Подкатегорија:
                   
227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plotna vgradna zanussi

Ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:03Продавам машина за шиење

--- Продавам машина за шиење Csepel 30 ( на сликите ). --- Цена 2500...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 19:53Продавам вертикален замрзнувач "Кончар" со фиоки

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:52KIRBY AVALIR 2

Се продава најновиот модел на KIRBY AVALIR 2. Комплет со сите додатоц...


2.000 €
или предлог цена
Денес 18:00Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:15Masina za perenje Beko 6kg

Masina za perenje Beko WUE6512...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Денес 13:47ROVUS pravosmukalka

Prodavam Rovus pravosmukalka vo ispravna sostojba.


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:07Продавам фрижидер - замрзнувач

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:51Nespresso DeLonghi black

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena p...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:14APARAT ZA KAFE

Prodavam skoro nov maku koristen aparat za kafe so kapsuli. Aparatot...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40Masina za sijanje UNION

Prodavam masina za sijanje UNION celosna ispravna so se kutija


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01GORENJE Машина за перење so INOX kazan

Vo dobra sostojba, dobro zacuvana Raboti, ispravna Kazanot ne e ema...


2.800 МКД
или предлог цена
02 окт 20:51Skara

Se prodava skara na kumur, nova ne koristena. Cena po dogovor, za pov...


По Договор
или предлог цена
02 окт 19:11EcoBoy - уред за заштеда на енергија(струја) do 30%

2+1 gratis EcoBoy - нови уреди за заштеда на енергиј(струја) до 30%,...


300 МКД
или предлог цена
02 окт 01:30Frizider frizder kako nov фрижидер

Friziderot e ispraven


6.000 МКД
или предлог цена
01 окт 12:39Машина за перење за делови

Се продава машина за перење марка SEG Premium,за делови бидејки откаж...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 23:38Се продава половна машина за шиење

Машината е како нова малку користена, купена од продавницата на Багат...


100 €
или предлог цена
30 сеп 23:36Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce Kupen pred 3 godini se prodava poradi pr...


30 сеп 22:06Фрижидер Beko

Prodavam frizider Beko mnogu malce koristen


6.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:07Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje 070727902

Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje za povekje informaci...


400 €
или предлог цена
30 сеп 08:38BAGAT DANICA

Masinata e ispravna komplet so pedala i kufer


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
29 сеп 23:41Bojler prohrom (Parnovod)

10l bojlerche za vo kujna visokomontazno prohrom od parnovod


2.800 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:02Mikrobranova TOYOTOMI

Ispravna socuvana


2.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 10:30Pecka na peleti / pelleti

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:52Печка на пелети / peleti, Ekospar 8kw duvalka, za do 70 m2

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:52Se prodava kujnski bojler бојлер

Кончар 10L, класика. Исправен грејач и термостат. Високо монтажен. Е...


950 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:34Mashina za perenje sadovi

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недоста...


29 сеп 09:20se prodava melnica za kafe

melnicata e mnogu malce rabotena kako nova


1 €
или предлог цена
28 сеп 21:28Gorenje petacka

Gorenje peracka vo ispravna sostojba prohrom kazan tel. 070506306 Bit...


4.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:17NOV TOSTER MILANTOAST MADE IN ITALY

Made in ITALY Tosterot e nov,vo kutija Made in Italy MilanToast ...


18.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:09Spore ARISTON so ramna ploca

Sporeto go imam 4 godini no ne e mnogu koristeno oti imam plinsko spo...


250 €
или предлог цена
27 сеп 21:26Se prodava Kazan za bojler prohrom,

Kazan za bojler prohrom,so edna spirala.80 lit. 072 234 676


1 €
или предлог цена
27 сеп 20:49Фрижидери

Се продаваат три функционални фрижидери: 310 литри - 3000 денари 41...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:26baram plotna za sporet ST pipo

Барам плотна за шпорет pipo. Можи од неисправен шпорет или цел компле...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 00:38Bojler Prohromski

Se prodava prohromski bojler 140L Zvonete na ovaj broj - 070 312 4...


9.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:32Машина за мелење месо

Машина за мелење месо (ајвар). Рачна, од старите. Метална (сребро бој...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
22 сеп 16:27Se prodav friteza ispravna mozi za kujna sendvicara picerija

Se prodava friteza ispravna mozi za kujna sendvicara picerija


1.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:37Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.900 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:57Машина за перење

Поради кородиран бубан машината не е во функција, другите делови се и...


1 €
или предлог цена
19 сеп 17:05Се продава правосмукалка

Се продава правосмукалка марка arielli, во одлична состојба. Цена 1....


1.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 14:39Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам