Берово
                   
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam wv golf odlicen

Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Servo Abs Esp ...


4.040 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.050 €
Берово

Автомобили

Вчера 18:20Seat LEON

2003 benzin 1.6 77kw trosi 5l pominati 182000 km socuvan ful oprema r...


2.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 13:52Ford Escort 1997 D

Kupena od Makedonia , prv gazda so realni pominati kilometri


900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 окт 19:43LADA NIVA 1.6 10.000km FABRIKA reg cela godina 4x4 Tip Top

Lada niva 4x4 2003ta godina Motor 1.6 so 10.000km Nov motor od fab...


3.199 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 окт 16:52Audi A4

Se prodava Audi A4 2011 god.dizel 2.0 komplet napraven servis,donese...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 окт 20:44Wv touran 2007 god so 150000 km

Informacii na 076387748 7 sedista Klima Servo Elektrika na prozor...


4.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.998 €
Берово

Автомобили

02 окт 19:21KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010 Godina Prv sopstvenik, kupeno vo KIA MOTOR...


12.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 окт 15:58Lada niva 4x4 opel frontera vw golf audi

Se prodava lada niva 1.6 Benz plin-atest 4x4 funkcionira perfektno...


1.450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 окт 09:57FORD FOCUS 1.6 TDCi

Автомобилот е во одлична состојба. Има нови гуми. Сменето уље, ребра...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 сеп 12:07BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 сеп 16:08SEAT LEON 1.2TSI 110HP

Kolata e kupena od Toyota skopje,golem servis e napraven pred 2000km....


15.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 сеп 09:25Mercedes E 220

Ekstra sostojba koza so ful oprema


41 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 сеп 21:14FIAT BRAVA 1.6 BENZIN/PLIN

Возилото е комплетно сервисирано. Од опрема поседува клима, електрика...


1.350 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 сеп 07:57MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT, ...


7.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 сеп 10:51MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT...


7.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 сеп 10:47VW CADDY 2.0 SDI - TOVARNO

Odlicna sostojba, poveke info na telefon!


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 18:48SUZUKI CELERIO LF

ПРОДАВАМ SUZUKI CELERIO LF НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА КУПЕНА ВО МАКЕД...


100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 11:43Seat Leon 1.6

Se prodava Seat Leon 2003 godina vo perfektna sostojba i mala potrosu...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 10:23Bmw x5 3.0sd 340ks

Bmw x5 3.0sd 340ks twin turbo telefonski broj 071629429 Tim 2009 ...


6.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 авг 12:05CITROEN XARA Picasso 2008

Prodavam CITROEN Xsara Picasso od 2008. Mnogu dobro sochuvana. Po...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

28 авг 18:26Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 авг 13:20OPEL VEKTA

OPEL VEKTRA vo odlicna sostojba


800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 авг 11:01jeep wrangler

more info viber +12392875050


35.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 авг 09:46Kia sorento 4×4

Kia sorento 4×4 Novi gumi nov akumulator Centralno zaklucuvanje Kl...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 авг 11:54jeep

dzipot e vo top sostojba napraven ful servis koj e meraklija neka pov...


4.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 јул 19:49Delovi golf 2 i golf 1 1.6 diesel disel

Golem izbor na delovi za golf 1 i golf 2disel Po ekstra ceni 070 7...


50 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

28 јул 14:27Golf 1 1.6 disel dizel moze i vo delovi

Se prodava golf 1 disel moze cel moze i vo delovi 4 vrati,javuvanje...


500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

28 јул 14:27Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јул 13:01Ford galaxy 1.9tdi 116 ks

Se prodava ford galaxy 1.9 tdi 116 ks vw motor so 7 sedista co dobra ...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 јун 14:35Audi 3 bg tablici pali vozi

Info na 076387748 Full oprema Klimatronic Abs Servo elektrika ...


1.050 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 јун 06:15Vo odlicna sostojba

So mali zabeleski nadvoresno na bojata,kuka,desen volan.Najdobriot mo...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јун 22:54Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 1.4 benzin so atestiran plin i klima Kontakt ...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 13:36Se prodava BMW 320d 2007godina

BMW 320d 2007GOD FULL OPREMA


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 мај 22:15DELOVI

Kia sephia za delovi


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 15:06Pasat

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:07JEEP CHEROKEE 4x4 2.8CRD 163HP *** OFF ROAD***

JEEP CHEROKEE 4X4 2.8CRD 163HP LIMITED SO REDUKTOR BRZI/BAVNI Dzipot...


4.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 апр 21:46ПРОДАВАМ FORD FOCUS GIA 1.6 101ks Бензин

ПРОДАВАМ FORD FOCUS GHIA 1.6 Бензин 101ks во одлична состојба. Цен...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 апр 19:02Се продава Fiat Brava

078/330/374- Делче


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 мар 16:15RENAULT MEGANE 1.5DCI 81KW 2009

Kolata e maksimalno zacuvana , bez ni najmala zabeleska Ima naprave...


5.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мар 14:35socuvano audi a4

komplet servisirano moze da se vidi i proba MOZE ZAMENA PONUDETE


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 фев 05:29Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам