предлог цена
18 мај 22:11Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам