Делчево
                   
441 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Punto

Fiat punto 1.2 8v so klima vo perfektna sostojba pali vozi.Kolata e s...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 18:53VW TOURAN 1.9TDI 6BRZINI

Se prodava vw touran 1.9TDI so 6 brzini. So mnogu oprema Registriran...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 15:14Suzuki Vitara 2.0HDI 2002god. so klima

Se prodava suzuki vitara 2002godina so klima, original kuka, so najdo...


1.199 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 15:14VW GOLF 1.9SDI na BG tablici

Se prodava golf 3sdi 97god. Registriran cela godina na bg tablici. ...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 15:14AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2005 god. SERVISIRANO I REGISTRIRAN...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:38Bmw 530 xd

Kolata e vo top sostojba fabricki m paket grenje i ladenje na sedista...


9.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:10Seat altea 1.6 benzin 2006god.74kw

Maksimalno socuvana Seat altea 1.6 cis benzin Klimatronik isprave...


3.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 00:52  НОВ ОГЛАС

Se prodava Peugeot partner 2007

Neregistirana novi gumi 2007 god. 1.9 običen dizel Vo odlična sostojb...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:34Citroen Saxo 1.5D

Се продава Citroen Saxo 1.5D обичен дизел во одлична состојба прва фа...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Делчево

Автомобили

Вчера 09:50Audi a4 2.0 tdi

Registracija do 12.2022 Napraven golem i mal serviz pred 3000 km Smen...


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 05:12AUDU A 6 3.0 TDI.224 ks. 2008 g. cvatro

AUDI A 6 . 3.0 TDI. 2008 GOD. FULL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA TEL. 07...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 јун 09:17Се продава Голф 3 1995 1.9 TD

Цена по договор. Лице за контакт: Фиданчо, 075 / 598 - 206


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 21:30VW GOLF VI 1.6 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...7.150 🇲🇰 ▶️ VW GOLF VI ▶️ 1.6 TDI ...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 15:49FIAT IDEA 1.4 BENZIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.050 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 13:57CITROËN C1 1.0 BENZIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


4.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 13:56VW BORA 1.9 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...2.900 🇲🇰 ▶️ VW BORA ▶️ 1.9 TDI ▶️ ...


2.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 13:56HONDA CIVIC Type S 1.4 i - VTEC

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...5.950 🇲🇰 ▶️ HONDA CIVIC Type S ▶️ 1...


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 13:56VOLVO V60 1.6 D2

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...9.850 🇲🇰 ▶️ VOLVO V60 SW ▶️ 1.6 D2 ...


9.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 13:56VOLVO V60 2.0 D3

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


10.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 13:56HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god

HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god So mnogu oprema I mnogu socuva...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:26SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God. So mnogu oprema I mnogu socuvana....


3.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:25FORD FOKUS 1.8 TDCI 115 ks2003 god

FORD FOKUS 1.8 TDCI 115 ks2003 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


2.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:25VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god.

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god. so mnogu oprema I mnogu socuvano...


3.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:19VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2008 god

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2008 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:18VW PASSAT B5 UNIKAT

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK Specijal generalno servisi...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

22 јун 18:05Delovi za Renault Kangoo

Се продаваат половни делови за Renault Kangoo 1.9 обичен дизел. Мења...


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 јун 23:23Hyundai Santa Fe 4WD

Vo odlicna vozna sostojba,registriran,napraven kompleten servis pred ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 јун 10:22Kia sorento 4x4 2.5

Vo odlicna sostojba,novi gumi, moze da se vidi vo sekoe vreme. Bez za...


5.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.400 €
Делчево

Автомобили

20 јун 12:36PEUGEOT 406 SW 2.0HDI

PEUGEOT 406 SW 2.0HDI 66KW REDISTIRANO DO 27 10 2022 VO SOLIDNA SOSTO...


1.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јун 12:18Audi A4 1.9TDI 110ka

Audi A4 b5 1.9tdi 81kw reg do 27 08 22 El na predni stakla abs aidbeg...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јун 12:09Audi A4 za delovi

Za povekje informacii kontaktirajte me. Dragan 078/301-467


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јун 12:07Fiat punto 1.2 benzin ates plin 2001

Puntoto e so ates plin Pali vozi Ima nadvoresni zabeleski i se...


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
Делчево

Автомобили

20 јун 10:09FIAT SCUDO 1.6 HDI 90 ks. 2007 god

FIAT SCUDO 1.6 HDI 90 ks. 2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


5.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 јун 11:03Audi A8 3.0 tdi 250kk

Prodavam audi a8 3.0 tdi 250kk godi:2011 so maximalno nivo na oprema ...


32.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

18 јун 01:50Ponudete cena za se na slikata

Za 101 ponudete cena na telefon 077398799 077398799 077398799 077...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 јун 20:50Се продаваат делови за Фичо

Се продава седиште главчени ретровизор 1 Штоп десен еден стариус еден...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 јун 20:38PRODAVAM DESNA PREDNA VRATA ZA FIAT GRANDE PUNTO

Prodavam desna predna vrata za Fiat Grande Punto, vratata e so retrov...


250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 јун 13:23Mercedes Benz ML320

Mercedes Benz vo odlicna sostojba ,pali vozi,avtomatik registracija s...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 јун 08:45Se prodava Opel Antara 2.0CDTI 4x4

Се продава Опел Антара. - 4 нови зимски гуми (ТОYO TIRES) со 17'' ал...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 јун 14:25Se prodava Volvo V50 2.0D MOZE I ZAMENA

Se prodava Volvo V50 MOZE I ZAMENA povekje informacii na 078/256/9...


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 јун 19:10Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам