Виница
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E 220 Evo AVANGARD

Ful oprema AVANGARD Kozen enterier Gumi novi Plocki novi Potemnet...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 23:36BMW 530D

Extra sostojba Motor i menjac perfektni Mnogu socuvana Mozna zamena ...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:08BMW 530D

Extra socuvano Motor i menjac perfektni 4 zimni gumi sava esqimo Cena...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:08VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS TOP TOP

VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS Registriran cela god.so zelen karton ...


19.199 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:39AUDI A6 2.4BENZIN STRANSKO CELO ZA DELOVI

Se funkcjonira +38975309529


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
999 €
Виница

Автомобили

Вчера 10:24Fiat Multipla 1.9 JTD

Se prodava Fiat Multipla 1.9 JTD novi zimski gumi,so kuka, so klima, ...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Виница

Автомобили

Вчера 09:20Mercedes E 280 AMG Paket 2008 Redizajn

Mercedes E280 Redizajn, full oprema, kolata e servisirana smeneto u...


7.899 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:19Fiat Punto 1.3 Mjet 75 hp 2007

Fiat Punto 1.3 Mjet 75 hp 2007 godina si klima, elektrika na stakla i...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:18Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 14 44 kw za poveke...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 22:09Audi A4

Audi A4 dizel 2.0 tdi Osteten preden branik,zadna desna vrata Poveke ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 17:37VW GOLF 7 1.6TDI DSG JOIN 19GOD

VW GOLF 7 1.6TDI DSG PROIZVEDEN 23 10 2019GOD JOIN OPREMA 66000KM(...


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 15:31PEUGEOT 407 2.0HDI 2004GOD

Celo za delovi


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 15:31AUDI A3 1.9TDI 2001GOD CELO ZA DELOVI

Pali vozi 1.9tdi 2004god P D motor 101ks


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 15:31Passat 1.9tdi-110ks

Pominata registracija i ima problem so turboto,(vo vozna sostojba)


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 07:15Renault clio 1.8 rsi

Izminata registracija, vo vozna sostojba


350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 07:14Alfa Romeo 156 1.9 JTD-2003god

Vo odlicna sostojba, registrirana cela godina,ima nov akomulator I pr...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јун 07:14BANDASI MERCEDES ML W166 20SKA

Orginalni gumite se letni


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јун 23:56FORD FIESTA

Ford Fiesta so atestiran plin i klima. Informacii na tel.077 682 682...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јун 11:44VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Виница

Автомобили

27 јун 11:05BMW 335i BI TURBO 08GOD KABRIOLET

Top sostojba +38975309529 za poveke info


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јун 23:55JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

Menjac defek nema R Motor reduktor deferencijali ispavno Mk dok Dizna...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јун 10:02Audi A6 2.7 tdi quatro 2006god

Se prodava audi a6 2.7 tdi quatro 2006 god.registrirana do 30.12.22. ...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јун 00:24Vw touran 1.9 tdi 2009 god. Dsg menjac

Kolata e extra socuvana,na bg.tabli,moze da se carini vo mk. Kolata ...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јун 00:24Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 17:48Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 17:48Mercedes C180 CDI W205

Mercedes C180 CDI 2015god vo odlicna sostojba. Registriran do 05.20...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 17:38Citroen gs 1.3L

Citroen G.S 1.3l Original 43000km Prva raka


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 15:28Peugeot 204 Damski menjac

Peugeot 204 God 1970 Damski menjac


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 15:28SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Виница

Автомобили

25 јун 01:42Polo 1.6 2011

Bez zameni!! Poveke info na 070302862


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јун 09:57SEAT LEON 1.6 tdi 2010 godina

SE PRODAVA SEAT LEON COPA 16TDI 105ks 2010 god. 217.000 km KAKO NOV...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 22:11GOLF VII / Golf 7 / 2.0 - 150KS / 2014god.

Se prodava Golf VII - 7 Motor: 2.0 - 150KS Godina: 20.11.2014 KM: ...


13.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 21:32BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 14:32Se prodava Cruze tel. 077586811 Dejan. 076376813 Simo

Kolata e vo odlicna sostojba cela godina registrirana novi gumi, kola...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јун 21:36HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC sega uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јун 11:26JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Виница

Автомобили

22 јун 11:25Lancia Delta 1.6

Се продава Lancia Delta 1.6 со панорама кров и направен целосен серви...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 09:03Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 184hp 2012god

Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 135kw(184hp) 2012 година, рачен 6 брзински м...


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 јун 01:55Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам