12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Фотоапарат Зенит Е

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална...


1.500 МКД
или предлог цена
28 ное 14:46Филмска Камера 16мм

Аматерска филмска камера 16мм, модел Спорт-2, руско производство, ор...


1.500 МКД
или предлог цена
28 ное 14:45Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
11 ное 13:20Aparat za slikanje

Se prodava aparat za slikanje RETINA


150 €
или предлог цена
03 окт 17:09SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT

SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT


800 МКД
или предлог цена
11 авг 13:34Radio staro antikvitet nikola tesla

Prodavam staro radio antikvitet nikola tesla lampas 070-857-399


1 €
или предлог цена
17 апр 19:00Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa

Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa (VX IIa) 135 (...


4.000 МКД
или предлог цена
10 јул 06:25Diamond selector

Prodajem uredjaj za testiranje dragog kamenja. Novo. Dolazi sa futro...


5.000 МКД
или предлог цена
08 мај 08:40Staro radio

Se prodava radio nikola tesla od 1958 godina za kolekcioneri


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 13:10Staro radio

Se prodava radio nikola tesla od 1958 godina za kolekcioneri


2.000 €
или предлог цена
06 авг 13:42Masina za sienje

Se prodava stara Masina za sienje, ispravna tel. 078382310


100 €
или предлог цена
02 ное 19:23Stari Pegli (Konzervirani)

Se prodavaat stari pegli (konzervirani)


50 €
или предлог цена
12 окт 19:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам