1116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАРТ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 76990 ден ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Prodavam Samsung J3 2017

Telefonot e zemen od A1. Ima mala puknatina od desnata strana, ne sme...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Nov Asus Zenfon 9 - 16gb RAM , 256gb Memorija

Nov telefon so 16gb ram , 256gb vnatresna memorija 5g , dual sim ...


550 €
или предлог цена
Вчера 23:09Motorola G60 / Moto G60

Telefonot e prezacuvan, so nego odi i original kutija i polnac. Disp...


200 €
или предлог цена
Вчера 19:43Iphone 13pro 128 gb nov !

Kako nov ! Americki ! Mozi i zamena !


800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
825 €
Вчера 19:42Fax I Tel, odlicni

Malku koristen. Dajte ponuda


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49iPhone XR 128GB

iPhone XR Battery - 84% True Tone - nema Face ID - raboti Pukn...


9.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
9.800 МКД
Вчера 18:41Apple iPhone Xs Max 256GB Kako Nov

Fabricka sostojba Kako Nov Funkcionira bezprekorno Sledi so polna...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone Xs Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xs Black Odlicno zacuvan,Bez zabeleski Garancija Mozi ...


219 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
220 €
Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Se prodava Samsung A52s 5G

Vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem. Komplet pakuvanje so...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:29Huawei p40 lite odlicno socuvan

Se prodava Huawei p40 lite odlicno socuvan so kutija,polnac i maska t...


5.999 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС

Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro 256gb kako nov e tel


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Вчера 15:43POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh brzo polnenje, C-connector 2xusb extra kvalitet...


1.799 МКД
или предлог цена
Вчера 14:38Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:38Garmin venu 2

Garmin venu 2. 45mm. Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez t...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:04Samsung galaxy watch 3

Samsung galaxy watch 3 kako nov bez nikakvi ostetuvanja komplet so ku...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03Redmi Note 11 Blue 128GB (Nov)

Nov Neodpakovan


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 13:16Apple iPhone Xr 128GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xr White 128GB Bez nikakvi zabeleski/Garancija >Mozi...


14.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.990 МКД
Вчера 13:15Samsung Galaxy A40 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A40 64/4GB White Bez nikakvi zabeleski,Zacuvan Kako ...


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Apple iPhone 11 Odlicen Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Black Odlicna sostojba,Bez Zabeleski/Garancija >Sl...


18.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Apple iPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Red Fabricka sostojba,Kako Nov Battery Health 89% ...


429 €
или предлог цена
Вчера 13:15Apple iPhone 12 Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Odlicna Sostojba,bez zabeleski/Garancija >Mozi da...


429 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
449 €
Вчера 13:15Samsung Galaxy A04s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Za drugi gradovi dostava preku ...


8.490 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Graphite Fabricka sostojba,Kako Nov Se orgi...


39.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Samsung Galaxy S20 5G 128/12GB Ram Kako Nov Garancija

Samsung Galaxy S20 5G Model 128 Skladisna 12GB Ram Memorija Full Pa...


329 €
или предлог цена
Вчера 13:14Galaxy Watch 4 Nov 24m. Garancija Neptun

Nov nekoristen 24 meseci Garancija Moznost za dostava preku kargo


9.490 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Samsung Galaxy J7 Odlicen Garancija

Funkcionira bezprekorno bez zabeleski Mozi da se vidi I testira Na ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14LG k22 Odlicen Garancija

Funkcionira bezprekorno bez zabeleski Za drugi gradovi dostava prek...


3.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Apple IPhone 11 Pro Max Kako Nov Top Cena Vili Mobile

Apple IPhone 11 Pro max Fabricka Sostojba 10/10,Smenat Ekran/Orginal...


369 €
или предлог цена
Вчера 13:14Nov iPhone 14 pro

Nov kupen vo swajcarija neotpakovan


1.050 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava iPhone 14 pro max Nov

Se prodava iPhone 14 pro max koristen e 4 meseci so nego sledi 7 mask...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 12:55Нови футроли за HUAWEI P40 LITE

Продавам три футроли за HUAWEI P40 LITE Без знаци на користење. Се...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Вчера 12:12Redmi 9at.32gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi 9at.32gb.bat.5000ah.novi 24m.gar. 4900d. 075303777 Mobistrk


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:38  НОВ ОГЛАС

Redmi 10 ram.4/64gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi 10 ram.4/64gb.kam.50mp.bat.5000ah.novi 24m.gar. 7900d. 075303...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32  НОВ ОГЛАС

Redmi note 11 ram.4/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi note 11.ram 4/128gb.bat.5000ah.kam.50mp.novi 24m.gar. 9500d 0...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 11:29  НОВ ОГЛАС

Honor x8.5g.ram.6/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Honor x8.5g.ram.6/128gb.bat.5000ah.novi 24m.gar. 10900d


10.900 €
или предлог цена
Вчера 11:25  НОВ ОГЛАС

Mobilen

Se prodava Iphone 5 so zaklucen i cloud, moznost za delovi.


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Вчера 11:10Iphone 6s.32gb.odlicno socuvan nava bat.mobistrk

Odlicno socuvan iph.6s.nova baterija 4900d. 075303777


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18  НОВ ОГЛАС

Sams.a20e.ram.3/32g.malce rab.mobistrk

A20e 3/32 malce raboten odlicno socuvan 3900d.


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15  НОВ ОГЛАС

Sams.a03.ram 3/32gb.novi 24m.gar.mobistrk

Sams a03.ram 3/32gb.novi 24m.gar.mobistrk 075303777 7500d.


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:04  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам