Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dva tepisi

Tepisi kako novi 2.2x1.6 maliot 3x2 golemiot


1 МКД
или предлог цена
01 јун 13:00Se prodavaat tepih

Se prodavaat tepih


3.000 МКД
или предлог цена
01 јун 13:00Parket bukov nov ne koristen okolu 5 kvadrati ima

parketot e nov ne upotreben dimenzija ima na slikite 40x200


1 €
или предлог цена
31 мај 12:07Se prodavaat tepisi I stazi

Se prodavaat 2 tepisi I 2 stazi od turski proizvoditel. Istite se vo...


2.900 МКД
или предлог цена
30 мај 11:32Tepisi 100% volna ekstra

Se prodavaat tepisi so dobar kvalitet 100% volna. Dimenzii: 3.0m x 2....


7.900 МКД
или предлог цена
28 мај 20:18IZRABOTKA NA DRVENI SKALI

Izrabotuvam drveni skali od sekakov vid na drvo


1 МКД
или предлог цена
18 мај 13:23Bukov parket

50m2


5 €
или предлог цена
07 мај 19:40Se prodava parket od bambus

Novo neotpakovano


1 €
или предлог цена
02 мај 00:43SE PRODAVAAT TEPISI

TEPISITE SE STARI AMA RACNO PRAVENI


1 €
или предлог цена
02 мај 00:40Дабов паркет

Се продаваат дабови паркетни штички со димензија 30х4цм, 60м2


6 €
или предлог цена
26 апр 12:50Tepisi

Prodavam polovni Tepisi ne mnogu koristeni vo odlicna sostojba kak...


111 МКД
или предлог цена
02 апр 13:09LAMINAT NOV 8

Vrven kvalitet Germanski 8 ka debelina Nov e okolu 1200 - 1300 d...


850 МКД
или предлог цена
21 мар 19:33Se prodava detski tepih

Se prodava detski tepih so dimenzii 1,5 na 2metra


1.500 МКД
или предлог цена
04 мар 10:56SE PRODAVAAT KINESKI TEPISI

Se prodavaat kineski tepisi mnogu malku koristeni. 100% volna so post...


400 €
или предлог цена
07 фев 19:31Se prodavaat dipli-cergi eftino

se prodavaat dipli-cergi domasno tkaeni so dolzini od 5 do 10 m. tel ...


По Договор
или предлог цена
03 јан 12:56Se prodavaat tepisi

Se prodavaat tepisi vo razlicni golemini


1 €
или предлог цена
14 окт 17:43Tepisi

Tepisite se kako novi koristeni 1godina crniot e 1.45 na 2.35. 2000...


3.500 МКД
или предлог цена
12 фев 17:40Kilimi tkaeni na razboj

Kilimi tkaeni na razboj


1 €
или предлог цена
07 дек 20:44AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS

SE PRODAVA AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS OD BEL BOR (CAM)ZA VNATRESNA UP...


1 €
или предлог цена
08 ное 17:39Laminati 7mm 8mm i 12mm

SE PRODAVA LAMINAT OD 6MM, 7MM, 8MM, 10MM I 12MM. ZA POVEKE INFORMACI...


1 МКД
или предлог цена
08 ное 17:39BUKOV I DABOV PARKET PRVA I VTORA KLASA

BUKOV PARKET, PAREN I NEPAREN, PRVA I VTORA KLASA I DABOV PARKET. ZA ...


1 €
или предлог цена
08 ное 17:39PARKET **EXTRA KVALITET** EXTRA CENA!!!

Parket kuvana buka vo ne ograniceni kolicini po naj povolni ceni!!!


1 €
или предлог цена
30 јан 09:50PARKET 《KUVANA PARENA BUKA》☆ EXTRA KVALITET☆

SE PRODAVA BUKOV PARKET EXTRA KVALITET! OD SRPSKO PROIZVODSTVO KUVANA...


1 €
или предлог цена
30 јан 09:50Se prodavaat tepisite

Se pridavaat dva isti tepisi kako na slikata. Dimenzija 2 X 3m. za d...


5.500 МКД
или предлог цена
06 окт 10:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам