992 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektro motor elektromotor elektromotori elektro motori елек

Голем избор на електро мотори и редуктори


5 €
или предлог цена
07 јан 18:53Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
27 јан 12:01Промовирано

Pekarska oprema

Malku koristena oprema kupena od FORTIS Mikser SM30B parc.1 Etazn...


1 €
или предлог цена
25 јан 17:34Промовирано

Izrabotka i montaza na PVC i AL dograma

Germak Design e firma koja se zanimava so Izrabotka i montaza na PVC ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:53pistol so postolje

pistol za elektrostatsko farbanje so spremnik za boja


1 €
или предлог цена
Вчера 17:33Lift

Se prodava lift


1 €
или предлог цена
Вчера 15:47Kafemat philips za capucino espresso

Kafemat philips kupen 500, evra mozi zamena za telefon


3 €
или предлог цена
Вчера 15:47Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Elektro moror sever

Elektro motor sever isprave ne se slusa koga raboti trofazen sever mo...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:47sporinja na drva spore na drva shpore

Se prodava sporinja na drva. info na tel. 070/308-569 MILE


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:25различна пластична амбалажа, види слика

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакув...


7 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25elektronska vaga do 600kg

elektronska vaga koja meri tezini do 600 kg. dimenzii na platforma 9...


125 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:23Zelezo F8

Zelezo F8


75 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21DEMONTERKA ZA KAMIONSKI GUMI CORGHI

Ispravna sostojba, Corghi Italijanska.


2.000 €
или предлог цена
Вчера 10:19Откупувам (EPAL) еуро палети Прилеп и Битола 070/488-968

Откупувам Епал еуро палети како на фотографиите, на големо и мало лок...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:00Палети 120х80 термички обработени / Paleti 120X80, 120X100.

Се продаваат 1 и 2 класа палети термички обработени со димензии 120Х8...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00BATERISKI EXTOL PISTOLI

BATERISKI EXTOL PISTOLI PISTOL BONSEK SLAJFARICA BRUSALICE 2BATERI...


12.000 МКД
или предлог цена
02 фев 20:33LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 фев 17:32Remenici za prodazba

Se prodavaat 4 remenici 275 /20 370/50 420/37 580/60


1 €
или предлог цена
02 фев 16:31Masini i vitrina za sladoled

Hitno se prodava!!!Cena mnogu povolna!!Kontakt na tel.br 077 574 459 ...


1 МКД
или предлог цена
02 фев 13:54Pluzina

Masinceto e novo za tutun kompir i drugo


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 фев 12:06MSina za tutun 5ka

Masinata e novva ne e rabotena


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 фев 12:03Kompletna oprema za proizvodstvo na EUROKREM

Kompletna oprema za proizvodstvo na EUROKREM so dozirka.Moze da se pr...


1 €
или предлог цена
02 фев 11:47SE PRODAVAAT INOKS VENTILI

SE PRODAVAAT INOKS VENTILI ZA PREHRAMBENA I DRUGA INDUSTRIJA SO DIME...


1 €
или предлог цена
02 фев 11:46Masina, poveke namenska za zelencuk, meso i dr

rezacka polovna za zelencuk (zelka,morkovi, cveklo i dr) ima i dodato...


230 €
или предлог цена
02 фев 11:44SE PRODAVAAT RADIJATORI ALGRETA

SE PRODAVAAT RADIJATORI ALGRETA R-200 130 REBRA R-600 19 REBRA ZACUVA...


4 €
или предлог цена
02 фев 11:43VENTILATOR- ELEKTROKOVINA 0,5 KW/2780 o/MIN

VENTILATOR- ELEKTROKOVINA 0,5 KW/2780 o/MIN


75 €
или предлог цена
02 фев 11:42Книговезна жица 0,5 Металпродукт Шандровац

Се продава книговезна жица 0,5 од Металпродукт Шандровац во котур од ...


5 €
или предлог цена
02 фев 11:40ORIGINAL TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI}

TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI} SIRINA 92 MM VISINA 80MM OTVOR N...


1 €
или предлог цена
02 фев 11:40LIENI TRKALA ZA GOLEM TERET

ZA RACEN VILUSKAR-LIENI TRKALA ZA GOLEM TERET SO DVA LAGERI OD STRANI...


30 €
или предлог цена
02 фев 11:40ELEKTROMOTOR 0.5kw/2780 o/min elektrokovina

ELEKTROMOTOR 0.5kw/2780 o/min elektrokovina


55 €
или предлог цена
02 фев 11:40DIJAMANTSKI GLAVI I NASTAVCI F-57, FI-63 I FI-70

DIJAMANTSKI GLAVI I NASTAVCI F-57, FI-63 I FI-70


40 €
или предлог цена
02 фев 11:39MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se p...


1 €
или предлог цена
02 фев 10:08Prikolka za Vafli i Amerikanski mini palacinki

Se prodava prikolka komplet so se masini za poveke informacii okolu c...


4.500 €
или предлог цена
02 фев 00:41hilta bohalsta hamer 2200w

nova hilta hamer ,komplet vo kuferce so silo I drugi dodatoci....2200...


8.500 МКД
или предлог цена
01 фев 21:08Inverter Aparat za varejne,zavaruvajne.svajcaparat

Nov inverter kzubr,400a mnogu jak komplet pakuvajne so maska .ekstra


5.500 МКД
или предлог цена
01 фев 21:07Motorna pila motorka stihl 381

Nova motorna pila stihl 381 ,nova ne zapalena so mac 36 zabi


450 €
или предлог цена
01 фев 21:07APARAT ZA VARENJE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
01 фев 20:56Нови тример глави со ланец

Се продаваат нови тример глави со ланец универзални Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 фев 16:36led neonki t8 18w

Лед арматура Т8 18w 1.2м Боја на светлина:6500k Работи на напон...


199 МКД
или предлог цена
01 фев 16:36Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп

Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп Автоматско подмачкува...


1 €
или предлог цена
01 фев 16:36Freza 1.65m

Frezata angromehanika i e kako nova ne e koristena vo fabricka sost...


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 фев 16:20Konfekciska oprema

Se prodava konfekciska oprema poveke info 070 353 881


1 €
или предлог цена
01 фев 15:01Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам