Битола
                           
2824 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javo...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 19:57Промовирано

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

16 сеп 18:13Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 14:28Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:11Kuka

Vo odlicna sostojba


92.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:49Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza

Se prodava stan vo Paralija Grcija. Stanot se naoga na 5 minuti ode...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:46Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Денес 13:41  НОВ ОГЛАС

Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37PREUBAV STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI - BEZ KOSINI !

Prodavam PREUBAV SONCEV stan mansarda na Mladinski brigadi broj 1 , k...


59.990 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:30KUPUVAC MESTO ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:30KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:30Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:18SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava dukan vo Pelagonska 2 povolno

Dukanot se naoga na prizemje vo Pelagonska 2 od vnatresnata strana. 1...


17.990 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:52НА ПАТ ДИХОВО-НИЖО ПОЛЕ,ВИКЕНДИЦА 3*50 М2,ДВОР 950

ЗА 65.000 ЕВРА,НА НАДМОРСКА ВИСИНА ОД 910 МЕТРИ, СЕ ПРОДАВА КУЌА,ВИКЕ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 12:28  НОВ ОГЛАС

Namestena opremena kukja 70m2 blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:08Se izdava dukjan

Se izdava dukjan vo stara bitolska carsija Cena po dogovor Informac...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:06Се издава стан кај новиот пазар

##### Слободен од 25 Јануари 2023 ##### Се издaва неодамна реновир...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:04Moderen stan za izdavanje Apartment for rent

### Слободен за изнајмување од 25.01.2023 ### Се издава неодамна р...


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:04Се продава парцела во близина на клучката кај крклино.

Парцелата е во близина на клучката кај крклино и е на патот кон приле...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:03ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:12Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:10Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


2 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:10Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:59Se prodava kukja vo Gorno orizari ( Krste Nale )

Se prodava vednas vseliva kukja na prizemje na ulica Krste Nale vo Go...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:53Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo strogiot centar na gradot, kompletno opremen, 2 kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:233/1030 СТАН Н.БИТОЛА,67+12, 2 КУПАТ.ПОДР+ПВЦ ДОГРАМА

НОВА БИТОЛА, СТАН НА 3-ТИ КАТ, ПОВРШИНА 67М2 + БАЛКОН + 12 М2 ПОДРУМ ...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:23СТРЧИН, ПОНОВА ЗГРАДА, ЕДНОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

СТРЧИН, ВО ПОНОВА ЗГРАДА , СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 33М2 +3М2 БАЛКОН + ПОД...


28.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:16Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:12farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:11Se izdava stan nakarsi Gimnazijata

Se izdava stan kompletno opremen nakarsi Gornata Gimnazija TELEFON...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:07  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva opremena

Povolno


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:51NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:48Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:34Se izdava stan

Се издава наместен стан од 56 м2 во центарот на Битола, наспроти паза...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:32Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам