443 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ФИЛТЕР ЗА ВИНО И РАКИЈА

Некористен филтер за вино и ракија со 20 платна


700 €
или предлог цена
Вчера 13:16



Sito stampa,sita,sito so ramki drveni novi

Se prodavaat 2 ne koristeni sita ,sito za stampa za pvc i za na platn...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:26



Tomos Pumpa za Voda,,Томос Пумпа за вода

Tomos Pumpa za Voda, Pumpata e nova ,ne e koristena za Tomos motorce ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:20



Napojuvanje so Regulacija na Napon,(Regulated Power Supply)

Se prodava novo Napojuvanje so Regulacija na Napon, (Regulated Power ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17



ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI KAPII TENDI NASTRESNICI ALUMINSKI OGRADI STAKLE...


30 €
или предлог цена
Вчера 10:38



Jacmen

Продавам Јачмен Екстра квалиtet pcenica 20 den.


19 МКД
или предлог цена
Вчера 10:33



Држач за корнети за сладолед

Се продава држач за корнети за сладолед во исправна состојба. За пов...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:05



Ендларица за шиење со 5 конци

Машината е во исправна состојба . За повеке информации на телефон 07...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:04



IZRABOTKA NA PECKI RABOTNI MASI I DRUGO INOX.

Izrabotuvam profi. Pecki, Rabotni Masi i drugo za Ugostitelstvo od IN...


1 €
или предлог цена
04 фев 22:08



Merac na scetlina LUX METER PARKSIDE

Nov merac na svetlina Parkside Viber 00306999510972


1.200 МКД
или предлог цена
04 фев 12:25



ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN | ИЗРАБОТКА НА ВЕБ СТРАНИ И ОДРЖУВАЊЕ

Изработка на веб страни и нивно одржување. ------>>>www.arkahost.mk<<...


160 €
или предлог цена
04 фев 09:59



HUSQVARNA

Nov cirkular za beton +389 77 847 644 (viber)


1 €
или предлог цена
03 фев 18:22



Kupuvam Stalaza

Kupuvam... Baram stalaza metalna za sprejovi bilo kakva golemina na ...


По Договор
или предлог цена
03 фев 16:33



Kovacki klesti

Prodavam 5 kovacki klesti .. 5000 denara Prakam po kardo Tel.078 9...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
03 фев 15:54



Se prodava oksigen

Se prodava oksigen vo sistem so rezacka i manometri ,, Tel ,, 078 99...


10.000 МКД
или предлог цена
03 фев 15:54



SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT

MASINI ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT DLN5410N VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 €
или предлог цена
03 фев 14:18



INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE JUKI

Se prodavaat industriski masini za sienje juki 100 parcinja i golem i...


1 €
или предлог цена
03 фев 14:18



OBREZIVACKA JUKI

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTO...


300 €
или предлог цена
03 фев 14:18



INVENTAR ZA KONFEKCIJA

-masa za kroenje -stolce na vrtenje -pomosni masi za vo proizvost...


1.234 €
или предлог цена
03 фев 14:17



Motori za komora so kompresor

Motorite se uvezeni od komori za sladoled, 3 broja. Cena za 1 broj-3...


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:54



CENTRIFUGA ZA MED NA EL. STRUJA 220V

IZRABOTKA NA NOVI ROSFAJTNI CENTRIFUGI ZA MED,NA STRUJA 320 eu.racni ...


319 €
или предлог цена
03 фев 10:24



PARKSIDE BATERIJA 20V 4AH

Nova Parkside baterija 20v 4Ah Viber 00306999510972


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 10:13



HEFTALICA PARKSIDE BATERISKA

Nova bateriska Parkside heftalica 4v so li-on baterija 00306999510...


1.600 МКД
или предлог цена
03 фев 10:13



Durkopp Machine

Type:69 Description:Free arm binding machine Engine:Ho-Hsing G40 ne...


800 €
или предлог цена
03 фев 09:25



Sunstar

Type: KM 757 Discription: 2 needle machine, needle transport Engine...


500 €
или предлог цена
03 фев 09:25



SunStar

Type: km2300 UMG Description: One needle stepstitch machine Engine:...


300 €
или предлог цена
03 фев 09:25



SunStar

Type: SPS/B-BH 3000G Description: Button hole machine Engine: Sunst...


1.000 €
или предлог цена
03 фев 09:24



Mauser

Type: 9752-142 FA 3 Description: 2needle overlock machine Engine: E...


250 €
или предлог цена
03 фев 09:24



Durkopp Adler

Type: 767-73-LG Description: Binding machine for heavy materials En...


600 €
или предлог цена
03 фев 09:24



Pfaff

Type: 344-618 Description: 2 needle free arm machine stepstitch En...


750 €
или предлог цена
03 фев 09:24



Durkopp Adler

Type: 274-140042 Description: Needle transport with puller Engine: ...


750 €
или предлог цена
03 фев 09:21



Durkopp Adler -Рупичарка

Durkopp Adler-Рупичарка Type: 558 Description: Eylet buttonhole mac...


1.250 €
или предлог цена
03 фев 09:20



Cnc laser za graviranje 60 40

Се продават Ласер за гравирање 6040 60 W Ласер за сечење и гравира...


2.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.750 €
02 фев 19:36



Se Prodava Jacmen vo vreki

Se prodava jacmen vo vreki Imam ostanato uste 10 tona. Tel. 078 996...


По Договор
или предлог цена
02 фев 19:36



ELKTRO MOTOR

Se prodava elektro motor 5.5 kw 1400 obr/min


1 €
или предлог цена
02 фев 18:17



Se prodavat masini za sienje koza

Se prodavat masini za sienje na koza poveke info na telefon


1 €
или предлог цена
02 фев 18:17



PRODAVAM GRADEZNA DIGALKA SO MONOFAZEN MOTOR

Gradezna digalka so monofazen motor 2.2kw Sajla 30 metara Korpa za p...


По Договор
или предлог цена
02 фев 17:44



Aлати за ковани огради Eisencraft со литература

Се произведуваат три алати за ковани огради. Првиот е за сечење на ш...


15.990 МКД
или предлог цена
02 фев 16:52



Masina za tecnosti!!!!!!!

Se prodava masina za polnene na tecnosti avtomatska masinata ne e r...


2.000 €
или предлог цена
02 фев 16:13



Grajferi papuči nožinja za industriski mašini za šienje

Se prodavaat papuči za obični mašini za šienje 70den grajferi za obi...


100 МКД
или предлог цена
01 фев 15:35



Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам