Чаир
                           
386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во Чаир

Се продава комплетно реновиран стан на ул.Џон Кенеди, спроти Телеком,...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 мар 14:51Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мар 13:21Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1.KAT -1 stan 102 m2 2.Prizemje stan 85 m2 Z...


920 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 мар 11:57Stan vo Topansko Pole

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan Se naoga vednas pozadi n...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 фев 10:13Stan vo Toopansko pole kaj Kipper.

Vlado 078-273-771. Se prodava stan vo Topansko Pole na prizemje. Stan...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 17:07Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 фев 08:31Se prodava stan vo Skopje, Cair

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Cair. _________...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 фев 18:32Se prodava nov stan od 55m2 vo Cair ( Itno )

ш.66А Се продава стан од 55м2 во Чаир, со две спални соби, нова град...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 фев 11:33Се продава нов стан 59квадрати

Се продава стан на пластичарска улица од 59квадрати со имотен лист на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 фев 19:07Stan 55m2 nova gradba HITNO

se prodava stan kaj noviot objekt blisku balkan university vo pocetok...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 фев 23:37Se izdava stan na dzon kenedi cair

Se izdava stan na 6ti sprat so lift na ulica dzon kenedi Stanot im...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 фев 14:06STAN CAIR KARSI TETEKS

se prodava stan u cair kaj teteks kaj parkot u cair KONTAKT TELE...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 фев 13:18Се издава или се продава стан во Чаир

Се продава или издава стан во Чаир, 50 м/2. Цена на киријата е 160 ев...


160 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 фев 16:43Se izdava stan vo Chair

Se izdava stan vo Sever, Opstina Butel, cena 160 evra mesecno, so toa...


160 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 фев 16:42Se prodava Stan vo Topansko

Se prodava Stan vo Topansko na Ul.Metodija Mitevski do skoloto Rajko ...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 14:43Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7033 Се продава стан во Toпанско поле кај малиот трговски 88м2...


61.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 13:16IPET BANES ME QIRA / ИЗНАЈМУВАМ СТАН

IPET ME QIRA BANES TREDHOMESHE NE CAIR E ZBRAZUR (MBRAPA KOMUNES CAI...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 09:58Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, 22 м2, 7-ми кат,...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 фев 08:08Се издава наместена гарсоњера позади пластичарска улица

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, (позади пластичарс...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 фев 06:50prodavam stan

Prodavam (ili menuvam) Stan od 77m2 vo Skopje Sever za pomal stan do ...


450 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 фев 13:28se izdava stan

stanot e izdavan Topansko.ul.Metodija.Mitevski


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јан 12:37Ш.7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ

ШИФРА - 7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ ОД 67 М2 НА 8 КАТ СО ЛИФТ , 1...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 јан 12:55Se izdava namesten stan 64m2 Balkan University 2+1

Станот е нов, комплетно и модерно наместен, со голем дневен и трпезар...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јан 12:20Stanovi na Ul. Dzon Kenedi

Се продаваат станови во градба на ул. Џон Кенеди во нова зграда. Цени...


95 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јан 16:19SE IZDAVA NOV STAN POD KIRIJA

Se Izdava nov stan pod kirija satnot ima 77m2 vo mnogu dobra lokacija...


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јан 13:26Se prodava stan

Se prodava stan Lokacia: Cair Shitet Banesa Lokacioni: Cair W...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јан 13:00Itno - Stan vo Cair nad Ramstor

Në shitje banesë ekskluzive dhe ideale në Çair, 78m2, me 2 dhoma gjum...


1.250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јан 19:08Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди Цена 1000 м²...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 јан 21:03Се издава еднособен стан во Топанско поле - до трговскиот

Се издава еднособен комплетно наместен стан во Топанско поле - до трг...


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јан 16:13Cair 110m2 cetvorosoben - se prodava 90.000 eu

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Cair 11...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јан 13:30Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 дек 07:44Stan vo T.Pole

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fre...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 дек 23:40Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 дек 15:51Se prodava stan vo Cair

Шифра 7030 Се продава стан во Чаир во близина на Веро ,110м2 : дневна...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 дек 16:34Se izdava luxuzno opremen stan

Se izdava luxuzno opremen stan perfekten..Se izdava za podolg vremens...


440 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 23:09Се изнајмува стан во Топанско Поле

Комплетен мобел, за повеќе информации: 076-589-485


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 14:45Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2 ...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 21:22Продавам стан во Чаир

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полуна...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 дек 10:53Нов четирисобен стан во Чаир.

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површин...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:55Se prodava nov stan vo qair 72 m2

Se prodava nov stan na ul.xhon kenedi bb Qair 72 m 2 Salon ,kujn...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 09:37Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам