Карпош
                           
6205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:28Промовирано

Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Прекрасен дуплекс стан на прекрасна локација

Станот се издава ненаместен, со кујнски елементи и наместени купатила...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

04 фев 11:56Промовирано

JEPET BANERE E RE ME QIRRA NE XHON KENEDI SHKUP

JEPET BANESE ME QIRA NE XHON KENEDI BANESA ESHTE E ZBRAZET , MADHES...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:14ISKLUCITELNO MODEREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KARPOS 2

ШИФРА 5950 Импулс недвижности ви нуди за издавање исклучително модер...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:51РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН СТАН НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО КАРПОШ

* ШИФРА 6258 Импулс недвижности издава двособен комплетно реновиран ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:51ИДЕАЛЕН СТАН ЛОЦИРАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

* ШИФРА 6252 Импулс недвижности издава идеален стан кој ке ги задово...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:50ЛУКСУЗЕН СТАН СО МОДЕРНИ КАРАКТЕРИСТИКИ ,ТАФТАЛИЏЕ 2

* ШИФРА 6238 Импулс недвижности ви нуди за издавање луксузен стан со...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:45Se izdava stan 52m2 vo Hrom

Fenix nedviznosti izdava dvosoben stan so povrsina od 52m2 i terasa 5...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:20ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ луксузен стан во Дебар Маало , поседува 50 м, 2...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:57ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов Модерен во Аеродром , к...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:55NOV TROSOBEN STAN 65m2 AERODROM TOBAKO 2

sifra> 23472 Se izdava nov nevselen kompletno opremen trosoben sta...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:31Renoviran Stan vo Vlae 60m2+5m2+10m2+60m2

Prodavame ubav i svetol renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada o...


85.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
88.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:29SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - BISI

ШИФРА- 736 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ невселув...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:32SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBNE STAN VO KOZLE KAJ GRANIT HOTEL

ШИФРА- 901 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен тро...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:31SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1-DIAMOND

ШИФРА -1009 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен модерно наместе...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE SPROTI GOCE

ШИФРА- 998 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен дво...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, DIAMOND

ШИФРА-932 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ досега НЕВ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOSH, KOZLE

ШИФРА- 1062 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува комплетно н...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30NOV PRAZEN TROSOBEN STAN 70m2 KOZLE

sifra> 23190 Se izdava nov trosoben prazen stan od 70m2 so nameste...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:18СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 - КАЈ РЕПЛЕК

ШИФРА: 1998S ЦЕНА: 96.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава двос...


96.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben vo Karpos 1 Ruzveltova

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Karpos 1 60m2 (Ruzveltov...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva luksuzen Stan vo kozle

Se iznajmuva luksuzen Stan od 74m2 vo kozle so sertifikat za energets...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:16СЕ ПРОДАВА 36М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА 36М2 СТАН ВО КАРПОШ 3 СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТР...


49.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Nova opremena garsonjera nad Mlecen

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremena garsonjera vo Taftali...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Еднособен стан во Карпош 3

Продавам полунаместен стан во Карпош 3 зад гимназијата Никола Карев. ...


49.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00NOV DVOSOBEN KARPOS SO GARAZA

SIFRA 19163 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KAR...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

Se prodava dvosoben stan 50 m2 vo Taftalidze 1 kaj Nova

s 810 Se prodava stan 50m2, so 1 spalna soba. Na 5 kat, so lift. I...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:42Se prodava stan 67m2 vo Karposh 2 kaj fakultetite

s 806 Se prodava stan 67m2, so 2 spalni sobi. Na 2 kat,nema lift....


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:41SE PRODAVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO KARPOSH4-OBEDINETI NACII

ШИФРА- 1129 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава празен трособ...


1.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Центар, кај Бугарска Амбасада, ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:28se izdava nov stan vo taftalidze

Se izdava dvosoben stan vo kuka vo Taftalidze 45 m2 so terasa vo dvor...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:25Namesten stan-studio 55m2 na prizemje vo Kozle

sifra 23383 Se izdava namesten stan -studio na prizemje 55m2 so c...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:21SE PRODAVA UDOBEN STAN VO KULITE VO KARPOSH 4

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Karposh 4 vo kulite so crven...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ - ВЛАЕ

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ 🏢 зграда од Пр+2+Птк со вкупно ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:06SE PRODAVA PRAZEN STAN VO KARPOSH 4-OBEDINETI NACII

ШИФРА- 1128 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава празен стан н...


1.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР И ГАРАЖА ВО КОЗЛЕ

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54М2 ВО КОЗЛЕ СТАНОТ Е ПОЗИ...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:44Страна 1 од 156

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам