2436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminumski Radiatori

Vo ekstra sostojba 100% ispravni , 9x 15 rebra, 1x 20 rebra, 1x 10 r...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:22Промовирано

Super povolno dve klimi 3.5 kw

Klima uredite se funkcionalni i odlicno socuvani. 3.5 kw, ne se inve...


4.999 МКД
или предлог цена
11 сеп 21:28Промовирано

Metalna stalaza raft

Prodavam metalna stalaza so zatvaranje izrabotena od pocinkovan lim. ...


7.499 МКД
или предлог цена
Денес 20:56Brener na plin od 18-55 Rielo

Brener na plin italiansko proizvodstvo koj mozi da se montira na seka...


500 €
или предлог цена
Денес 20:46Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
Денес 20:46Frizider ZIL Moskva Retro Vintage od 1950

Trofazen. Vo ispravna sostojba. Dobro socuvan. Za kolekcioneri i retr...


1 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

Денес 20:09Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:28Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:28PLASTICNI BURINJA SO KAPAK

Se prodavaat plasticni burinja za prehrana so kapak, od 230 litri. ...


1.200 €
или предлог цена
Денес 18:02  НОВ ОГЛАС

Prodavam nova klub masa

Nova klub masa ne koristena 90x50x50 ..dostava besplatna


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:58  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВААТ КРЕВЕТЧИЊА И ДВОСЕД - БИТОЛА

Се продаваат 2 креветчиња со кревање во одлична состојба и двосед. Це...


1 €
или предлог цена
Денес 17:56Dograma pvc

Se prodava Pvc dograma 1 prozor 145*57 cena 2000den 1vrata so 1 kri...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:50Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje 070727902

Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje za povekje informaci...


400 €
или предлог цена
Денес 17:11DVOSED KAKO NOV I NOV VOLNEN TEPIH

1. DVOSED, MALKU KORISTEN, VO ODLICNA SOSTOJBA. CENA PO DOGOVOR 2.NO...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:46Keramidi

Keramidi odlicno socuvan moze da si odberete kolku sakatei. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:49Метална врата

Се продава метална врата со две крила 3570*1400/3570*1400 рамката е с...


250 €
или предлог цена
Денес 13:00Termo pecka ispravna 6kw

Se prodava ispravna termo pecka.


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:27NOVI SPORETI NA DRVA

Novi sporinja na drva Mini spore-11999 denari Golemo spore-13999 dena...


11.999 МКД
или предлог цена
Денес 12:26Zakacalka so ogledalo

Zakacalka


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:09Komoda nova

Se prodava nova komoda so dimenzii dolzina 200 sm visina 58 sm I sir...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Денес 11:39SPY MINI KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:34KAMERA KAMERI IP WIFI FULL HD 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:33KAMERA KAMERI BEZICNI NET SMART IP WIFI SO ALARM 3.0MP

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


3.100 МКД
или предлог цена
Денес 11:33Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
Денес 11:20Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:00Agolna garnitura

prodavam polovna garnitura


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:59Trosed na pustanje

Trosedot na pustanje e vo ispravna sostojba socuvan


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:52Masa i 6 stolovi

Se prodava Masa I 6 stolovi zacuvani izraboteni od masivno drvo. Masa...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Komoda od masivno Drvo 180x110x43

Komodata e vo ispravna sostojba I mnogu zacuvana. Izrabotena e od mas...


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Plakar 191x161x50

Plakarot e visok 191cm sirok 161cm I dlabok 50cm


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Krevetce

Prodavam bebesko krevetce na dve nivoa. Ne e koristeno taka si stoi.K...


3.900 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
4.500 МКД
Денес 09:46DORMEO DUSEK

Prodavam nov dormeo dusek na sklopuvanje so dimenzii i toa pusten 195...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:13  НОВ ОГЛАС

Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столи...


250 €
или предлог цена
Денес 08:39  НОВ ОГЛАС

Plasticni burinja

Prodavam 2 plasticni burinja od 180 litri. Poveke informacii na tele...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:33Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:03baram plotna za sporet ST pipo

Барам плотна за шпорет pipo. Можи од неисправен шпорет или цел компле...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:38Продавам вертикален замрзнувач "Кончар" со фиоки

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 22:07Се продаваат кревети, печка и бојлер

Се продаваат 2 кревети користени многу малку. Печка 6ка и бојлерче за...


222 €
или предлог цена
Вчера 20:55Radijatori guseni Радијатори гусени EFTINO

Radijatori guseni ODLICNI . Cena 2e. rebro. Ima mnogu na broj. Zdr...


2 €
или предлог цена
Вчера 20:54KЛУБ МАСА - НОВА

Се продава, нова, некористена клуб маса со димензии 75*40*50 см. со т...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Вчера 20:51Prodavam garnitura trosed dvosed fotelja G

Prodavam dobro socuvani trosed dvosed fotelja. So niv doaga I kjosh. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам