Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi slovenski prozori prozor прозори прозор pengere

Нови неодпакувани прозори од словенско производство комплет со каси и...


20 сеп 22:47Промовирано

VRATA PENDZERE 200/180cm komplet

VRATATA e socuvana zameneta so PVC pogodna Za Vikendica cena po do...


3.200 МКД
или предлог цена
22 сеп 12:55Медијапанска собна врата

Се продава масивна медијапанска собна врата со меламинска фолија на П...


7.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:01Novi slovenski prozori prozor прозори прозор pengere

Нови неодпакувани прозори од словенско производство комплет со каси и...


20 сеп 22:47СЕ ПРОДАВА МЕТАЛЕН ДВОКРИЛЕН ПРОЗОР

Се продава двокрилен метален прозор со стакла димензија 1метар на 1ме...


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
13 сеп 23:37СЕ ПРОДАВА ВЛЕЗНА ДВОКРИЛНА ВРАТА

Се продава половна, бела, влезна, дрвена двокрилна врата со стакло во...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
13 сеп 23:35СЕ ПРОДАВА МЕТАЛНА ВРАТА

Се продава Метална врата со стакла. Вратата може да се подигни од Пр...


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
13 сеп 23:35Vrata balkonska

Prodavam balkonska so se ramka i vrata so dvojno staklo. 225x80 otvor...


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 17:54Polovna dograma, dupli vrati i prozori

- 1 x dvokrilen prozor 137 x 153 cm(so komarnik na pomaloto krilo), 1...


10 сеп 11:01Vrati BEZ kasi najpovolno

Se prodavaat vrati BEZ kasi. 6 vrati za so staklo - 200x93 - 3000 de...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 17:36Montaza i prodazba na roletni

Izrabotka montaza i servis na; -Pvc i aluminiuska roletna so pove...


1 €
или предлог цена
05 сеп 07:44Od se po nesto

Polovni i zacuvani, ekstra cena po dogovor, mozno e isprakane po karg...


1 €
или предлог цена
31 авг 01:13VRATA OD KALENO STAKLO

Se prodava vrata od kaleno staklo 12 mm. so standardni dimenzii, so s...


По Договор
или предлог цена
30 авг 11:52Натписи за врата

Натписи за врата цена:300 ден со достава достава за 2-3 дена достапна...


300 МКД
или предлог цена
20 авг 21:00Se prodavaat vrati metalni od garaza

Vratite se super.Izvadeni se zatoa sto stavivme rolo vrata


09 авг 16:25ROLETNI PVC ALUMINIUM ZEBRA ZAVESI VENECIJAN KOMARNICI

Izrabotka montaza i servis na: - Pvc roletna so zaoblena i prava k...


1 €
или предлог цена
08 авг 11:59Се продаваат собни врати!

Се продаваат собни врати: 1. Дупла врата со 2 стакла 145cm ширина, 2...


6.000 МКД
или предлог цена
28 јул 23:57Дограма

Се продава зачувана и квалитетна дограма со следни димензии: прозорци...


25 јул 09:01Vrata medijapan pervazi

Se prodavaat novi medijapanski pervazi podgotveni za spricanje... Vid...


200 МКД
или предлог цена
23 јул 21:59Prodavam drvena dograma

Prodavam socuvana drvena dograma: vrata so prozor-dimenzii 160x80, ...


16 јул 04:31Врати од Леснина

Врата 86x200/30 1лева 1десна 66x200/16 1лева 1десна ...


5.000 МКД
или предлог цена
15 јул 12:48Врата преградна 2,23x2,52

Врата за меѓу спрат(светларник) 2,23x2,52


15 јул 12:39Се продаваат дрвени врати и прозорци

Се продаваат дрвени врати и прозорци добро сочувани.За повеке информа...


По Договор
или предлог цена
12 јул 20:27Nadvoresna vrata

Se prodava drvena nadvoresna vrata so dimenzii 140x210 eftino.Vratata...


7.000 МКД
или предлог цена
10 јул 21:22Aluminska vrata dvokrilna

Aluminska vrata dvokrilna koristena 6 meseci izvadena od dukan poradi...


06 јул 12:34ВРАТА , VRATA

се продава добро зачувана врата


05 јул 13:38GARAZNA VRATA

Se prodava garazna vrata so Dimenzii 229 x 201 Vratata se prodava b...


30 јун 22:01Metalni vlezni vrati

Vratite se so kvaki I bravi Vlezni vrati..za cena i informacii TEL.0...


30 јун 08:37Termopan stakla

Се продаваат термопан стакла извадени од дрвена дограма, димензии 43х...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 18:15Drven prozor so termopan staklo ne vgraduvan

Дрвен прозор со термопан стакло, не употребуван, не е вградуван. Дим...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 18:12Vrati i prozori na poklon

Dve krila i četiri prozorski krila na poklon povelete.


14 јун 18:55Roletni, kimarnici, zelozini, den i noc, rolo garazni vrati

Roletni Zelozini Komarnici Prilep Profesionalna izrabotka i montaza ...


По Договор
или предлог цена
03 јун 02:09Гаражна врата

Се продава метална гаражна роло врата (вратата е демонтирана), широка...


03 мај 15:07Гаражна врата - Словенска

Словенска гаражна врата со рамка со следниве димензии : ширина 220 цм...


29 апр 11:50Metalna garazna nadvoreshna vrata

Dimenzija 2.8/3m na 2.1/2.2m so ram i brava Dvokrilna


27 апр 22:36Високо квалитетни врати по нарачка, низ цела Македонија

Изработувам медијапански и фурнирани врати по нарачка и мерка, достав...


По Договор
или предлог цена
23 апр 21:15Vrati i Prozorci

Prodavam polovni Vrati i Prozorci vo odlicna sostojba, dimenzii stand...


1.800 МКД
или предлог цена
15 апр 16:55Staklena vrata 210x70

Se prodava staklena vrata-kaleno staklo so dimenzii 210x70sm Kupena e...


400 €
или предлог цена
12 апр 05:57Се продаваат врати

Добро сочувани 4 собни врати


По Договор
или предлог цена
02 апр 07:52SOBNI VRATI PO POVOLNI CENI

SE PRODAVAAT SOBNI VRATI, MOZI NARACKA PO VAS IZBOR NA BOJA I DIMENZI...


8.800 МКД
или предлог цена
31 мар 21:05KOMPLET OPREMA DOGRAMA MEBEL APARATI

Se prodava komplet oprema za kuka ili vikendica Dograma slovenska ko...


29 мар 10:40Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам