Аеродром
                   
530 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar /Istovar -Kranski utovar vo Zelezara


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на пози

Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на позиција тран...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 04:05Baram majstor za bosanki i pecivo

Пекара има потреба од мајстор за босанки/лепињи и пециво. Недела сло...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Baram majstor za lajbici, lepinji

Пекара има потреба од мајстор за изработка на лајбици, питарки и пеци...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14ПОМОШНИК БРАВАР / BRAVAR

Се бара помошник бравар со и без работно искуство Локација: населба ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 08:58Se bara aerobik instruktor. Plata po dogovor.

Renomirano studio bara instruktor za fitnes, aerobik.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 сеп 21:29Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota

Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota vo Gostilnica kaj tri bise...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 23:49BARAM GOTVACKA

BARAM GOTVACKA ZA RESTORAN VO LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37HIGIENICARKA

BARAM HIGIENICARKA I POMOSNICKA ZA VO KUJNA ZA VO RESTORAN VO NOVO LI...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37Вработуваме салатер/ка само прва смена.

Ресторан за брза храна има потреба од салатери и помошници за подготв...


26.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 сеп 13:00Se bara dispecer

Se bara dispecer so rabotno iskustvo vo Amerikanska kompanija koja im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 сеп 17:29Administrativen sluzbenik, disponent, dispecer

Транспортна фирма од Скопје има потреба од вработен за работа во адми...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 сеп 13:00RABOTA VO GERMANIJA

Barame 5 majstori za bekaton plocki Saatnica po dogovor poaganje od ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 09:44Келнер/ка и шанкер/ка

Кафе бар во Центар на Скопје бара келнер/ка и шанкер/ка. 070/222-909


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 09:04Baram pomosnik za rabota SO plocki

Pomosnik


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 07:52SE BARA RABOTNICI ZA RABOTA SO PLOCKI

Se bara pomosnici za rabota so plocki


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 авг 19:48Baram rabotnici za rabota so plocki

Baram rabotnici


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 авг 19:44Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива

Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива за работа во прва сме...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 авг 17:57BARAM KELNERKA I GOTVACKA

BARAM KELNER\KA I GOTVACKA ZA RESTORAN VO N LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 авг 20:53Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 авг 16:42Се бара работник за скара

Се бара работник за на скара во Печено пиле "Кај чичо" - Тафталиџе. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 авг 01:10Dopolnitelna zarabotka

Iskoristete go Vaseto slobodno vreme i zarabotete so gledanje na vide...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 авг 15:36БАРАМ ОПШТИ РАБОТНИЦИ

Барам општи работници за утовар и растовар на канцелариски мебел и оп...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 авг 12:24Imame potreba od personal

Firma za cistenje ima potreba od zena za odrzavanje na higiena vo vle...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 авг 20:55Pekara ima potreba od prodavacka

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 авг 08:16Se bara pekar majstor za lepinji i lajbici

Пекара има потреба од мајстор за изработна на лепињи/босанки и лајбиц...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 авг 08:16Вработуваме перонал за подготовка на храна со и без искуство

Munchies burger има потреба од персонал за подготовка на брза храна (...


32.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 авг 16:33Baram zena za cuvanje na zena vo invalidska kolicka

Se bara zena odgovorna za lice odnosno zena so vozrast od 65 god k...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 авг 20:40Se Bara Zena za odrzuvanje na Mal Stan. N. Lisice!!

See Bara Zena, za Odrzuvanje na Mal Stan. N. Lisice!! Rabotata, po...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:06Se bara Noviot Super Talent !!! Super Star ***

Elokventna , Entuzijasticna , So Istaknati Komunikaciski Vestini ....


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:06Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo Aerodrom

Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo gostilnica so iskustvo koja ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 21:49Се бара конобар/ка во Гостилница "Кај чичо"

Се бараат двајца конобари/конобарки во Гостилница "Кај чичо" - Тафтал...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:10Се бара механичар во автосервис "Тихо"

За повеќе информации јавете се на 075 405 409


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:10ПИЦЕРИЈА ВО АЕРОДРОМ ИМА ПОТРЕБА ОД ПИЦА МАЈСТОР/КА

Пицерија во Аеродром има потреба од пица мајстор со искуство.Нудиме о...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 авг 19:22брза храна (одлични услови)

Ресторан за брза храна бара работници за три позиции во кујна, подгот...


27.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јул 13:34Припремач на брза храна (одлични услови)

Ресторан за брза храна бара работници за три позиции во кујна, подгот...


27.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јул 13:33Accounting vo Amerikanska Transportna kompanija

Smetkovodstvo vo Amerikanska kompanija. Ne e potrebno iskustvo. Potre...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 јул 13:26Baram higienicarka ipomosnicka za vo kujna

baram higienicarka i pomosnicka za vo kujna vo novo lisice javetese i...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 јул 16:45Барам мајстор за печење и работник

Барам мајстор за печење и продавачка во пекара во населба ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 јул 09:17HITNO Rabotnici vo gradeznistvo

Gradezna Firma ima potreba od rabotnici od slednite struki: - 4 grad...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јул 10:01Baram vozach so C kategorija

Baram vozach so C kategorija za transport niz Makedonija so solo kami...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 јун 13:30Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам