Охрид
                           
1513 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


68.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
70.000 €
Охрид

Станови

13 јун 11:43Промовирано

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се издава стан во центар на Охрид, на 5 минути од езерото

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јун 05:37Промовирано

Se prodava stan na Lazo Trposki vo blizina na gradska bolnic

Se prodava stan od 88m2 i 5m2 podrum Vo blizina na gradska bolnica ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:44Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:10Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:42APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:39АПАРТМАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД ДО ЕЗЕРО!!

Изнајмувам АПАРТМАН во строг центар на, Охрид до Езеро. На ул. Партиз...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:33Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za 4 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot raspol...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:08PREKRASEN STAN SO POGLE NA EZERO

STANOT E PEREKTEN,ODLICNO NAMESTEN, VO STROG CENTAR, SO POGLED NA EZE...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:32ODLICEN STAN VO CENTAR

Stanot e vo centar, trosoben, namesten, so sopstveno parno, ima i pod...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:30NOVI STANOVI VO CENTAR

STANOVITE SE VO CENTAR, od 51m2 nagore, so odlicen raspored, PEREKTNA...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:30IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:24Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:02Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman vo centarot na gradot


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:00Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:21Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:05Prodavam super stan vo centarot na Ohrid

Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместе...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:59ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:30Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:28Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:15Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra

Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratnost,strana vo strogiot centar...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:51Се издава стан за туристи

Се издава стан за туристи на ул .Сирма Војвода Охрид ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:33***Apartmani***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:22Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:15Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:15Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:11Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:06IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:01Nov Trosoben stan Rasadnik 3 kat 88m2

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba nov trosobem ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

Kamelija Stan 66m2 nas.Voska

Agencija za nedviznosti kamelija nudi na prodazba stan 66m2 od koi 53...


890 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:50  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:42Garsonjera do komercijalna baka Klara

. STUDIO 2 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum nokevanja...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:34*** Apartmani Ohrid ***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:12Apartman za turisti vo centar Ohrid

Apartman vo centar tv klima kupatilo kujna terasa Parking sloboden ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:09Се издава стан 66 m² на 600м од кеј

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто неко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:05Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:00Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:29se izdava APARTMAN V

Издавам стан за туристи во нас. Билјанини извори кај Маркет Тамаро 7 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:17Апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Ох...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:00Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам