Чаир
                           
374 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA STAN VO CAIR NAMESTEN 58 m2

Se prodava stan vo Chair na ul. Pavle Ilikj na 3ti kat kompletno reno...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:15KOMPLET NAMESTEN STAN

✨KOMPLET NAMESTEN STAN✨ Se prodava stan so dve spalni sobi, komplet ...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:13  НОВ ОГЛАС

Ш.7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ

ШИФРА - 7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ ОД 67 М2 НА 8 КАТ СО ЛИФТ , 1...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:14Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:34Shitet banesë shumë afër Qendrës së Shkupit

Shitet banesë e mobiluar afër Qendrës së Shkupit, më sakt në hyrje të...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:07Prodavam nov stan Topansko 53m²

Nov stan 2022 Do Ballkan University 53m² Hodnik.kujna.dnevna.spalna....


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:18Kupuvanje stan vo Skopje-Cair ili Butel

Kupuvam stan ,Koj ima stan za prodavanje da platam so rati mesecno ...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:14Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 02:39Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди & Дижонска Це...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 18:31Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 17:38КУПУВАМ СТАН ВО ЧАИР / SE KUPUVA STAN CAIR

КУПУВАМ СТАН ВО ЧАИР, ВО ПОНОВА ЗГРАДА, ГРАДЕНА ПОМЕЃУ 2000-2020 ГОДИ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 16:29PRODAVAM STAN U CAIR KAJ PARKOT

Se prodava stan u cair PRIZEMJE 135 kfadrati ima 2 podrumi dukj...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 16:18Нов четирисобен стан во Чаир.

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површин...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:55Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Ст...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:54banes me qera

Jepet banesë me qera, e shtruar 3 dhomëshe, balkon, katin e 3


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 10:43Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 18:18Jepet me qira banes tre dhomshe 76 m2, se izdava trosoben st

Cena 220 evra ( 072-228-173) Jepet me qira banes tre dhomshe me dy b...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 21:08Se prodava nov stan vo qair 72 m2

Se prodava nov stan na ul.xhon kenedi bb Qair 72 m 2 Salon ,kujn...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 09:37Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 дек 12:02Iznajmuvam stan topansko pole

Idealen za ziveenje i za kancelarija


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 22:26Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2 ...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 22:13Topansko Pole 58m2-se prodava

Agencija za nedviznosti prodava dvosoben stan vo Topansko Pole ( spro...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:49СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


67.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:26Prodavam stan vo Cair na Dzon Kenedi kaj Telekom

Prodavam stan 75m2 + 4m2 podrum vo Cair na Dzon Kenedi, sproti Teleko...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 дек 20:51Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1.KAT-8 stan 73 m2 2.KAT -1 stan 102 m2 3 KA...


870 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 дек 15:00Se izdava namesten stan 64m2 xhon kenedi-Balkan University

Станот е нов, комплетно и модерно наместен, со голем дневен и трпезар...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 дек 12:02Се ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75М2 / 125М2 / 110 М2 / 85 М2

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75м2 / 125м2 / 110 м2 / 85 м2 Чаир,позади...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 ное 15:56STAN CAIR KARSI TETEKS

se prodava stan u cair kaj teteks kaj parkot u cair ➡️➡️➡️➡️ 070...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 ное 19:16Se izdava stan vo Topansko Pole

Комотен реновиран стан се издава на најубавата локација во Топанско, ...


180 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 ное 15:18Prodavam stan vo Cair

Prodavam stan vo Cair blizu restoran Biznis. Na stanot ima dogradeno ...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 ное 13:00Se prodava stan vo cair

Pozadi Vero market vo postarite zgradi polurenoviran na 3 od 5 kata m...


24.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 ное 05:01Se prodava stan vo John Kennedy vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo John Kennedy vo Skopje. ...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 ное 18:39Jepet me qira banesë,kiralık daire

Jepet me qira banes prej 53 m2, kati 8, lift nuk eshte montu 200 eur...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 ное 22:45Shitet banese ne Fushe Tophane!!!

Shitet banese ne Fushe Tophane-rruga Metodija Mitevski. 
Banesa esh...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 ное 14:02Се продава трособен стан во Топанско Поле

Се продава трособен стан од 66м2 со две спални соби, дневна, кујна со...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 ное 10:28Se prodava 40m2 stan vo topansko

.


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 ное 13:26Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам