Аеродром
                   
563 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Се нуди работа во ресторан

Потребна е жена за работа во кујна во ресторан во населба Аеродром. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Barame gradezen inziner ili tehnicar

Firma bara gradezen inziner ili tehnicar.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:49  НОВ ОГЛАС

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Се нуди работа во ресторан

Потребна е жена за работа во кујна во ресторан во населба Аеродром. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00ГП ПЕТОГРАДБА - ВКВ мајстори

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:05Rabota vo Germanija, McDonalds

Nudime rabota vo restorani McDonalds vo Germanija, vo okolina na Stut...


250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
290 €
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 дек 20:54Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 дек 15:28АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 дек 09:03Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071271 ...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

02 дек 15:32Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 13:00Нудам сметководствени услуги

Нудам сметководствени услуги по поволни цени за ДООЕЛ И ТП


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 11:29Popust i marketing

1 aplikacija Popust na preku 500 mesta samo vo skopje preku 1000 v...


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 09:59Postar

Пошта Колпортер нуди работа за поштар низ Скопје. Информации од 09-16...


19 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 09:19СЕ БАРА БРОКЕР ЗА РАБОТА ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ - КИ ЗА РАБО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 13:59Бонус Сервис има потреба од хигиеничари

Бонус Сервис има потреба од хигиеничари за секојдневна работа на пла...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 11:52Avtomehanicari avtoelektricari

Avto servis ima potreba od trojca avtomehanicari i dvajca avtoelektri...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 08:31muzicar na violina buzuki bara bend

sviram i peam yu angliski grcki turski ruski.cesen karakter.imam i sn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 23:54Pica majstor bara rabota

Baram rabota Kako pica majstor Ili vo kujna


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 21:11Baram zana za sienje шиење

Baram zena za sienje ili kroenje vo sivacka rabotilnica vo Skopje. Mo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 20:21Baram rabota cuvanje staro lice

Baram rabota,cuvanje stara osoba moze rab.vreme 8,12,24 casa,po potre...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 19:21Clutch caffe ima potreba od personal

Ново отворен кафе-бар во Ново Лисиче/Аеродром има потреба од конобарк...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 14:39vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 07:43Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 00:06Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 21:03DISPATCHER ZA USA MARKET

Potrebni se dispeceri so iskustvo za flatbed USA market Odlicno p...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 19:35Se baraat higienicarki za rabota

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabot...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 17:24Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 15:25Inastalater na sistemi / Инсталатер на системи

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 15:24Potreben e Administrativen sekretar

Dom365- drustvo za upravuvanje, tehnicko odrzuvanje i higiena na zgra...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 12:15Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 23:58Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 15:39Пица мајстор бара работа

Барам работа како пица мајстор


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 ное 13:35Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 09:18Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 09:18Dispecer za Megunaroden Transport vo Evropa

Se bara dispecer so iskustvo za vodenje na sopstveni kamioni na relac...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 ное 12:20Barame zena za domasni raboti

Barame zena za domasna rabota (cistenje,gotvenje i peglanje) ponedeln...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 ное 12:04Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 ное 17:21Потреба од молер/гипсар

Firma od skopje ima potreba od moleri i gipsari. Oglasot vazi samo za...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 ное 12:30BARAM DA CUVAM VOZRASNO ILI STARO LICE

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od Griza i Nega Vo Skopje ili Ku...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

24 ное 14:53Rabota vo peralna

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 ное 08:25Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам