1300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPTV

IPTV - 2400 денари * Пробен период од 12 ч (3ч за викенд!!!) - прек...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

20 мар 00:54Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мар 17:37Промовирано

Premium IPTV - 40 евра годишно

Твоите омилени канали на едно место!! Постоиме 5 години на пазарот. ...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

10 мар 22:16Промовирано

ZVUCNICI ZA DOMASNA UPOTREBA MADISON HYUNDAI ** ZEC **

ZEC ELEKTRONIKS VI PRETSTAVUVA - NAJNOVO OD MADISON HI-FI , BELGIJA ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 06:58ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 06:58Prodavam drzac za kamera, fotoaparat CULLMANN 2702

Prodavam drzac za kamera, fotoaparat CULLMANN 2702 Malku e koristen ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Денес 00:30  НОВ ОГЛАС

Prodavam Steadicam Smoothee

Prodavam Steadicam Smoothee za snimanje vo dvizenje so mobilen i GO P...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Денес 00:18  НОВ ОГЛАС

Prodavam blic za NIKON SB 900

Prodavam blic za NIKON SB 900 vo odlicna sostojba Tel. 070/353-000


230 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
240 €
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Денес 00:12COKIN filteri

Cokin filteri Sa sablonom od 67-77mm Novi Kontakt viber&whatsapp...


55 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 23:30  НОВ ОГЛАС

DELSEY TROLLEY BAG

Delsey ODC 61 Camera Trolley Bag 200 euro Karakteristikat: • Holds...


210 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 23:28  НОВ ОГЛАС

Dji Mavic Pro controller

Dji Mavic Pro controller Veoma dobro stanje Kontakt viber&whatsapp ...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Вчера 23:00  НОВ ОГЛАС

Canon 18-55mm

Canon 18-55mm Kao nov Kontakt viber&whatsapp +38349343536


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 22:59  НОВ ОГЛАС

Nikon 18-200mm VR DX

Nikon 18-200mm VR DX Dobro sostojba Kontakt viber&whatsapp +383493...


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 22:57  НОВ ОГЛАС

Canon 100D + 18-55mm

Canon 100D + 18-55mm Sa baterijom i adapterom Kontakt viber&whatsapp ...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 22:56  НОВ ОГЛАС

Nov Canon EOS RP + 24-105mm RF

Nov Canon EOS RP + 24-105mm RF 0 okiduvanja Kontakt viber&whatsapp +...


1.280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 22:54  НОВ ОГЛАС

prodavam televizor SONY WEGA CRT

prodavam ispraven televizor SONY WEGA so ramen ekran CENA PO DOGOVOR...


111.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 22:11  НОВ ОГЛАС

HASSELBLAD -pribor

Dodatoci za hsselblad: 1.Haseselblad macro prsteni. 2.Hassel...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 20:10Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.

Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm. Objektivot e mnogu socuvan,i vo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 20:10Neispraven 22incen beko televizot monitor lcd

Neispraven 22incen lcd monitor televizor nepali , ekran zdrav , kompl...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:57  НОВ ОГЛАС

Nov Sony PlayStation 5 so fifa 22 garancija, zamena za PS4

Se prodava Sony Ps5 so 2 igri. I eden kontroler. Sonito e igrano m...


33.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Вчера 15:10  НОВ ОГЛАС

ТВ Самсунг

Се продава ТВ Самсунг во исправна состојба.Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 14:59Smart-IPTV

= SMART IPTV = POBARAJTE TEST I UVERITE SE DEKA SME NAJDOBRI. BEZ M...


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 14:07Miniaturni i skrieni kameri SPY

Minijaturni i skrieni spy kameri za zastita na vasiot dom.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 14:05OTKUP NA SONY PLAYSTATION 4 Kupuvam Sony PS4 OTKUPUVAM PS 4

Otkup na Sony PlayStation 4 i 5. Samo ispravni Sony playstation 4 s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 13:04POJACALO FM STEREO RECEIVER ONKYO TX-8211 ODLICNO SOCUVAN

Prodavam odlicno socuvano pojacalo so onkyo tx-8211 pojacaloto e odli...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:34LED TV PHILIPS 32" SO STAKLO SLIKA DIGITALEN HDMI

Prodavam odlicen led tv philips 32" odlicno socuvan so odlicno staklo...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:34Dron DJI Fly Mini 2 ***extra sostojba***

Se prodava dron DJI Fly Mini 2 vo odlicna sostojba bez nikakvi oshtet...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Вчера 12:03TECHNICS Hi Fi sistem

Prodavam odlicen mini sistem Technics so pojacalo,kaseta deck,tuner,c...


8.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 12:03Radio sistemce Cd,MP3,usb,Philips

Prodavam odlicno prenosno radio sistemce Philips so odlicen zvuk,extr...


3.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 11:59Продавам PS4 игри

Се продаваат следните игри за PS4: Wipeout: Omega Collection - 900ден...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 11:47WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 11:37Kontroleri / Joystick za Play Station 3 , ps3 NOVI

Se prodavaat dva bezicni kontroleri za Sony PS3, dualshock 3 wireless...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 11:36WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 11:31Najnovi mapi za site vidovi NAVIGACIJA

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 И...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

GPS уреди

Вчера 11:30Philips TV 49inch android moze zamena

prodavam Philips TV 49inch android moze zamena za televizor ili telef...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:33samsung smart TV 32inch nov so garancija moze zamena

nov samsung smart TV 32inch so garancija moze zamena za pogolem ili t...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:29Otkupuvam koristeni konzoli PS3,PS4.

Otkupuvam koristeni Playstation 3, Playstation 4, dajte ponuda.


50 €
или предлог цена
Вчера 10:04Prodavam PS3 slim cipuvano, so mnogu igri.

Prodavam PS3 slim vo perfektna sostojba, nikogas ne otvarano ili serv...


5.300 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 МКД
Вчера 10:03Sony a7iii so objektiv 27-70 i camera cage

Se prodava sony a7 iii sostojba 10/10. Nema grebka na kamerata. Shutt...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 00:07Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes

2 drzaci za na zid ili za plafon. Moznost za podesuvanje na pravec i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 мар 23:50Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani. Sate...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 мар 23:50Nov kontroler za Xbox

Prodavam nov, neotpakuvan kontroler za Xbox


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

20 мар 23:42Kameri Samsung SCO-2080R

Dve Samsung kameri novi


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Samsung

20 мар 22:31Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам