675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
07 фев 15:02Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
07 фев 13:00СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР НА ПАТОТ ЗА ...


По Договор
или предлог цена
06 фев 11:42Kupuvam niva vo Sopotnica Сопотница

Ponudete so cena i broj na parcela Demir Hisar


1 €
или предлог цена
05 фев 11:33Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Се продава парцела во близина на клучката кај крклино.

Парцелата е во близина на клучката кај крклино и е на патот кон приле...


По Договор
или предлог цена
03 фев 12:03Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


15.000 €
или предлог цена
03 фев 04:53Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 09:08Atraktivno zemjiste nad Grand Premier

Zemjiste so povrsina od 7900m2 nad Grand Premier za patot kon Peliste...


22 €
или предлог цена
01 фев 09:03Gradezno zemjiste na perfektna lokacija

Mestoto se naoga na perfeltna lokacija, ma ulica Dojran vo blizna na ...


20.000 €
или предлог цена
01 фев 09:02МЕСТО 874 М2, СО НОВА ВИКЕНДИЦА

ПРОДАВАМ МЕСТО ОД 874 М2 СО ЛОЗЈЕ НА РОД СО ШПАЉЕР, СО ВИКЕНДИЦА НОВА...


6.000 €
или предлог цена
31 јан 10:45SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
29 јан 20:57Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:47Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:46СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:58Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo

Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo od desna strana okolu 1.700m2 ...


1 €
или предлог цена
26 јан 11:23prodavam mesto vo selo bistrica

Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 prod...


1 €
или предлог цена
26 јан 10:28СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 1300 М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА ВЕДН...


14 €
или предлог цена
25 јан 10:07Место на влезот од с.Кравари

Се продава место (земјиште) 2590м2 кое се наоѓа веднаш пред влезот на...


25 €
или предлог цена
24 јан 17:07Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
22 јан 19:10DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


По Договор
или предлог цена
21 јан 21:11plac vo Ohrid vo Elsani

se prodava plac vo elsani parcela 3045/1 na pocetok od elsani kaj mo...


55.000 €
или предлог цена
18 јан 21:17SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima ...


10 €
или предлог цена
18 јан 17:33Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
18 јан 08:50Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
17 јан 11:35Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
16 јан 18:26Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726 за КО Битола 1/2, во близина...


20.000 €
или предлог цена
13 јан 09:49Се издава плац од 1200м2

Се издава плац од 1200м2 - покриен простор од 100м2 - канцелариски ...


По Договор
или предлог цена
12 јан 17:24Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2

Mesto od 1000m2 rastanska naselba I mesto od 1000m2 rastani na vlezo...


13 €
или предлог цена
12 јан 15:59Se Prodava parcela -lozje 1069 m²

Se Prodava parcela -lozje 1069m² Kukarce 2 sobi edna na edna .Buna...


5 €
или предлог цена
12 јан 13:55СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ ВО БИТОЛА. ПРЕКРАСНА И СОНЧ...


45 €
или предлог цена
12 јан 11:35Se izdava PLAC na Industriski pat

Se izdava PLAC na Industriski pat na samiot pat lepenka do mlekarata ...


450 €
или предлог цена
10 јан 09:43Prodavam plac 548 m2 Gorno Orizari ili menuvam za avtomobil

Se prodava ili menuva, za lokacija klikni mapa. Javete se ke se do...


По Договор
или предлог цена
04 јан 12:25Plac / niva gradsko pole Bitola

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista ...


10 €
или предлог цена
02 јан 17:31Livada nad Bukovski Livadi

Livada nad Bukovski Livadi 1595m2


18.000 €
или предлог цена
02 јан 13:20Продавам ниви во с. Поешево

Продавам ниви на тромејгето од с. Поешево, Логоварди и Битола, КОМАСИ...


2 €
или предлог цена
01 јан 15:58Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


По Договор
или предлог цена
30 дек 20:39Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
30 дек 17:35Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам