3013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Studia vo centar

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 јун 13:53Промовирано

Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


25 €
или предлог цена
Вчера 10:04Промовирано

АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
31 мај 08:52Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:34Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:30IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:19Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Денес 09:14СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР 482М2

СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР ОД 482М2 НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРОТ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:01Се продава плац во Велгошти

Се продава плац 322 м2 во Велгошти (долна маала). 070 606 729


По Договор
или предлог цена
Денес 09:00Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:58ЧОЈС-Trosoben namesten na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan na ul Pitu Guli (do skoloto Hristo Uzunov)na...


93.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Podzemen parking vo Bljanini Izvori

Se prodava podzemen parking so vk kvadratura od 16m2 biljanini izvori...


6.700 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

Денес 08:55ЧОЈС- Ekskluzivna kuka kaj H.Flamingo

Se prodava nova nevseluvana kuka su+Visoko pr+kat (vo blizina na h.Fl...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:55ЧОЈС-Kuka vo Velestovo so prekrasen pogled

Se prodava nova kuka p+1 vo Velestovo so prekrasen i otvoren poglen k...


145.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:55ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...


112.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Garsonjera na Turisticka

Se prodava nova garsonjera na bul.Turisticka (do noviot Ramstore) na ...


38.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55Apartmani Kalimero-Centar,Ohrid

Се изнајмуваат апартмани во центарот на Охрид,на само 2 минути од гра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:45Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:30BUNGALOWI APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:04Apartman vo najstrog centar na Ohrid so Parking

Iznajmuvam dvosoben stan vo najubavata lokacija na Ohrid do Postata n...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:42Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:28se izdava APARTMAN V

Издавам стан за туристи во нас. Билјанини извори кај Маркет Тамаро 7 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:24Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:13Се продава дуќан во стара охридска чаршија

Се продава дуќан во стара охридска чаршија. По+2К+Пк Контакт:07562...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 06:38Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 06:17Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2,кај хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 05:45se izdava apartman vo centar

se izdava namesten apartman vo centar na mnogu dobra lokacija na 4-5 ...


10 €
или предлог цена
- 71 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

Денес 05:44SE IZDAVA STAN VO OHRID

Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 02:20  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Cena po dogovor!!!


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:56Se prodava

Se prodava mesto so kukja od vkupno 1882m2 cena 100 evra m2 na glavni...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:23se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:22Плац во населба Црногорци-Охрид

Во населбата Црногорци - Охрид до црквата св. Тројца Моментално се ...


35 €
или предлог цена
Вчера 22:27Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:32sobi i apartmani vo strog centar ohrid

se izdavaat sobi i apartmani vo centar na ohrid,vo neposredna blizina...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:32Se izdava kuka vo pestani

se izdava kuka vo pestani vo centarot na seloto na samo 100 metri od ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:11Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:09Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


45 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:47Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:45Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:33Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам