Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

свечени декорации

Изнајмуваме свечени декорации во рустика и винтиш стил.Имаме на распо...


1 €
или предлог цена
01 авг 23:09Niska magla/Ниска магла

Profesionalna masina za niska magla so profesionalen tim. So iskust...


1 €
или предлог цена
23 јул 11:12Сијалички и сијалици - Sijalicki i sijalici

Осветлување Изнајмуваме три типа на самовилски сијалички. Самовилс...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Останато

14 јул 18:37Mercedes-Benz C 200d

Iznajmuvam Mercedes-Benz za svadbi I sekakvi svecenosti.


150 €
или предлог цена
02 јул 15:41Konjopoi ( коњопои) bar masi

Iznajmuvame konjopoi so carsafi i bez carsafi, vo poveke boi... Rasp...


1 €
или предлог цена
26 апр 12:48Шатори за свадби и други свечености

Изнајмувам шатори со различни димензии. 5x5 6x4 5x10 6x12 8x12 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Венчавки

17 апр 13:22Iznajmuvanje na satori za svadbi i sekakov vid na proslavi

Raspolagame so profesionalni satori so razlicni dimenzii. 5x5 6x4 ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Венчавки

17 апр 12:59Iznajmuvanje sveknici za sekakov vid nastani

Na raspolaganje imame nekolku vidovi na sveknici koi se dostapni za i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Останато

28 мар 18:06Niska magla, baloncinja, ladni fontani, plamenja, konfeti

Raspolagame so nova i profesionalna tehnicka oprema za efekti za: sv...


1 МКД
или предлог цена
10 мар 09:26Se iznajmuva

Se iznajmuva Mercedes custom oldtimer za svadbeni i drugi svecenosti,...


1 €
или предлог цена
14 фев 18:41Satori Konjopoi osvetluvanje efekti

Raspolagame so vrvna oprema za sekakov vid na proslavi i svecenosti.....


1 €
или предлог цена
21 јун 11:12Изнајмување на шатори

Изнајмување на шатори со различни димензии за секаков вид на прослави...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:00Profesionalna oprema za svadbi

Iznajmuvanje na profesionalna 5000W. masina za scenska kontinuirana n...


1 МКД
или предлог цена
08 сеп 14:37Konjopoi so i bez carsafi 80 sm radius

Iznajmuvanje na konjopoi: - Metalna konstrukcija, 113sm. crna bo...


1 €
или предлог цена
08 сеп 14:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам