118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дрвени гајби

Се продаваат троредни дрвени гајби (500 парчиња). тел....


28 МКД
или предлог цена
Денес 01:11  НОВ ОГЛАС

MULCER 1.60 GRCKI KAKO NOV EDNA GODINA KORISTEN

MULCER 1.60 GRCKI EDNA GODINA KORISTEN KAKO NOV


1.700 €
или предлог цена
Вчера 14:57Fiskalna kasa SY 250 so GPS

Fiskalna kasa SY 250 so vgraden GPS vo odlicna sostojba. Ima se od ...


6.000 МКД
или предлог цена
14 авг 19:48Се продава машина за стружење на паркет.

Се продава машина за стружење на паркет во исправна состојба.Машината...


По Договор
или предлог цена
14 авг 15:07Се продава комбинована машина за дограма

Се продава комбинована машина за дограма,во исправна состојба.Цена по...


По Договор
или предлог цена
14 авг 15:07Masina

Prodavam cirkular so 7.5 kv motor


1 МКД
или предлог цена
14 авг 08:08KONUSNI LAGERI

Prodavam 2 novi konusni lageri 25821/25877 (73х35х25) Cena za dva 120...


1.200 МКД
или предлог цена
13 авг 22:30Se prodavaat 2 pumpi za voda

Se prodavaat 2 pumpi za voda, marka Elektrokovina, moknost 2.7 kW...


1 €
или предлог цена
13 авг 18:37Masina za cistenje na Kalinki

НОВО НОВО НОВО Машина за чистење на калинки GRIFO ITALY - Капацитет о...


По Договор
или предлог цена
12 авг 14:41Zalozna Kuka Mamut

Тука сме кога ви е потребна помош. Дискретен и брз модел на алокација...


1 €
или предлог цена
Ресен

Останато

11 авг 16:12Vaga Libela 200 kg

Vaga Libela so tegovi 200kg vgradeni na samata Vaga. Original slovens...


250 €
или предлог цена
Ресен

Останато

10 авг 22:34Stihl 064

Prodavam stihl 064 (made in Germany), prv sopstvenik od 1999-2000 god...


600 €
или предлог цена
10 авг 15:06Vaga

Vaga Tel078450868 078450868 078450868 078450868 Goce


25.555 МКД
или предлог цена
09 авг 21:38PRODAVAM SVRDEL ZA BUSENJE DIFERENCIJAL

Prodavam diferencijal, svrdel za busenje dupki so glava od drebong po...


5 €
или предлог цена
09 авг 00:24Pettostepena elektrokovina pumpa 1.5 kw

Mонофазна петостепена пумпа NTP 60M 230V 1,5kw Спецификација на прод...


11.000 МКД
или предлог цена
07 авг 14:28Kafrmat c5

Kolibri c 5


800 €
или предлог цена
04 авг 14:20Kafemat vending

Kafematite se vo. Odlicna sostojba Ima poveke vidovi na kafemati


1 €
или предлог цена
04 авг 14:19HUSQVARNA 141 motorna pila/моторна пила

Се продава компактна моторна пила со одлични перформанси и сооднос на...


10.000 МКД
или предлог цена
04 авг 12:34Se prodava nov pistol za wap masina

Pistolot e spakovan I nikogas me otvaran zaedno so 6m crevo za visok ...


2.200 МКД
или предлог цена
02 авг 10:26Monofazen kompresor 125l

Kompresorot e odlicen nova glava Prva petoletka nova atestirana boca


400 €
или предлог цена
25 јул 23:06Kadioglu motoren tresac za sobiranje na plodovi

KADIOGLU моторен тресач за собирање на ореви, лешници, маслинки, вишн...


По Договор
или предлог цена
21 јул 09:06Kadioglu sobirac na granki so hidraulicna raka za prifakanje

Kadıoğlu Makine Собирач на гранки со хидраулична рака за прифаќање. ...


По Договор
или предлог цена
21 јул 09:06Masina za krsenje na orev so integriran kalibrator Kadioglu

Машина за кршење на ОРЕВИ со интегриран калибратор. Можност за подес...


По Договор
или предлог цена
21 јул 09:04Kalibrator za orevi Kadioglu

НОВИ Калибратори за ОРЕВ KADIOGLU - Капацитет од 750kg/h до 1000kg/h...


По Договор
или предлог цена
21 јул 09:04Unior nareznica za metalni cevki

Izraboteni max 10 vintovi nova Unior kuoena pred 30 godini vrven kval...


70 €
или предлог цена
18 јул 14:24Metal detektor-lokator

Nov metal detektor- lokator so odlicni karakteristiki


700 €
или предлог цена
18 јул 14:24Maxpuls Pumpa za voda na benzin 3.8kw 1000l/1min

MAX PULS Пумпа за вода на бензин MP-GWP10 Моќност:3.8kW Вртежи:3600...


9.999 МКД
или предлог цена
05 јул 14:49Maxpuls kompresor 24 litri 1.5hp 8 bari novi!!

Моќност: 1.5hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min ...


9.500 МКД
или предлог цена
05 јул 14:48ITALIJANSKI SADNICI LESNIK NAJREZISTENTNI NAJPLODI

FACEBOOK: https://www.facebook.com/aljunajtid/ @aljunajtid https://...


2 МКД
или предлог цена
04 јул 15:42Maxpuls pumpa za voda na benzin 3100w

MAX PULS Пумпа за вода на бензин MP-GWP05 Моќност:3.1kW Вртежи:3600...


9.499 МКД
или предлог цена
02 јул 18:01Се продаваат гајби за јаболка

Се продаваат гајби за јаболка,има 150 парчиња.Гајбите се наоѓаат во с...


По Договор
или предлог цена
02 јул 16:27Bosch Perac pod pritisok za avtomobil 110 Bar

Bosch easyaquatak 110 Bar Peracot e nov nekoristen 3 godini Bosch g...


5.200 МКД
или предлог цена
22 јун 23:36Se prodavaat gajbi/sunduci

Se prodavaat dobro socuvani gajbi/sunduci za jabolka. Cena po dogo...


1 МКД
или предлог цена
19 јун 13:16Se prodava grbna prskalica

Japonsko proizvodstvo raboti na benzin 16 L


3.000 МКД
или предлог цена
10 јун 20:32Se prodava aparat za zavaruvanje

Aparat za zavaruvanje germanski mnogu kvaliteten nerabotan 150 A


5.500 МКД
или предлог цена
10 јун 20:32Kanterica Holz Her 071/261-615

Cena 1800€ ima prostor za dogovor okolu cenata tel 071 261 615 masina...


1.800 €
или предлог цена
10 јун 11:25Maxpuls kompresor 50L 2.5hp 8 bar

Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Ц...


8.999 МКД
или предлог цена
07 јун 13:07Frigo Paneli ARKHON prva klasa so vrven kvalitet

Gara Panels od Kicevo kako oficijalen zastapnik za ARKHON PANELS AE o...


1 €
или предлог цена
03 јун 20:48Leskovacka Tanjiraca/ Лесковачка Тањирача

👉 Prodavam Tanjiraca Leskovacka! Ne mnogu rabotena (moze da se vidi ...


1 €
или предлог цена
27 мај 04:53Maxpuls inverter shvajc 180 amperi novi!

Maxpuls inverter shvajc -180amp -250v -50Hz -40w no load less -...


5.250 МКД
или предлог цена
19 мај 10:43Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам