Петровец
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

сервисери

МАКЛИФТ е компанија со долга и успешна деловна традиција, една од вод...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

09 авг 14:10Imame potreba od negоvateli

Дом за стари лица Хантерс Лајф има потреба од негователи со и без раб...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

18 јул 08:48SMETKOVODITEL SO ISKUSTVO

Potreben smetkovoditel za potrebi na gradezna firma vo Rzanicino Petr...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

04 јул 08:09Se bara vozac za vo Evropa so C+E kat

Se bara vozac za vo Evropa so C+E kategorija


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

23 јун 18:34Фарма за крави

Се бара општ работник или работничка за на фарма со крави,со или без ...


11.111 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

15 јун 09:56Работник во производство (м и ж)

Фирмата Континент Лпг-Скопје(Петровец) бара работници (м и ж) за во п...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

19 мај 09:33Se bara vozac so E kategorija

Se bara vozac na sleper so E kategorija.Tel 078360 500


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

18 апр 11:57Барам возачи за возење МК - ТУРСКА

Барам возачи за возење на релација Македонија-Турска и обратно пријав...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

14 мар 06:43Барам шофер за работа во словенска фирма

Барам шофери за работа во словенска фирма редовна исплата на плата, р...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

04 мар 17:59Baram sofer so E kategorija

Plata 15% (CERADA) AUTOMATIK VOZILO PRIJAVEN RELACIJA MK-RO ...


15 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

22 фев 13:34vrabotuvam vozac so C+E

(CERADA) PLATA 15% automatik vozilo Relacija MK-RO MK-HU


15 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

19 фев 18:14Baram vozac C+E KATEGORIJA

(CERADA) 15 % PLATA AUTOMATIK VOZILO Mk-RO


15 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

19 фев 18:14Barame Dispatch / Dispecer

Barame Dispecerka za transportna firma so dobro poznavanje na anglisk...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

02 фев 19:05Se bara vozac na kamion

Se bara vozac za kamion E kategoria firma FENIKS TAJMS , rabotime sa...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

19 јан 22:15BARAM RABOTNIK ZA ODRAZUVANJE NA OVOSTARNIK( JABOLKA)

ODRAZUVANJE OVOSEN NASAD(prskanje kosenje berba i dr.) ovostarnikot s...


1 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

27 дек 10:37Se bara prodavacka

Se bara prodavacka za vo market so iskustvo,plata i uslovi odlicno.Ma...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

03 ное 07:32Se bara vozac so E kategorija

Se bara vozac so E kategorija Tel za kontakt 078262300


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

14 сеп 11:25Se bara vozac so E kategorija

Se baravozac so E kategorija Telefon za kontakt 0...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

03 сеп 11:12Se bara voza so E kategorija

Se bara vozac so E kategorija tel za kontakt 078262300


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

31 авг 12:20Se bara vozac za sleper euro 5

Se bara vozac so E kategorija za megunaroden transport. Plata po dogo...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

19 авг 16:45Nudam Rabota

Baram ozbilen covek za rabota okolina na idrizovo .Za cuvanje i ranen...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

13 јун 19:37Барам возачи за возење Словенија-Грција

Ормар Транс Бугарија Барам возачи за возење на релација Словенија ...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

09 јун 11:25BARAM TAPETAR

BARAM TAPETAR SO RABOTNO ISKUSTVO KOJ KJE RABOTI VO FIRMA ZA PROIZVOD...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

07 мај 14:09Farmer

Se bara mashka osoba za rabota na farma.Se raboti vo smeni,8 chasa dn...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

09 ное 17:57БАРАМ ШОФЕР СО БУГАРСКИ ДОКУМЕНТИТЕ 70е ДНЕВНИЦА

БАРАМ ШОФЕР СО БУГАРСКИ ДОКУМЕНТИТЕ 70Е ПРИЈАВЕН И РЕДОВНА ИСПЛАТА НА...


70 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

03 сеп 19:16Барам шофер

Ормар Транс ДООЕЛ бара шофер за возење Македонија Грција Бугарија Кос...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

25 јун 16:25Se bara vozac so E kategorija

Se bara vozac so E kategorija za megjunaroden transport-bilaterala. P...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

17 јун 09:07БАРАМ ШОФЕРИ СО БУГАРСКИ ДОКУМЕНТИ 70 Е ДНЕВНИЦА

Ормар Транс бара шофер со бугарски документи 70е дневница редовна исп...


70 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

28 мај 07:54Ормар Транс бара шофер

Ормар Транс бара шофер за работа на релација МК Романија Бугарија Ср...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

06 дек 21:30Pekar burekdjija Viena

Rabota vo Viena..pekar burekdjija..plata po dogovor..smestuvanje obez...


500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

26 јун 23:14БАРАМ ШОФЕР СО БУГАРСКИ ДОКУМЕНТИТЕ 2200e

Барам шофери со бугарски документи 2200е плата и редовна исплата


2.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

08 јун 21:20Барам шофери со бугарски документи 70е дневница

БАРАМ ШОФЕРИ СО БУГАРСКИ ДОКУМЕНТИ 70е ДНЕВНИЦА РЕДОВНА ИСПЛАТА


70 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

10 мај 08:59Барам шофери со бугарски документи 70е дневница

Барам шофери со бугарски документи 70е дневница Ормар Транс


70 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

10 мај 08:48БАРАМ ШОФЕРИ СО БУГАРСКИ ДОКУМЕНТИ

Формат Транс бара шофери со бугарски документи за возење низ Европа д...


70 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

24 апр 09:53Taksi vozaci

izdravam pod renta licencirani taksi vozila tel.070/225-944


700 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

09 апр 10:07Se bara Rabotnicka

Se bara rabotnicka za vo pogon za polnenje mlecni proizvodi Priorite...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

04 фев 08:24za berenje jabolka

barame rabotnici za berenje jabolka ovostarnikot ni se naoga vo o. pe...


1 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

07 сеп 13:00БАРАМ ШОФЕР

Ормар Транс Скопје бара шофери за работа за Македонска , Бугарска и ...


400 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

14 авг 13:12Rabota vo Germanija so MK pasos

Se barat majstori i rabotnici za legalna rabota vo hoteli vo Germanij...


85 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Нудам работа

18 јул 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам