675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
17 мар 22:40Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


1 €
или предлог цена
17 мар 18:01Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
17 мар 14:34Земјиште Дихово

Продавам земјиште позади живинарските фарми Дихово. Парцела КП. 91...


75.000 €
или предлог цена
17 мар 13:43Plac za gradba

Продавам 2 урбанизирани градежни парцели во Брусничко-Лавчанска насе...


1 €
или предлог цена
16 мар 22:39П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
16 мар 17:26Placevi Bitola “Bal Banja”-G-Orizari

KP-1395/12 -310m2 (-KP-1395/3- 330-M2-)-KP-(-1410-)-640m2-placevi te ...


60 €
или предлог цена
16 мар 13:07Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
15 мар 20:39Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
15 мар 15:57Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10 €
или предлог цена
15 мар 15:52Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
15 мар 13:33Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
15 мар 08:37Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
14 мар 13:20Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


45 €
или предлог цена
14 мар 13:17Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
14 мар 13:17Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
14 мар 13:16Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
14 мар 13:16Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
14 мар 12:48Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodava pacela, nad seloto, na samiot pat, pogodna za vikendici. ...


17 €
или предлог цена
14 мар 11:31СЕ ПРОДАВА НИВА ПАРЦЕЛА РАШТАНСКО

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 4000м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
14 мар 08:49ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


111 €
или предлог цена
14 мар 08:49Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


100 €
или предлог цена
14 мар 08:49Prodavam parcela

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 . Vladimir t...


20 €
или предлог цена
13 мар 23:27Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со...


2 €
или предлог цена
13 мар 21:32Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
12 мар 11:47Се продава земјиште од 1157 м2 во Ко Горно Оризари

Се продава земјиште од 1.157м2 во КО Горно Оризари чија намена според...


1 €
или предлог цена
11 мар 22:26za vikendici ribnik -reka planina

se prodava, parcelata se naoga vo s capari vidi mapa ili katastar 21...


33 €
или предлог цена
11 мар 07:21Се продава градежна парцела во с. Долно Оризари - Битолско

Се продава градежна парцела од 1061м2 во с. Долно Оризари Битолско. П...


1 €
или предлог цена
10 мар 15:42Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
10 мар 14:30СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА КАЈ БРАТИНДОЛ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 700 М2, ЛОЦИРАНА НА ПАТОТ ЗА БРАТИНДОЛ, НА 500 ...


12.000 €
или предлог цена
10 мар 14:03Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур

Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур 2000 и 3000...


15 €
или предлог цена
09 мар 19:31Се продава плац под с. Ниже Поле

Се продава плац под с. Ниже Поле од околу 2000 м2


20 €
или предлог цена
09 мар 19:29Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
09 мар 14:02Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
09 мар 14:02Livada vo s. Gneotino

Broj na parcela - 1129 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


5 €
или предлог цена
09 мар 14:02Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
09 мар 14:02Plac lozje

10€ za m2


5.000 €
или предлог цена
09 мар 11:04plac za kuka 527m2

plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privat...


12 €
или предлог цена
09 мар 02:50П533, СТРЧИН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П533, СТРЧИН, ЗА 45 ЕВРА/М2, ПАРЦЕЛА ОД 740М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА, СО В...


45 €
или предлог цена
08 мар 18:16Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
08 мар 10:26Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам