Скопје Центар
                   
2141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GAMING PC (NOV VO ODLICNA SOSTOJBA)

Се продава Gaming PC Нов во одлична состојба по поволна цена, сите сп...


599 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
699 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

21 јул 18:13Промовирано

Gigabyte GeForce GTX 770 2GB WindForce 3x

Kako nova vo kutija Mnogu malku e igrano so nea gtx770


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 04:53Rig 6 kartici 8bg

Stabilen 185mh


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 04:53Macbook Pro i5 13 2016

Se prodava Macbook Pro 13" i5 procesor so 8gb ram i 250gb ssd, premno...


500 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
650 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 01:16Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 23:55Popravka na skrseni i osteteni laptopi

Popravka na skrseni laptopi, drzaci, plastiki i drugi ostetuvanja Se...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:10KUPUVAM RTX 3060, 3060ti, 3070

Kupuvam grafichki karti i rigovi RTX 3060 RTX 3060ti RTX 3070 Za ku...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 22:52KUPUVAM RTX 3060 Ti PONUDETE

Kupuvam RTX 3060 Ti Ponudete na viber, so slika i povekje info za g...


350 €
или предлог цена
Вчера 22:52Lenovo Thinkbook 13s

Prodavam Lenovo Thinkbook 13s vo odlicna sostojba. Prv gazda, kupen o...


18.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
21.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:15WD 500GB HDD Blue - hard disk

Хард диск Western Digital 7200 RPM 3.5"


850 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05Macbook Pro retina 2015

Prodavam laptop Macbook pro 2015, bez tragi na koristenje. Otprilika ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:39Tablet Samsung

Se prodava tablet Samsung Galaxy Tab E. Golemina na ekran 9.6", vnatr...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 19:37* Dell Vostro 15 3000 Series * Laptop ( i5 / 16GB RAM )

Продавам Dell Vostro 15 3000 Series. Лаптопот е малку користен и е во...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:28Lenovo Ideapad 330 1TB HDD + 4GB RAM

Продавам Lenovo Ideapad 330. Лаптопот е во перфектна состојба! Батер...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:28DELL компјутер ( 4RAM & 128GB SSD + 250GB HDD) ОДЛИЧЕЕН !

Се продава Optiplex 360 надграден со 4 гб рам, ссд САМСУНГ 128 гб...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:28Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетотите се буквално нов...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 17:28НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА НОВ Lenovo TAB 2


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 17:28SERVER Dell PowerEdge 1950

***** kontakt na VIBER ***** Dell PowerEdge 1950 III Server 2x Int...


285 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 17:21Maticna Ploca Intel S5000VCL Dual Socket Xeon

***** kontakt na VIBER ***** Intel S5000VCL Dual Socket 771 XEON E...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:20NetScout nGenius InfiniStream - Network Analyzer / Sniffer

***** kontakt na VIBER ***** NetScout nGenius InfiniStream 2906/GS...


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 17:20HP ProLiant BL460c Blade Server

***** kontakt na VIBER ***** HP ProLiant BL460c Blade Server 2 x ...


149 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 17:20TP-LINK wr740n Рутер/Ruter

Ispraven bez nikakva mana, doagja so polnac i mrezen kabel


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44Asus Transformerpad

Asus Transformer Pad so Windows, skrsen e touchot kako sto moze da se...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:44Рутер / Ruter Linksys Cisco wrt54g2 Wifi

Ekstra kvaliteten ruter od Linksys Cisco za ekstra cena. Doagja kople...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43Рутер / Ruter Linksys Cisco wr120n Wifi

Ekstra kvaliteten ruter od Linksys Cisco za ekstra cena. Doagja kople...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43ST LED Monitor 22"

LED Monitor 22 inch Odlicna Sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 14:59HDD WD 500GB 7200RPM

Se prodava nov malce koristen HDD WD 500GB-Sata (WD5003ABYX) Enterpri...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48HARD Disk Hitachi SATA 160GB

Се продава исправен без bad сектори 2.5' Hard Disk за лап-топ: Hitac...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Prodavam laptop Asus, 2GB/500GB, eftino.

Prodavam laptop Asus od prv sopstvenik so 2GB ram, 500GB hard disc po...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:14Вентилатори Corsair ML140 PRO RGB

Продавам 4 вентилатори Corsair ML140 PRO RGB. 2 се нови, 2 се кори...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14SteelSeries Arctis Pro Wireless/GameDac

Продавам одлично сочувани, како нови, гејминг слушалки: 1. SteelSe...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14Dell XPS 9500

Продавам нов некористен премиум лаптоп Dell XPS 9500. Intel i5 103...


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:14Prodavam Macbook Pro late 2010 bukvalno kako nov.

Prodavam odlicen MacBook Pro late 2010 core 2 duo 4gb ram i 250 gb hd...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:14Asus ZenBook Pro UX580GE

Продавам лаптоп Asus ZenBook Pro UX580GE. Intel i7 8750H 6C/12T 1...


40.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:14Lenovo ideapad 330s-14 Core i5 8250. Mnogu jak

Se prodava malku koristen laptop Lenovo ideapad 330s-14 Intel cor...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:28MIXED MINING RIG 204Mh/s

**************ITNO************** MOZE PLAKJANJE I VO CRYPTO Se pr...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:23LENOVO Think Centre m71z

Se prodava LENOVO Think Centre m71z, all in one kompjuter, pogoden z...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:22Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Apple imac 21.5inch late 2013

Se prodava apple kompjuter 21.5 inch late 2013 so i5 procesor 8gb ram...


470 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Се продава Desktop Компијутер со Монитор

Се продава Копијутер со Монитор со тестатура и Gaming глувче копијуте...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:54Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD

продавам Macbook Air 13-inch 2017 Процесор 1,8 Ghz Intel Core I5 Ме...


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:44Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам