Подкатегорија:
                   
78 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ortoza za ramo

Se prodava skoro nova ortoza za ramo, koristena dve nedeli. Kupena e...


1.600 МКД
или предлог цена
15 авг 23:59Pomagalo za fiksiranje na ramo

Podaruvam pomagalo za fiksiranje na ramo. (bez nadomestok).


1 МКД
или предлог цена
13 авг 23:02Rakavici Latex i Nitril

Prodazba na rakavici, latex so pudra i nitrilni rakavici. Minimalna ...


270 МКД
или предлог цена
13 авг 18:32DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK

075-248-405 075-248-405 075-248-405 DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK ...


1.400 МКД
или предлог цена
13 авг 13:32Medicinski krevet

Medicinski krevet ,elektricen so daljinski upravuvac za podignuvanje ...


По Договор
или предлог цена
11 авг 09:27Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA

Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA


1.300 МКД
или предлог цена
10 авг 23:09PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO. MERACOT RABOT...


1.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Ortoza cizma

Prodavam ortoza , cizma, longeta za ahilova tetiva i slicni povredi. ...


3.000 МКД
или предлог цена
31 јул 08:09Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

24 јул 11:07Merac na puls

Se prodavaat 2 novi meraci na puls i saturacija, 499 denari parce.


499 МКД
или предлог цена
24 јул 00:57PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova Инвалидска количка

PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova ne koristena top cena kupena 15.000 ...


4.400 МКД
или предлог цена
17 јул 23:35ИНВАЛИДСКО ПЕРНИЧЕ / INVALIDSKO PERNICHE

ПРОЧИТАЈ ВНИМАТЕЛНО - НОВО АНТИДЕКУБИТУС ПЕРНИЧЕ ПОЛНЕТО со ВОЗДУХ и ...


1 €
или предлог цена
09 јул 09:25PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA-POLOVNA

Prodavam invalidska kolicka,koristena so pernice Telefon: 072-279 613...


7.000 МКД
или предлог цена
08 јул 10:48Bastumi - razni modeli

Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор ...


590 МКД
или предлог цена
06 јул 23:35Peleni za vozrasni

Peleni za vozrasni.Novi neotpakuvani.Dimenzii M. 150 den/pakovanje.


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 МКД
24 јун 13:38DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KEVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje keven pritisok, raboti so ba...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:28ZIVIN APARAT ZA MERENJE PRITISOK

NAJPRECIZEN APARAT SO ZIVA ZA MERENJE KRVEN PRITIOK Tel.070 246 650


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 09:27APARAT ZA KRVEN PRITISOK DIGITALEN

Nov digitalen aparat za merenje na krven pritisok tocen i precizen, o...


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49APARAT ZA KRVEN PRITISOK SO ZIVA

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 јун 18:04Evtino, Novo mini slusno aparatce od Germanija

Евтино, ново мини слушно апаратче донесено од Германија комплет со б...


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 17:58APARATCE ZA OSTETEN SLUH

Novi aparati za osteten sluh so baterii


900 МКД
или предлог цена
18 мај 18:52APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje krven pritisok 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
16 мај 10:38PRECIZEN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
16 мај 10:37Prodavam nasadni instrumenti

Prodavam nasadni instrumenti (kolenjak i nasadnik).


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59DIGITALEN APARAT ZA KRVRN PRITISOK

NOVA DIGITALEN APARAT Tel. 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 11:44Digitalen aparat za merenje krven pritisok

Дигитален апарат за мерење крвен притисок Автоматски монитор за крве...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 12:38Medicinski Bolnicki krevet

+491773647580 370evr Ili na +38976538618


370 €
или предлог цена
01 мај 19:51Odalka/rolator so chetiri trkalca

Ortopedsko pomagalo odalka so chetiri trkalca i so kosnicka


3.500 МКД
или предлог цена
29 апр 13:59Апарат за кислород Philips Respironics EverFlo

ПРОДАДЕНО!!! Philips Respironics EverFlo OPI Апарат за кислород К...


400 €
или предлог цена
07 апр 15:45Prodavam ili iznajmuvam medicinski krevet

Krevetot e koristen samo eden mesec na nego ima i medicinski dusek......


7 €
или предлог цена
15 мар 10:03APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


900 МКД
или предлог цена
10 мар 11:48APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065 Tel....


800 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA

NOV NAJPRECIZEN APARAT ZA METENJE KRVEN PRITISOK SO ZIVA Tel. 071 26...


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:41ZIVIN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:28Ritello R2 and Purello уреди за прочистувањена воздухот

Здраво, да ве запознаеме со нашиот уред Ritello R2 кој дезинфицира, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 мар 12:02DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
08 фев 19:02ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
08 фев 19:02Vnimanie Oximetar besplatna isporaka

Дали сте изложени на дефицит од кислород Најбитен фактор кај КОВИД ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

03 фев 08:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам