Карпош
                           
6449 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

27 мар 15:27Промовирано

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе, новоградба, користен помалку...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:20Промовирано

Kozle 54m2 stan se prodava ITNO!

Se prodava san 54m2 na 2kat sproti domot Goce Delcev, vo niskite zgra...


78.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:22НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se izdava nov stan vo Karposh

Se iznajmuva nov stan vo Karposh -Posebna spalna soba -Niski rez...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:174 SOBEN STAN VO GRADBA 87m2 VO KARPOS 4

Се продава стан со 3 спални од 87м2 во зграда во Карпош 4 ( до мостот...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Се продава стан во Карпош 4 Станот се наоѓа на приземје, 95м2 по имо...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:13СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Се продава стан во Козле Станот се наоѓа во близина на студентскиот ...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:13stan vo gorce petrov

Se prodava stan 87m2 - 1 kat vo Gorce Petrov vo mala zgrada so vkupno...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:42Се издава стан во Козле

Се издава двособен стан во Козле спроти студентскиот дом Гоце Делчев.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:2633m2 Garsonjera vo Kozle

Izdavam opemena garsonjera vo del od kukja vo Kozle - Kapishtec (kaj ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:26Dve nezavisni stambeni edinici spoivi vo edna vo Hrom

Se prodavaat dve nezavisni stambeni edinici vo Hrom vo blizina na gra...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:13Барам стан

Барам стан од 50 до 70 квадрати со 2 спални соби од Карпош 1 до Влае ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:01  НОВ ОГЛАС

Prodavam nov stan Taftalidze 1. 54m2

Prodavam nov stan, na 1 vi kat, 54 m2. Ima 2 lifta i podzemno sops...


1.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:36Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода кај Киното , поседува 70 м2...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:41  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов модерен стан во Аеродро...


360 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56Дарма Дома издава нов ПРАЗЕН стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче кај...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:47Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:39Se izdavarenoviran stan vo Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:35SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE.TOJ SE NAOGA POZADI PA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:27SE IZDAVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1-PRASHKA

ШИФРА -1101 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува НОВ двособен наместен ст...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:42NAMESTEN DVOSOBEN 60m2 TAFTALIDZE-MLECEN

SIFRA 20599 Se izdava namesten dvosoben stan 60m2 na 2- ri kat so...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:18Cetvorosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremen stan vo Karpos 2 100m2...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:12  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:12ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома агенција издава нов ОДЛИЧЕН стан во Тафталиџе 1 на Прашка ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:08SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 4-OBEDINETI NACII

ШИФРА- 975 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува комплетно на...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Козле !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА одличен стан на супер локација во ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07SE PRODAVA KOM.NAM. STAN KARPOS 3 SO GARAZA

STANOT SE PRODAVA OD PRIVATNO LICE CELOSNO NAMESTEN SO GARAZA .NE E R...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:50Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај 3 ...


330 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:28ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ луксузен стан во Дебар Маало кај Вардар Мебел, ...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:04ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Центар ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:01ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов модерен стан во Тафтали...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:51Се издава Нов Стан не вселуван, се е ново во Хром

Нов стан 2023 година, веднаш вселив со се ново и не користено. - Топ...


325 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

Se izdava renoviran stan vo Karposh kaj fakultetite

Se izdava renoviran stan vo Karposh kaj fakultetite -posebna spal...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:30Se prodavaat 2 novi stanovi vo Taftalidze

Агенција Home Art продава 2 нови стана од 125м2 и 129м2 во Тафталиџе,...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:28PRODAVAME NOV NEVSELEN STAN VO KOZLE SO 3 SPALNI

Prodavame nov nevselen stan vo Kozle od 89m2. Se naoga vo nova mala ...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:19Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae

s 641 Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae, so slednive kvadraturi:...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:18Se izdava nov nevseluvan stan vo Taftalidze

Se izdava nov nevseluvan stan vo Taftalidze - nov nevseluvan -garazn...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:17Se izdava stan vo Kozle 76m2 so 2 spalni

Се издава наместен стан во станбена куќа во Козле кај Канела 76м2 со ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:51Се издава двособен наместен стан во Тафталиџе.

Се издава двособен наместен стан во Тафталиџе позади пазарот, карши н...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:48  НОВ ОГЛАС

КОНФОРЕН ТРОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВОМ КАРПОШ,МИДА

ШИФРА 5955 Импулс недвижности издава модерен и конфорен трособен ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:43  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NAM.STAN KARPOS PEDAGOSKA

STANOT E SLOBODEN OD 15 APRIL.MOZE I DOMASEN MILENIK.VO PONOVITE ZGRA...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:38Ш.7208 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

ШИФРА - 7208 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ НОВОГРАДБА ОД 89 М2 НА 1 КАТ С...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:29Taftalidje- se prodava stan od 70 m2

Taftalidje se prodavaat stan od 70 m2 so dve spalni, terasa, kupatil...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:23Страна 1 од 162

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам