Подкатегорија:
                   
34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JBL Control 25 Studiski Zvucnici

Се продаваат 2 x JBL Control 25 студиски звучници донесени од Америка...


2.900 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 10:20DRZACI ZA RAMSA ZVUSNICI

Prodavam orginal drzaci za ramsa koi se stavat vo zvusnicite i potoa ...


20 €
или предлог цена
Вчера 09:02DYNACORD 1000-2 kako nova

SE prodava mikseta dynacord 1000-2 cms so cuvana kako nova bez damka ...


1.200 €
или предлог цена
28 сеп 09:10YAMAHA MIKSETA KAKO NOVA.

Se prodava YAMAHA mikseta kako nova totalno ispravna. So orginalniot ...


220 €
или предлог цена
27 сеп 09:28DYNACORD FE15.2 400W

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVANI DYNACORD ZVUSNICI TOTALNO ISPRAVNI VO FAB...


520 €
или предлог цена
26 сеп 07:20ORGINAL KABEL dap audio 13m

ORGINAL KABEL dap audio 13m


1.200 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:29Zvucki

Od 100 eur do 300 eur


100 €
или предлог цена
17 сеп 16:58Lem

Dobra e ima efekti 4 x 120 w skrseni potenciometri funkcionira se


150 €
или предлог цена
17 сеп 16:58Proel m 1000

Miksetata e fabrika nova 2 x 300 w


400 €
или предлог цена
17 сеп 16:58Dynacord fostex 4 "

Novi fabrika i dve motani


30 €
или предлог цена
08 сеп 09:07IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI MATURI


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 15:54Se prodava cel set ozvucuvanje

12ki 2x400 watts - 8/4 omh 2x5metri kabli 2 novi stalki Mikseta EU...


550 €
или предлог цена
31 мај 11:17Harman/kardon

Se prodava pojacalo’saraund system od Brendot “harman/kardon” vo besp...


1 €
или предлог цена
13 мај 11:07Wi-Fi za ELEKTRICNA GITARA- Sajzer

Wi fi (UHF) za Gitara i Sintisajzer za svirenje bez kabli za prenesuv...


49 €
или предлог цена
06 апр 13:59Proel

Proel


400 €
или предлог цена
03 апр 22:29Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


60 €
или предлог цена
02 апр 20:16Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36SOLTON TROSISTEMSKI

OVA E ZVUCKA POSTAR MODEL NO SO ODLICEN TON I JACINA SAMO 8 SE JBL OR...


280 €
или предлог цена
02 мар 20:00Proel m 1000

Recisi nova socuvana ne nosena na svirki i zvucki golem izbor


400 €
или предлог цена
02 мар 19:58Electro-Voice 12ki

za poveke infoo javete see na ovoj broj 075577090 vait


1 €
или предлог цена
06 фев 17:56BELL C2.200 12ki

za poveke info javete se na ovoj broj 075577090


1 МКД
или предлог цена
06 фев 17:55Mikrofon za Gitara (klasichna)

Mikrofon za Gitara so potenciometer za jachina na zvuk. Funksionira b...


1.200 МКД
или предлог цена
27 јан 14:18Surround system -Canton marka

Se prodava Surround System canton 5+1 odlicen kvalitet max zacuvani d...


1 €
или предлог цена
26 ное 18:30Roland Sekuencer MC-50 mk2(midi recorder)

Midi Recorder i Player Roland MC-50 mk 2 (kako nov, prv kupuvach so k...


175 €
или предлог цена
21 окт 19:28Behringer TM300 gitarska pedala

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300. Функционира, нема о...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 11:29Karaoke zvucni 2x12" MESE NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici MESE 2X12inch. Mnogu mokjen i cist...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:35Karaoke zvucnik MESE 15" NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici 15 inch 800w Mnogu jak cist mokj...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:30JVC DEK I EKVILAJZER KENWOOD

dek za kaseti i ekvilajzer ispravno se


70 €
или предлог цена
12 фев 23:53Prodavam mikseta pez kable samo

Prodavam mikseta pez kable samo


По Договор
или предлог цена
10 дек 09:56Zvucnici ***KARAOKE*** ***NOVI**

Se prodavaat karaoke zvucnici novi 15'' inch so odlicen kvalitet cist...


По Договор
или предлог цена
15 мај 16:28Karaoke zvucnici 15'' (bluetooth zvucnik)

Se prodavaat zvucnici karaoke so dva mikrofona. Mnogu jaki zvucnici s...


8.000 МКД
или предлог цена
23 фев 15:18Mikrofon UHF PD781 - NOV

Odlicen mikrofon wireless so dalecina do 100 metri mnogu dobar zvuk b...


150 €
или предлог цена
23 фев 17:46Mikrofon profesionalen pd781

Se prodava mikrofon profesionalen uhf odlicno socuvan so mnogu ubav z...


8.000 МКД
или предлог цена
23 фев 17:22...Dynacord Dinakord mikseta razglas ozvucuvanje...

Se prodava dynacord mikseta 2/10 i kutii dynacord f 150 no top sosto...


1 €
или предлог цена
17 дек 13:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам