344 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a crna boja, vo potpolno fabricka sostojba, ...


4.499 МКД
или предлог цена
Денес 21:52iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


869 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
879 €
Денес 21:36Se prodava iphone xs

se prodava iphone xs mnogu zacuvan bez nikakov problem sleduva so zas...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:533 maski za 11 pro max

se prodavaat 3 maski za iphone 11 pro max


Денес 20:52SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:45ONEPLUS 7T PRO 8/256

prodavam oneplus 7t pro socuvan so sitni grepki po lajsnite od normal...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:45REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:44Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:42Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 19:04Продавам OnePlus 5 Slate Gray

Продавам OnePlus 5 Slate Gray. Телефонот е во одлична состојба, како ...


4.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.299 МКД
Денес 18:11Doro 7010 NOV NE AKTIVIRAN

Se prodava Doro 7010 Telefonot e nov ne e vklucen ni ednska ne e ak...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 16:01Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:01JBL Bluetooth slusalki (slusalka)

Se prodavaat 2 razlicni modeli na JBL Bluetooth slusalki novi nekoris...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:00Samsung A14

Prodavam Nov Samsung A14 telefonot e otpakuvan samo da se slika ne e ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:45  НОВ ОГЛАС

Samsung i Sony telefoni

Se prodavaat telefoni, ispravni i zacuvani so originalni polnaci. Rab...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:05Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:00REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez nikakvi zabeleski te...


11.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
13.000 МКД
Денес 12:47Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Денес 08:55Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:55Huawei Y6 2019

Telefonot e vo super sostojba bez maani


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 08:55Prodavam Honor 9X vo odlicna sostojba

Telefonot e bez maani, maksimalno socuvan. 4GB ram, 128 GB vnatresna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 08:55Prodavam Samsung Galaxy A03s

Telefonot e vo super sostojba, bez tragi na koristenje. Doaga so orig...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 08:54TELEFON REALME C55

Telefonot e Nov Raboti na site mrezi Samo TELEFON Bez polnac (Poln...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:23Продавам

Samsung A21S Купен од салон на А1, како нов од салон без ниедна греба...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:40Xiaomi Mi Note 10 black

Телефонот е користен со заштитно стакло и маска, нема никакви гребнат...


13.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 МКД
Вчера 13:34Xiaomi 12 Lite

Телефонот е користен помалку од 2 месеци и е под гаранција. Нема ника...


20.900 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
21.000 МКД
Вчера 13:33Iphone 8 +

Se prodava iphone 8plus ekstraa sostojba prv gazda sleduva so polnac ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Novi futroli za xiaomi poco f3

Samo Rzants e ostanata,nova e ne nosena Rzants 400 den. Info.078 ...


02 јун 22:41Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
02 јун 22:41REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


11.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
13.000 МКД
02 јун 18:16REDMI NOTE 10 PRO

Extra socuvan koristen 1 godina i stoi vo kutija odi full pack so ada...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:09Samsung Galaxy A34 (kako nov)

Se prodava Samsung Galaxy A34 6/128gb memorija. Telefonot e koristen ...


14.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:31Samsung Galaxy S21+ / S21 Plus

Se prodava maksimalno zacuvan Samsung Galaxy S21 plus. Telefonot e be...


21 МКД
или предлог цена
01 јун 17:26Jabra Elite 7 Pro (NOVI)

Se prodavaat novi wireless slusalki jabra elite 7 pro. Slusalkite sle...


9.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:20Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 (NOVI)

Se prodavaat novi ne koristeni Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3. S...


9.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:07NOV ORIGINAL SAMSUNG FAST POLNAC 25W

POLNACOT E NOV, NEKORISTEN, IZVADEN OD SAMSUNG GALAXY A53... ORIGINA...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:24Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core ZA DELOVI!!! Padnat softver! Se...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
01 јун 13:2425W SAMSUNG POLNAC NOV

.


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:23KUTIICKA I POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

.


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:20KUTIICKA I POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

.


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:19Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам