Подкатегорија:
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizder za zamrznuvanje Gorenje 320L

Raboti perfektno termostatot isklucuva ne protekuva


По Договор
или предлог цена
Денес 07:32MASINA ZA SUSHENJE (SUSHARA) HOTPOINT ARISTON MALKU KORISTEN

MASINATA E STARA 5 GODINI NO E KORISTENA SE NA SE SAMO 1 GODINA I E ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:13Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje oslaben motor. Smenet bubanj . I...


1.800 МКД
или предлог цена
09 ное 11:08Vgradna furna ST

Vgradna furna Superior technology nova ne otpakuvana kupena od Setec ...


7.000 МКД
или предлог цена
08 ное 13:00Машина за садови IGNIS

Продавам машина за садови IGNIS, цена по договор.


1 €
или предлог цена
07 ное 17:24Шпорет на дрва DERBY

Продавам шпорет на дрва DERBY


1 МКД
или предлог цена
07 ное 17:24Прозорска клима HITACHI

Се продава прозорска клима HITACHI.


1 МКД
или предлог цена
07 ное 17:23Masina za melenje meso TITAN

10 -ka golemina ne e koristena -kako nova ***** cenata e fiksna *...


1.500 МКД
или предлог цена
10 окт 10:43SIEMENS Pere Susi

Za delovi


2.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:08ELEKTROLUX 45ka

Masinata nesto se poremeti se prodava kako neispravna


2.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:08Sushalna za alista

Sushalna za alista


8.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:54Masina za sadovi

Masina za sadovi


8.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:35Бојлер

Prodavam ARISTON VELIS VLS EVO 50 so golem display, koristen e samo...


10.000 МКД
или предлог цена
22 авг 11:41PRODAVAM POLOVNA KIRBY PREVOSMUKALKA

Kirby vo dobra sostojba, bez dodatni delovi.


32.000 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50БОЉЕРЧЕ МИК

Се продава Бољерче МИК ЕЗВ 10.2 исправно малку користено


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 22:38Се продава фрижидер - AMSA (Швајцарски)

Се продава швајцарски АМСА фрижидер за длабоко замрзнување со 5 фиоки...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 15:22Се продава Кирби Сентриа - Kirby Sentria

Се продава Кирби Сентриа. Со сите додатни елементи за перење и чисте...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 15:07Se prodava Mashina za sadovi Beko

Mashinata e za sadovi Beko Kapacitet 14 seta A++ mashinata e vgradl...


4.000 МКД
или предлог цена
02 фев 21:01Kirbi

Se prodava Kirbi vo odlicna sostojba, od oprema ima se, hemisko, pare...


По Договор
или предлог цена
22 дек 20:52Frizder za dlaboko zamrznuvanje

KORISTEN SAMO NEKOLKU MESECI ODLICNO SOCUVAN


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:28KIRBY SENTRIA 2 NOVA PRVOSMUKALKA

SE PRODAVAA NOVO KIRBY SENTRIA 2 OSNOVEN PAKET MINIMALNO KORISTENA ZA...


1.500 €
или предлог цена
11 дек 19:45Sporeti na drva

Se prodavaat sporeti na drva glanc novi neotpakuvani. Ima so lev i de...


По Договор
или предлог цена
26 мај 23:31pravosmukalka KIRBI od prvite moze zamena za kola

kirbito e novo nekoristeno moze da se vidi


1 €
или предлог цена
18 мај 20:17Frizder GORENjE

Frizder poloven ispraven


2.500 МКД
или предлог цена
13 мар 07:03KIRBY - KIRBI SENTRIA - 2

KIRBY - KIRBI SENTRIA - 2 koristena e samo za domasna upotreba ima i...


1.300 €
или предлог цена
16 јан 18:14frizider za dlaboko od 410 lit.so nov motor...220e.

frizider za dlaboko 410lit.so motor od pred 2 godini...stariot motor ...


200 €
или предлог цена
08 дек 08:49Elektricen shporet Teba

Shoretot e dobro socuvan i se prodava vo ispravna sostojba. Info ...


3.999 МКД
или предлог цена
23 ное 22:07Bagat mashina za shienje

Prodavam odlicno zacuvana mashina za shienje Bagat, vo ispravna sosto...


4.990 МКД
или предлог цена
23 ное 22:07Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje 450 l. Kavadarci , cena ...


1 €
или предлог цена
27 јун 19:12Masini za sienje / Машини за шиење

Iberdek Siruba Overlock Pegasus Devte masini zaedno - 1000 eur. Ko...


1.000 €
или предлог цена
20 јун 21:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам