118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ТЕЛЕВИЗОР

Продавам ТВ Руди Чајавец 989 во перфектна состојба ◇ Последна серија...


1 €
или предлог цена
04 окт 08:44Aparat za slikanje

Se prodava aparat za slikanje RETINA


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
03 окт 17:09Австралиска Коала 1 Унца 31.1гр Сребро

Инвестициско Сребро 1 унца Тежина 31.1гр 9999 Сребро Перфектна во к...


2.500 МКД
или предлог цена
03 окт 16:21Set Srebreni Olimpiski Amerikanski Dolari 1984 Srebro,Сребро

Vkupno 8 parcinja vo fabricka ambalaza (kuferce) Sekoja moneta tezi p...


16.000 МКД
или предлог цена
03 окт 09:51ZOI Sarajevo 1984 Srebro

Set Zimski Olimpiski Igri - Sarajevo 1984 Setot sodrzi 15 Srebreni m...


23.000 МКД
или предлог цена
03 окт 09:51Инвестиционо Сребро 1 унца Srebro, Сребро

Инвестициско Сребро Виенска Филхармонија 2016г Тежина 31.1гр 999 Ср...


2.300 МКД
или предлог цена
03 окт 09:51Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро, Srebro

OPM Metal Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро Можна е било...


20.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 окт 09:51heklani carsafi i goblen verni prijateli

poveke carsafi novi i vramen goblen verni prijateli


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Останато

02 окт 20:28TERMOMETAR

Prodavam drveno/bakaren TERMOMETAR, kako na slikite, dolzina 60 cm. K...


3.200 МКД
или предлог цена
02 окт 10:27Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj V1297879, proizvede...


35 €
или предлог цена
02 окт 08:45Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S1293466, proizvede...


35 €
или предлог цена
02 окт 08:45Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj C1879423, proizvede...


30 €
или предлог цена
02 окт 08:44Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S2013324, proizvede...


30 €
или предлог цена
02 окт 08:44РАЧНА ИЗРАБОТКА ,ДЕКОРАТИВНИ УКРАСНИ ПЛЕТЕНИЦИ, ВЕЗЕНИЦИ

Се продаваат нови повеќе парчиња ( околу 20 ) рачно плетени миљеа за...


6.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:42Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

26 сеп 23:05NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
24 сеп 09:12Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:11Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba postolje od Singer masina za sienje. Postoljeto e od lean...


80 €
или предлог цена
24 сеп 09:11kolekcija od stari zapalki upaljaci lighter vintage

kolekcija pola kompletni pola neispravni 50e site komplet ili zamena ...


50 €
или предлог цена
23 сеп 08:25Casovnici ostrilki saat vintage casovnik

Kolekcija 10 parcinja mini satovi kako novi ispravni komplet plus ...


150 €
или предлог цена
Куманово

Часовници

23 сеп 08:22Otkupuvam Stari Moneti

Otkupuvam vakvi Moneti Sekako da ne se osteteni (viseni i buseni) mo...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:59Stari ispravni mashini za pisuvanje latinica i kirilica

vo top sostojba edna masina na kirilica i druga na latinica 5000den e...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

18 сеп 15:12MERCEDES.SCANIA.MAN.DAF.IVECO.RENO METALNI KAMIONCINJ

MERCEDES.MAN.IVECO.RENO METALNI KAMIONCINJA REKLAMNI...NOVI..350 DEN..


350 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:54RV i PVO Golemi Znacki za Sapka JNA

IKOM Zagreb Potpolno novi Cena 200den parce Dostapni se povekje pa...


200 МКД
или предлог цена
07 сеп 14:08Se prodava Maski

Se prodava MASKI Тел 072 311 759


111 €
или предлог цена
07 сеп 07:13MERCEDES.MAN.IVECO RENO..NOVI..350 DEN.

MERCEDES.MAN.RENO METALNI KAMIONCINJA REKLAMNI ..NOVI..350 DEN..


350 МКД
или предлог цена
06 сеп 08:59Dinar.lev i medaljon

1 dinar 1938g.20 leva 1930g i medaljon kraljica elizabeta


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

04 сеп 12:48Se prodava GOBLENI i CARSAVI

Poveke informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
04 сеп 12:48KRUGERRAND-2020 Juzna Afrika srebro 1 unca

Juzna Afrika KRUGERRAND- 2020 1 Unca Srebro 31.1gr 999 Odlicna ...


2.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 14:54Retka Italijanska Srebrena Medalja

Golema Italijanska Medalja Komplet so Kutija i Sertifikat Tiraz 80...


5.500 МКД
или предлог цена
28 авг 18:32Крст со молитва 94cm x 67cm 3000 денари Материјал медијапа

Крст со молитва 94cm x 67cm 2900 денари Материјал медијапан Праќам...


2.900 МКД
или предлог цена
27 авг 22:07Уметнички слики

Се продаваат слики со користена техника акрил. Сликите се со димензии...


1 €
или предлог цена
21 авг 10:44SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT

SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT


800 МКД
или предлог цена
11 авг 13:34ZIDEN UKRASEN SVEKNIK

Prodavam ziden ukrasen sveknik, so dimenzii 39 x 50 cm, kupen vo Germ...


1.250 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 авг 11:39Se prodava antikvitet

Se prodava antikvitet samo na tel, 072 311 759


111 МКД
или предлог цена
31 јул 17:15САМО ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ

Банкноти од 10, 50 и 100 динари од СФРЈ, по сериски броеви. АПСОЛУТН...


1 €
или предлог цена
27 јул 18:46Виенска Филхармонија 2022 Сребро Унца

Инвестициско Сребро Виенска Филхармонија 2022год. 1 унца чисто среб...


2.500 МКД
или предлог цена
22 јул 18:28BAKARNA ZDELA

Prodavam vdlabnata BAKARNA ZDELA, kupena vo Germanija, dijametar 17 c...


1.400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

17 јул 22:32ZIDEN UKRASEN SVEKNIK

Prodavam ziden ukrasen sveknik, so dimenzii 18x19 cm, kupen vo German...


1.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

17 јул 22:20Casa KRIGLA NAOCARI

Prodavam krigla od 0,4 l, kupena vo Germanija. Stakloto e mnogu kva...


55 €
или предлог цена
08 јул 11:47Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам