Подкатегорија:
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MICROLIFE

Ispraven,tocen,swiss


1.200 МКД
или предлог цена
14 авг 16:23SENDO

Aparat sendo odlicen


12 авг 09:30Prodavam antidekubiten dusek

Koristen e dva meseci,kupen e od eurofarm


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:59Ортоза

Недајбоже да му е на некој потребна Но ако веќе е потребна КОНТАКТИР...


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:24Elektricen skuter invalid

Marka Luggie 075490108


24.000 МКД
или предлог цена
02 авг 08:39Stegac za koleno

Novo


11.111 МКД
или предлог цена
29 јул 20:50EURO DE PRO

Super aparat za pritisok


1.200 МКД
или предлог цена
16 јул 00:13Aparat za pritisok

Aparati za pritisok za nad lakto so memorii koristi 4 baterii AA, moz...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јул 07:19Изгореници и повреди

1. Стерилна лепенка за заздравување на изгореници (10cm x 10cm) 2. П...


800 МКД
или предлог цена
06 јул 10:24ORTOZA

Postoperativna ortoza ,osobeno posle operacija na preden vkrsten liga...


3.500 МКД
или предлог цена
08 јун 23:23Kisloroden Koncentrator De Vilbiss 525KS (5l)

Prodavam kisloroden koncentrator (Aparat za kislorod) De Vilbiss 525K...


30.000 МКД
или предлог цена
16 мај 09:42Cetvoronozen bastun/Четвороножен бастун

Bastunot e cetvoronozen, so dodatok za mraz-gumicka, koja go olesnuva...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 19:00LONGETA /se koristi kaj pacienti so skrsen kolk/

Se prodava LONGETA koja osven osnovna namena,se koristi za luge so SK...


2.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:45MICROLIFE

Aparat za pritisok svajcarski,perfekt


21 фев 18:36Холтер за хипертензија SCHILLER BR-102

Малку користен, фабрички набавен, прв сопственик, функционален 070...


11 фев 20:28Продавам медицински уреди за амбуланта/ординација

1. Echo Siemens SL1 со абдоминална сонда. 2. Стерилизатор 3. Ласер ...


4.500 €
или предлог цена
18 јан 10:49ZIVIN APARAT

star yu kvalitet i tocnost,zivin aparat bez opasnost od istekuvanje z...


1.000 МКД
или предлог цена
29 окт 09:56EEG Biofeedback и HeartMath emWave Pro

Za PSIHOLOZI, PSIHIJATRI, NEVROLOZI EEG Biofeedback i HeartMath emWa...


150 €
или предлог цена
30 сеп 08:02aparati za merenje sekjer

aparatite nemat traki za merenje samo eden ima traki


По Договор
или предлог цена
11 јул 19:50Se prodava medicinsko pomagalo

Se prodava medicinsko pomagalo kontakt : 070686871


22 јан 10:09Se prodava Kisloroden koncentrator NOV so Garancija

Se prodava kisloroden kocentrator, nov i neupotrebuvan so garancija d...


30.000 МКД
или предлог цена
29 окт 15:46EDNOKRATNI NITRILNI RAKAVICI bez PUDRA

Сите наши промоции можете да ги погледнете на нашата фб страна https:...


599 МКД
или предлог цена
03 јул 13:35Oksigenski koncentrator/aparat za kislorod-Philips

Апаратот е користен,но е во одлична состојба има маска и две чаши.


500 €
или предлог цена
10 ное 00:50aparat za merenje pritisok

digitalen apparat za merenje pritisok 1 godina garancija


1.500 МКД
или предлог цена
10 окт 09:13aparati za merenje pritisok

aparati za merenje pritisok so pumpica 500 denari zivin aparat 1200...


18 сеп 12:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам