758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kodak Ek200

Prodavam fotoaparat Kodak Ek 200


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 16:04Prodavam zvucnici 13 cm

Prodavam zvucnici 13 cm ili 5 inchi 16 ohm 40 w


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 16:02Pioneer A505r

Prodavam pioneer mosfet pojacalo 2x100


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 15:58Volan so pedali - Playstation, Xbox, Nintendo

Se prodava recisi nekoristen volan so pedali i menjac. Moze da se kor...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:36Xbox 360

Se prodava mnogu zacuvan Xbox 360 vo komplet so originalen dzojstik i...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Денес 14:36Nintendo Switch - 10 originalni igri

Se prodava mnogu zacuvano Nintendo Switch vo komplet so originalen po...


22.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Денес 14:36Playstation 2 - PS2 Slim 64 igri

Se prodava zacuvan, cipuvan PS2 Slim zaedno so originalen dzojstik, o...


2.700 МКД
или предлог цена
Денес 14:36Atari

Se prodava Atari clone proizveden vo Taiwan.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Денес 14:36Nintendo Gameboy Color

Se prodava mnogu zacuvan Nintendo Gameboy Color zaedno so disketa so ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Денес 14:35prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba

prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba so dva objekti...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 14:12Novi Buds Slusalki za 2000

Prodavam novi slusalki Xiaomi Redmi Buds 3 Pro (Black) kontakt na tel


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Marshall Major III

Продавам некористени слушалки Marshall Major III. Купени се во player...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 13:00Obd 2

Se prodava OBD2 bluetooth skener za avtodijagnostika. 1) Super Min...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Денес 12:51Sistem Sony CMT EH26 - USB, MP3, AUX

Se prodava perfektno zacuvan mini sistem Sony. Sistemot ima USB, AUX,...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Денес 10:58panasonik instalacija i delovi

komplet instalacija i delovi bez ekran


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 00:05  НОВ ОГЛАС

SONY Cyber-shot DSC-WX5

Се продава малце користен дигитален фотоапарат SONY Cyber-shot DSC-WX...


3.700 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 19:55DRON baterija za rg107 pro

1800ma


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Вчера 19:12  НОВ ОГЛАС

Wifi camera

Se prodava wifi kamera, so adapter i kabel, so infracrveno snimanje n...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Безжична технологија

Вчера 19:06DRON 4K za android i iphone

So dve kameri Senzori protiv sudar 1800ma baterija Mnogu dobra kamera...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

Aiwa P22, C22

Malo no mokjno, preubavo predpojacalo i pojacalo na japonskata Aiwa, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:46  НОВ ОГЛАС

Безжична тастатура за ТВ или Андроид бокс

Тастатурата е чисто нова и некористена. Работи на две батерии AA 1.5 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Безжична технологија

Вчера 14:01Super Nintendo - SNES

Na prodazba odlicno zacuvano Super Nintendo vo komplet so originalen ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Вчера 13:57PS3 - Playstation 3 originalni igri

Prodavam originalni igri za PS3 vo odlicna sostojba. Cenata e od 500 ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57Originalni igri za Xbox 360 i Kinect

Prodavam originalni igri za Xbox 360 i za Kinect. Cenata e od 400 den...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Вчера 13:57Xbox One originalni igri

Site igri se vo odlicna sostojba. Ceni od 800 denari pa nagore. h...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Вчера 13:56Playstation Vita - PS Vita originalni igri

Se prodavaat igrite od slikite. Cenata e od 300 denari pa nagore. ...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / Останато

Вчера 13:56Sony PSP originalni igri

Prodavam originalni igri za PSP. Cenata e od 300 denari pa nagore. Im...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / Останато

Вчера 13:56Jamo S60 centar

Vrven centralen zvucnik od povisokata klasa na Jamo, bukvalno kako no...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:43Nintendo Switch originalni igri

Prodavam originalni igri za Nintendo Switch vo odlicna sostojba. Pove...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / Останато

Вчера 12:38Playstation 3 - PS3 - 20 igri

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan PS3 vo komplet so originalen dzojst...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:38Playstation 2 - PS2 Slim

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan PS2 Slim zaedno so eden dzojstik i ...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20Playstation 5 - PS5 originalen controller

Se prodava recisi nekoristen dzojstik za PS5. Perfektna sostojba!!


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Вчера 10:19Nintendo 3DS XL First Edition Pink

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan Nintendo 3DS XL vo komplet so kabel...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
10.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 10:19Nintendo DS Lite

Se prodava mnogu zacuvano Nintendo DS Lite vo komplet so kabel za pol...


2.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 10:18JBL Northridge E20

Prekrasni dvosistemski bookshelf zvucnici od poznatiot brend JBL Nort...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:33JVC QL-A5 Quartz, direct drive!

Odlicno socuvan gramofon od renomiraniot japonski brend JVC QL-A5 Qua...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 09:33Bluetooth 5.2 Audio Receiver

Slusajte muzika na vaseto pojacalo povrzani preku blutut so vasiot t...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 09:31VINTAGE CD TEAC CD-P 3400 SSSS

1. VINTAGE CD TEAC CD-P 3400, odlicno socuvano, potpolno ispravno i f...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 08:50MELECTRONIC MINI Stereo Tuner i deck MHF 4990 RDS SSSS

1. MELECTRONIC MINI Stereo Tuner i cassette deck MHF 4990 RDS, auto r...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 08:50VINTAGE ROTEL, Deck, Tuner, EQ i NR. SSSS

1.Vintage ROTEL, Troglav Deck, Tuner, EQ i NR, status ispravni vo fun...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 08:49Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам