14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVAAT PATKI

Se prodavaat patki


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

Вчера 13:05Prodavam vosok

Prodavam cist vosok 12 kg. 1kg.-500 den. t. 076 913 947


450 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

02 дек 14:36Prodavam poloski sandaci za DB.

Prodavam poloski sandaci za DB so 2 vleza. so hranilka i 10 ramki. ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

27 ное 15:33Prodavam plasticni kanti za med 30 kg.

Prodavam puno plasticni kanti za med ili druga hrana, 30 kg. H=30 cm...


80 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

25 ное 19:30Prodavam novi poloski sandaci

Prodavam novi poloski sandaci DB za pceli so dva vleza i pregradna d...


3.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

23 ное 15:41Prodavam satni osnovi DB

Prodavam satni osnovi DB i za medista 1kg. - 500 den. 12 kg. t.076...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

02 ное 14:30Prodavam polen 2kg.

Prodavam polen pceli 2kg, vo kesi po 1kg-1000 den. samo javite na o...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

09 окт 12:24Prodavam plasticni sisenca i mecinja.

Prodavam plasticni sisenca i mecinja. sisenca . 20 ml (88 kom.) 3...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

22 сеп 19:07Prodavam ramki DB.

Prodavam ramki DB so nitni. LR Novi. t. 076 913 947


10 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

22 сеп 18:57Prodavam sandak so 10 ramki LR bez pceli.

Prodavam sandak so 10 ramki LR bez pceli vo odlicna sostojba. t. 076...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

16 авг 13:27РЕШЕТКА (матична)

Продавам матични решетки 50*50. Имам 7 комада. т. 076 913 947 0...


50 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

16 авг 13:20продавам рамки за пчелни мрежи

продавам рамки за пчелни мрежи.32*51 h=4cм. Kontakt telefoni: 076 ...


20 МКД
или предлог цена
- 80 % Попуст
100 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

28 јул 13:19za pceli! nitni i busac rama za nitni.

Prodavam nitni 2kg - 1000den. novi 2 busaca rama za n...


500 МКД
или предлог цена
- 76 % Попуст
2.100 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

21 јул 14:45Продавам нова димилица.

Продавам нова димилица. samo javite na ovoj broj: 076 913 947 076 ...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Автокоманда / Скопје

Oдгледување на животни

20 јун 21:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам