Подкатегорија:
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MULTIBLITZ VARIOLITE 500 - made in GERMANY

MULTIBLITZ VARIOLITE 500. Edna blic glava = 200eur. Komplet dvete...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

09 авг 17:21YONGNUO 560 III

Се продава блиц YONGNUO 560 од трета серија. Блицот е со оштетена ма...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

08 авг 13:34NIKON OBJEKTIVI

-Nikon objektiv AF 50mm 1: 1.8 -Nikon objektiv DX 18-200mm 1: ...


1 €
или предлог цена
21 јул 20:48KUPUVAM POLNAC ZA CANON IXUS132

KUPUVAM POLNAC ZA CANON IXUS 132


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Полначи

20 јул 23:18Canon EF-S 18-200 F/3.5-5.6

Se prodava leka canon EF-S 18-200 F3. 5/5.6


160 €
или предлог цена
18 јул 11:14Sony NP-BN i Sony NP-BN1

Imam dve baterii Original.Cenata e za komplet dve baterii 1000den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Батерии

05 јул 10:42Продавам Nikon af Nikkor 28-80mm

Продавам објектив Nikon af Nikkor 28-80mm


2.000 МКД
или предлог цена
12 јун 20:38GoPro Mount Stick

Одличен за снимање на хауба на автомобил; мотор Веднаш се прицврстув...


440 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
500 МКД
25 мај 19:35SD

Originalni.Mnogu brzi za prenos,koristeni se na profi aparat za fotog...


По Договор
или предлог цена
13 мар 15:22Prodavam CARL ZEISS 50mm 1.4 so Canon mount

Prodavam rechisi nov Carl Zeiss 50mm 1.4F. Kupen pred 4 godini nov od...


650 €
или предлог цена
28 фев 20:12Sijalici

Ispravni


По Договор
или предлог цена
01 јан 10:56Tamron 200-400mm f/5.6

Se prodava Tamron 200-400mm f/5.6 so UV filter Tamron. Objektivot e ...


250 €
или предлог цена
30 ное 20:49TRIPOD

Nov tripod cena 1100 i 1500 den.


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Триподи

04 окт 12:42Bateri Polnac Polnenje

Doneseni od svajcarija vo pakuvanje ,polnac za na kola i normalen pol...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Батерии

02 окт 08:07Polnac Adapter univerzalen za Canon Nikon Sony Sharp

Polnac univerzal za mnogu modeli od aparati ,ima novi neotpakuvani ...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Полначи

02 окт 07:55Ramki za filmovi

Dobri.Komplet cena...


700 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:25Svetlomer.Antikvitet.

Svetlomer.Antikvitet.Vo ispravna sostojba.


300 МКД
или предлог цена
07 сеп 08:05Pentacon

Novo.


500 МКД
или предлог цена
01 сеп 08:45Meopta Anaret 4.5/80

Kolekcija po doma imam i adapter.


500 МКД
или предлог цена
21 авг 12:44Meopta Anaret 4.5/50

Kolekcija po doma.


400 МКД
или предлог цена
21 авг 12:40Pentax A 50mm f/2 објектив

Pentax A 50mm f/2 Доаѓа со филтер, предно и задно капаче


1.999 МКД
или предлог цена
15 јун 13:44Nikon AI 50mm f/1.8

Nikon AI 50mm f/1.8 Mint condition


5.999 МКД
или предлог цена
15 јун 13:44TOKINA 11-16 2.8 za Nikon

Se prodava Tokina 11-16 f2.8 za Nikon. Mint sostojba. Kontakt 072 243...


310 €
или предлог цена
31 мај 10:56Adapter za digitalen fotoaparat

Adapter za struja za digitalen fotoaparat, vleguva na mestoto na bate...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Полначи

21 мај 15:16Triplex Dozna za Razvivanje

Koristeno.


300 МКД
или предлог цена
17 мај 00:36Doznaza razvijanje USD-900

Novo.


600 МКД
или предлог цена
17 мај 00:34НОВ Објектив Nikon AF-P DX NIKKOR 70-300mm

Објектив Nikon AF-P DX NIKKOR 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR, f/4.5 - 6.3 ...


18.990 МКД
или предлог цена
05 мај 00:05Prodavam Canon 24-70mm f2.8 L.

Objektivot e vo odlichna sostojba so originalen hood I torbiche. Mozh...


500 €
или предлог цена
07 мар 20:20Bateri za aparat 🇨🇭🇨🇭

Prodavam razlicni bateri za aparat digitalni


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Батерии

02 мар 23:10Panasonic Lumix G Vario 14-42mm f/3.5-5.6 II ASPH. MEGA O.I.

На продажба е релативно нов објектив Panasonic користен неполна недел...


175 €
или предлог цена
19 окт 08:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам