2351 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Промовирано

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

PRODAVAM KLIMATIZER

Prodavam isparaven klima ured


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03PRODAVAM PROZORSKI KLIMA URED

Prodavam prozorski klima ured kako nov Samo ladi


8.999 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03Душек (dusek)-Medicott

Душекот е купен од Пункт мебел и е користен 3 год. Гаранција: 10год...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 21:25SE PRODAVA ASPIRATOR BEKO NEISKORISTEN

Se prodava aspirator beko neiskoristen kupen po greska, aspiratorot e...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:10KOMPRESOR neotpakuvan PARKSIDE 50l 1500W, bez uljen

Нов неотворен безуљен компресор за чистење на електроника. Има два по...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:00fasadi 072251225

072251225 toni


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 17:40IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:29IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:29Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 15:29Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 15:28Spalna soba (lezaj +plakar +2 visecki skafcinja +2 natkasni)

Se prodava spalna soba Lezajot e so mehanizam za skladiranje pod ...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:09Trpezariska masa so stolici od cresha / Трпезарија од цреша

Трпезариската маса од дрво од цреша. Со класичен и префинет изглед. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:09MASINI ZA SIENJE KUPUVAM

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:36Jack Lalanne Power Juicer

Se prodava malku koristen Power Juicer vo dobra sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:00Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Prodavam tus baterija boljer mal i golem solja mono blok

Prodavam mono blok solja tus kabina boljer 80l Malo nisko montazno b...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 11:58Prodavam tus bateri kazance gaberit boljer 80l

Prodavam skoro novo kazance gaberit Tus baterija Boljer 80l Cesm...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 11:58Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 11:57Вршиме изведба на термо фасади стиропор гипс картон глет

Вршиме изведба на термо фасади стиропор и камена волна, .Изведба гипс...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 11:57Krevet

Продавам користен кревет Димензија 90х200


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 11:56Клуб маса - Високо квалитетна дрвена

Се продава високо квалитетена дрвена клуб маса како на сликата. Маса...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:27  НОВ ОГЛАС

Prodavam cesma za vo dvor

Prodavam liena gusana cesma za vo dvor, cena po dogovor so vasa demon...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 11:16  НОВ ОГЛАС

Фрижидер Горење со комора

Се продава исправен фрижидер со комора за замрзнување Капацитет 190л...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Trosed

Prodavam trosed kako nov, istiot se spusta i pravi kako bracen lezaj....


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 10:48Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38IZRABOTKA I MONTAZA-VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

IZRABOTKA I MONTAZA NA VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ...


12 €
или предлог цена
Вчера 10:29ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 10:23ZEBRA ZAVESI PO MERKA ___ ЗЕБРА ЗАВЕСИ ПО МЕРКА

Дело Декор изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модел...


2 МКД
или предлог цена
13 авг 23:09Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

13 авг 23:09PRODAVAM PELETI A1 KLASa

Prodavam peleti A1 klasa 6mm so certifikat.So dostava vo Skopje. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
380 €
13 авг 21:38Kombiniran kotel na drva i peleti

Se prodava kombiniran kotel na drva i peleti, kotelot e termomont bre...


600 €
или предлог цена
13 авг 21:19Тв комода

Се продава комода поволно, сочувана и релативно нова. 188 фолжина, 18...


10.000 МКД
или предлог цена
13 авг 19:02Кревет

Се продава кревет, со сив мек мебел штоф, и со механизам за складирањ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 19:02Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 авг 18:27PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

13 авг 18:21Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 16:55Raft za lajsni

Se prodava raft za izlozba na lajsni i drugi proizvodi. 2m x 2m Рафт...


150 €
или предлог цена
13 авг 16:33Tartufi, Lesnik, so predavac Radoslav Catic

ДОАГА ВО МАКЕДОНИЈА РАДОСЛАВ ЧАТИЧ повелете Сакате да знаете се за Т...


10 €
или предлог цена
13 авг 14:32Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам