Битола
                           
2824 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Kuka

Vo odlicna sostojba


92.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:49Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza

Se prodava stan vo Paralija Grcija. Stanot se naoga na 5 minuti ode...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:46Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Денес 13:41  НОВ ОГЛАС

Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37PREUBAV STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI - BEZ KOSINI !

Prodavam PREUBAV SONCEV stan mansarda na Mladinski brigadi broj 1 , k...


59.990 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:30KUPUVAC MESTO ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:30KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:30Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:18SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Ima izgraden obje...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava dukan vo Pelagonska 2 povolno

Dukanot se naoga na prizemje vo Pelagonska 2 od vnatresnata strana. 1...


17.990 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:52НА ПАТ ДИХОВО-НИЖО ПОЛЕ,ВИКЕНДИЦА 3*50 М2,ДВОР 950

ЗА 65.000 ЕВРА,НА НАДМОРСКА ВИСИНА ОД 910 МЕТРИ, СЕ ПРОДАВА КУЌА,ВИКЕ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 12:28  НОВ ОГЛАС

Namestena opremena kukja 70m2 blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:08Se izdava dukjan

Se izdava dukjan vo stara bitolska carsija Cena po dogovor Informac...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:06Се издава стан кај новиот пазар

##### Слободен од 25 Јануари 2023 ##### Се издaва неодамна реновир...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:04Moderen stan za izdavanje Apartment for rent

### Слободен за изнајмување од 25.01.2023 ### Се издава неодамна р...


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:04Се продава парцела во близина на клучката кај крклино.

Парцелата е во близина на клучката кај крклино и е на патот кон приле...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:03ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:12Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:10Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


2 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:10Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:59Se prodava kukja vo Gorno orizari ( Krste Nale )

Se prodava vednas vseliva kukja na prizemje na ulica Krste Nale vo Go...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:53Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo strogiot centar na gradot, kompletno opremen, 2 kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:233/1030 СТАН Н.БИТОЛА,67+12, 2 КУПАТ.ПОДР+ПВЦ ДОГРАМА

НОВА БИТОЛА, СТАН НА 3-ТИ КАТ, ПОВРШИНА 67М2 + БАЛКОН + 12 М2 ПОДРУМ ...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:23СТРЧИН, ПОНОВА ЗГРАДА, ЕДНОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

СТРЧИН, ВО ПОНОВА ЗГРАДА , СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 33М2 +3М2 БАЛКОН + ПОД...


28.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:16Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:12farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:11Se izdava stan nakarsi Gimnazijata

Se izdava stan kompletno opremen nakarsi Gornata Gimnazija TELEFON...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:07  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva opremena

Povolno


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:51NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:48Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:34Se izdava stan

Се издава наместен стан од 56 м2 во центарот на Битола, наспроти паза...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:32ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:02Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:00Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам