131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Philips presa za kosa

Nova so dve hodini garancija Kontakt 078 321 514


3.700 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на коса

Денес 15:38Pegla(presa) za kosa

Se prodava koristena profesionalna presa za kosa Babyliss so kerami...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на коса

Вчера 18:58RAYBAN ERICA orginal so fiskalna

Продавам Rayban Erica 4171 865/13 наочари оригинал со фискална, купен...


100 €
или предлог цена
Вчера 07:18Stomatoloska oprama Komplet

Se prodava kompletna stomatoloska oprema za ordinacijai toa -Stomato...


1 €
или предлог цена
09 авг 09:17Prodavam antidekubiten dusek

Koristen e dva meseci,kupen e od eurofarm


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:59Масажер

Масажер со чашки 077991948


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на тело

08 авг 11:01Ортоза

Недајбоже да му е на некој потребна Но ако веќе е потребна КОНТАКТИР...


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:24SHAMPON ZA RAST NA KOSATA

-POSEBEN SHAMPON ZA ONIE STO NEMAAT KOSA, GI IMA SITE PROTEINI STO SE...


240 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на коса

07 авг 10:38DAIWA POLARIZIRANI NAOCARI , ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ,

Naocari za sonce , polarizirani, odlicni, novi , voopsto neupotrebeni...


700 МКД
или предлог цена
06 авг 14:42PHILIPS LUMEA EPILATOR DEPILATOR LASERSKI defekt

Prodavam koristen so defekt. Trepkaat 5-te led diodi istovremeno, a v...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 09:16KREVET

Se prodava cena po dogovor VLADE 078304233 VLADE 078304233


По Договор
или предлог цена
02 авг 12:47Elektricen skuter invalid

Marka Luggie 075490108


24.000 МКД
или предлог цена
02 авг 08:39Panasonic ES-ED70-G Depilator

Nov Panasonic ES-ED70-G depilator za suvo i vlazno depiliranje, so 5 ...


3.500 МКД
или предлог цена
31 јул 13:14Ramki za ocila Naocari Рамки за очила Наочари

Ramki za naocari, izraboteni od medicinski titanium, visoka klasa i k...


2.500 МКД
или предлог цена
31 јул 13:14Profi TURPIJA ZA NOKTI THE FILE PROMED 2030 Pedikir

Koristena. Vo kompletot ima okolu 40 razlicni tipovi na turpii. Prof...


5.000 МКД
или предлог цена
31 јул 11:51SENDO

Aparat sendo odlicen


31 јул 10:22Set za nokti

Set za nega na nokti vo domasni uslovi,ili vo kozmeticki salon


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
31 јул 10:05Stegac za koleno

Novo


11.111 МКД
или предлог цена
29 јул 20:50MASICKA ZA NOKTI - MANIKIR POLOVNA

PRODAVAM KOZMETICKI APARATI NOVI KONTAKT 076 22 22 18 ...


230 €
или предлог цена
Битола

Нега на тело

29 јул 14:41MICROLIFE

Ispraven,tocen,swiss


1.200 МКД
или предлог цена
29 јул 10:38Var pecena na drva- varova voda

Prodavam var (za varova voda) pecena na drva . Prakam i po kargo ( m...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

27 јул 21:02Hijaluronsko penkalo

Hijaluronsko penkalo so gratis 19 ampuli Natasha 076810962


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

26 јул 19:09Microblading materijali

Kompleten kit za Japonska metoda so 3 Goochie boi : Brown coffee, dar...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

26 јул 19:09Матичен млеч/ Maticen Mlec

Се продава природен матичен млеч Контакт 075235786


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на тело

26 јул 13:29Virak caj lek za zenski bolesti

Virak-biserok alchemilla vulgaris lekovit caj za mnogu zenski bolesti...


1 €
или предлог цена
24 јул 22:29Stomatoloska Stolica

Se prodava socuvana Stomatoloska stolica Kontakt 078446878


1.000 €
или предлог цена
22 јул 15:51Stomatoloska stolica Siemens M1

Stomatoloska stolica Siemens M1 so vgraden elektromotor siemens vgra...


600 €
или предлог цена
22 јул 15:51Ring Lamp

Svetlo so drzach za selfi fotografii 1 metro visina so 3 razlicni sv...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Шминка

19 јул 17:53Оригинал Victoria's Secret млеко за тело

👉Купи безбедно тука https://bit.ly/3OxD7RN ✅Плаќање со картичка или...


1.045 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на тело

19 јул 16:11ORIGINALNI PARFEMI (ПАРФЕМИ)

Prodavam originalni maski i zenski parfemi vo originalno pakuvanje, o...


2.500 МКД
или предлог цена
16 јул 18:56EURO DE PRO

Super aparat za pritisok


1.200 МКД
или предлог цена
16 јул 00:13MASAZER KUPEN OD TOP SHOP

Masazerot nema mana kako nov e, kupen e od top shop i upotreben nekol...


1 €
или предлог цена
13 јул 11:22INHALATOR Инхалатор disenje inhalacija so dve maski tivok

Inhalator za olesneto disenje, za problemi so astma, nastinki. Malku ...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

13 јул 08:45Vakum Masazer za celulit

Nov, voopshto ne e koristen


500 МКД
или предлог цена
12 јул 12:40Aparat za pritisok

Aparati za pritisok za nad lakto so memorii koristi 4 baterii AA, moz...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јул 07:19masazeri za lice Novi

Novi masazeri za lice po mnogu povolna cena


350 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на лице

11 јул 13:53PEGLA ZA KOSA

SE PRODAVAAT PEGLI ZA KOSA ISPRAVNI VO ODLICNA SOSTOJBA DVE PHILIPS...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на коса

10 јул 18:49Изгореници и повреди

1. Стерилна лепенка за заздравување на изгореници (10cm x 10cm) 2. П...


800 МКД
или предлог цена
06 јул 10:24Се продаваат ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Се продаваат висококвалитетни UNISEX очила за сонце. Достава до ад...


1.199 МКД
или предлог цена
03 јул 17:58Параван , Медицински кревет Paravan

se prodavaat vo paket krevet medicisnki i paravan pogodni za ordinaci...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на тело

30 јун 19:37Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам