Подкатегорија:
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MIKSER PUMPA ZA BETON

Se prodava mikser pumpa za beton Mercedes-Benz Actros proizvotstvo 20...


18 јун 11:18ЗА ДЕЛОВИ

ЗАСТАВА ТОВАТНО 3456 56W 1982год. КОНТАКТ ВОЈЧЕ 078/918-896 ВОЈ...


17 јун 14:23KRAN Palfinger КРАН ПАЛФИНГЕР

Prodavam kran Palfinger PK14 000 LH4 SO MAKARA 2T _________...


По Договор
или предлог цена
15 јун 23:30Rezervari za Scania

Se prodava dva rezervara od scania 2015 god po 450l eden so se (plova...


17 мар 19:54Produzetoci za viljuskar

Baram produzetoci za viljuckar da se min 1.8 dolzina 074202567


06 мар 09:42Челиусна дробилка Richer

мотор 37kw, влезно грло 900x350, длабочина 600mm, 4плочи комплет и и...


17 дек 10:50Bager O&K MH4City

Се продава гумен багер, марка O&K,модел МH4-City,година 1989,поминати...


17 дек 10:49Kran Kataneo

Се продава хидрауличен кран Kataneo модел 61, година 1985,машината е ...


17 дек 10:49Дробилка ударно гредна Rubble Master

се продава дробилка Rubble Master, 2003 година, 3390mh, комплетна и ...


17 дек 10:49Багер О&K

Се продава исправен багер O&K, модел Rh-6,1985 година,машината е комп...


17 дек 10:49Estrih pumpa

Се продава естрих пумпа, марка Putz Meister,модел м-201/2,година -198...


17 дек 10:49Hidraulicen kos kran PAUS

marka - PAUS, ispravna i kompletna sostojba, cena bez ddv za poveke ...


17 дек 10:48Avtobetonska pumpa MB Vibau

Се продава автобетонска пумпа марка Mercedes Benz модел Vibau, ,тип ...


17 дек 10:48Bager O&K

Se prodava bager O&K RH6-22, gasenicar,1999god,izminati km/h cca 1500...


17 дек 10:48ULT - Utovarac

Se prodava utovarac na gumi ULT 160, ispraven, kompleten, 1995 godin,...


17 дек 10:48O&K gumen utovarac

Se prodava utovarac na gumi , marka O&K , model L 15, godina -1995, p...


17 дек 10:48VILUSKARI NA 24 RATI SO 30% UCESTVO

AUTO NIKO +389 32442461 070 722 077


30 ное 22:20Viluskari LINDE ( AUTO NIKO - 070 722 077 )

Viluskari LINDE ( AUTO NIKO - 070 722 077 )


30 ное 22:15Grejder

Se prodava Grejder Faun - Frich , model - f85, masinata ne e ispravna...


11 ное 10:10Tomos

Se prodava tomos matorce za praskane


01 ное 23:04vibro ploca

vrsime nabivanje na tampon so vibro ploca inf 070346688


По Договор
или предлог цена
21 јун 09:09UTOVARAC O&K L45 1995

Se prodava Utovarac O&K L45 1995 godina.Motor Cummins 250k.s Korpa 4....


25 ное 17:50! ! ! ! ! VAZNO UKRADEN E VILUSKAR ! ! ! ! !

! ! ! VAZNO Ukraden e viluslar mitsubusi od lice od Skopje so laz...


29 јун 22:48Gumi za bobcat 250-15

Polovni gumi vo dobra sostojba za bobcat ili drugi gradezni masini.


20 јун 21:50Rezervar za nafta

Prodavase rezervar za nafta aluminski 600 litra 200 evra moze ipo dog...


06 мар 17:42VILUSKAR INDOS 3TONA

Prodavam viluskar Indos dizel ekstra sostojba dobri gumi --- ...


19 дек 14:50JCB 3CX

Se prodava JCB 3CX 1990 godina vo ispravna sostojba. Cena po dogovor ...


20 окт 19:11Termoking SL200

Se prodava termoking SL 200 godina na proizvodstvo 2000 Tel za konta...


05 окт 12:00MINI DAMPERI -TRANSPORTERI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК -ШТИП БЕНЗИНСКИ ТРАНСПОРТЕРИ СО ПРЕНОСЕН ПОГОН НА ...


10 сеп 10:48JCB 3CX

Se prodava JCB 3CX 1989 godina vo ispravna sostojba. Cena po dogovor


25 мај 18:27HEMISKO CISTENJE NA KAMIJONI i dr

HEMISKO CISTENJE PERENJE NA AVTOMOBILI I KAMIJONI I DR -AVTOMOBILI 5...


07 мај 12:51JCB 3CX

Se prodava JCB 3CX 1990 godina vo ispravna sostojba. Cena po dogovor


17 апр 20:46kompresor

Kompresor so dva pikameri i creva 40m vo ispravna sostojba moze i za...


25 мар 12:08MASINA ZA BUNARI ZA VODA

Se prodava masina SKB-4 za dupcenje na bunari za voda i geomehanicki-...


15 дек 10:55РАЧНИ ВИЛУШКАРИ RACNI VILUSKARI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА НЕКОЛКУ РАЧНИ И ЕЛЕКТРИЧНИ...


26 ное 07:45Приколка - едносовинка

приколката е во исправна состојба, цена без ддв !


05 сеп 12:55ПРИКОЛКА - DAF -

година - 1978 исправна , комплет капацитет 26т цената е без ддв !


05 сеп 12:53KRONE - полуприколка

се продава полуприколка - церада марка KRONE модел SDF 27 произведена...


05 сеп 12:50АВТОБЕТОНСКА ПУМПА MB - VIBEO

се продава автобетонска пумпа, марка Mercedes Benz модел Vibeo тип BR...


05 сеп 12:44O&K ГУМЕН УТОВАРАЧ

марка - O&K модел - МH-4 CITY година - 1989 часови - cca 10 000 с...


04 сеп 11:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам