89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agregat za voda,navodnuvanje

Prodavam agregat za navodnuvanje 2500litri vo munuta 071 213 815


4.200 €
или предлог цена
Вчера 21:32Opel AstraJ 2012

Moze zamena za passat b7 160.000km 96kw - SMENET GOLEM I MAL SERVIS...


7.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

Вчера 13:04Opel Astra 1.7 cdti 2011 g

se prodava opel astra j 1.7cdti 2011g kolata e nov uvoz i e plateno s...


6.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

Вчера 13:00Golf

se prodava golf 6 hajlain 1.6tdi 105ks 2010g kolata e nov uvoz i e pl...


7.600 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

Вчера 13:00Ladilnik,termoking hladnjaca,sandak,sanduk,kofer

Se prodava termoking 12v vo ispravan sostojba raboti na trofazna stru...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

13 авг 14:37Mercedes Sprinter 316 cdi

Kombeto e 2010 god. So termoking so mnogu dobra izolacija .na vozilot...


8.200 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

13 авг 14:37Mercedes Sprinter 312d

Kombeto e 96 god prv gazda.22 god kaj eden sopstvenik vozilot ne e re...


3.800 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

13 авг 14:37Plug 755 Visok klinest

Se prodava plug visok klinest 755 se fabricko beogradsko skoro nov pl...


600 €
или предлог цена
11 авг 23:14Lenta za bali

Se prodava lenta za bali 9metra


1.100 €
или предлог цена
11 авг 23:14Bmw 320D

Se prodava bmw 320d 163ks vo extra sostojba Maksimalno zacuvan, uve...


6.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

11 авг 23:14Prikolica za gjubre

Vo ispravna sostojba! 7 tona


4.000 €
или предлог цена
11 авг 23:14Motor od Crafter 2.5 TDI

Motor za Crafter 2.5 TDI.Gol motor vo isprvna sostojba so garancija.


1.400 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

11 авг 09:54SKODA SUPERB 2.0 TDI 170KS 2014 AMBITION PLUS

SKODA SUPERB 2.0 TDI 170KS 2014 Kupena vo Makedonija. Realni 260000k...


12.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

09 авг 20:12Vw bandazi 15 celicni Бандажи 15

Се продаваат оригинал германски бандажи 15 со 5 дупки 5х112 Имам 5 б...


700 МКД
или предлог цена
09 авг 16:33Бандажи Бандаши Bandazi Bandasi Bandaži VW 5x112 15 челични

Оригинал Фолксваген германски бандажи 15 5 х 112 Контакт вибер 0708...


700 МКД
или предлог цена
09 авг 16:337" navigacija IGO PRIMO

Novi navigacii so vgradeni mapi General Type GPS Model 706 CP...


5.500 МКД
или предлог цена
09 авг 12:30Priklucni masini

Povekje info 078/394/228


1 €
или предлог цена
04 авг 15:37Zmaj 133

Remont generalen od uljena pumpa do bos se novo i hladnak nov raboten...


1 €
или предлог цена
04 авг 15:37El motori, kafe masina

Povekje info na 078/394/228


1 €
или предлог цена
04 авг 15:37Mercedes B 200 2.0 140ks

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 11 mesc 2022 godina napr...


5.600 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

26 јул 10:47Delovi za Vw Crafter 2.5 2008god

Motor,menjac,kardan,deferencijal i drugi delovi...voziloto e kompletn...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

26 јул 10:31kupuvam kuba x-boss

kuba xboss


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Мопеди (под 50 cc)

20 јул 12:01Sedista rotiracki/Седишта

Sedistata se kozni i se vo ekstra sostojojba. 4 komada.


400 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

18 јул 22:38ALUMINIUMSKI 16 5 X 100/108 BANDASI BANDAZI БАНДАЖИ БАНДАШИ

Germanski... Solidna sostojba... 16 6.5j et42. centar 57.1mm 5x...


4.900 МКД
или предлог цена
10 јул 13:54Rezervna guma so aluminski bandaš od Peugeot 607

Prodavam rezervna guma so aluminski bandaš od Peugeot 607 5x108 22...


55 €
или предлог цена
26 јун 09:45Se prodava agregat za voda

Vo extra sostojba Kontakt 075 682 050


1.200 €
или предлог цена
21 јун 13:28VW Passat 2.0 TDI

Prodavam Passat 2.0 TDI 8v 140ks Oprema Greaci na sedista Maglenki...


6.000 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

04 јун 02:01AUDI Q7 3.0TDI

SE PRODAVA AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO FULL OPREMA. KOLATA MOZE DA SE ...


14.000 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

04 јун 02:01Prikolka

se prodava prikolica cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Приколки

12 мај 20:17Polovni Delovi Fiat kabrio

Punto mk1 1.2 kabrio Hauba 20 eur Levo krilo 15 eur Preden branik ...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:08Traktor IMT 558

IMT 558 vo odlična sostojba Može zamena za IMT 539 Info.na 071 370 ...


2.900 €
или предлог цена
04 мај 08:07Prskalka

Se prodava prskalka


1 €
или предлог цена
12 апр 13:51Prskalka

Se prodava prskalka


1 МКД
или предлог цена
12 апр 13:45Beogradski dvo brazden 7001

Beogradski visoko klinest Info na 071 370 556 Saše


400 €
или предлог цена
06 апр 21:26Trobrazen Plug

Se prodava trobrazen plug Cenata ne e fiksna Info na tel 071 370 5...


400 €
или предлог цена
05 апр 18:05se prodavat kosacki

vo dobra sostojba povise info na 072 681 564


1 €
или предлог цена
27 мар 20:51Alu bandazi 17ki

072312341 072312341 072312341 072312341


150 €
или предлог цена
23 мар 20:27LADA SPECIJAL 1500

LADA SPECIJAL 2103 1.5 55KW LADATA E VO ODLICNA SOSTOJBA OD PRV SOP...


1.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

17 мар 19:47Fiat Dukato polovni delovi

Fiat Dukato 92god. Limarija+podvozje+motor i menuvach, gi imame site ...


1 €
или предлог цена
28 јан 15:40Корпа за товарање - korpa za tovaranje

Се продава корпа за товарање инфо +38975966498 Stojmir


28 јан 15:32Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам