Виница
                   
311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nissan Qashqai 2.0dCi4x4

Se prodava Nissan Qashqai 2.0dCi4x4. Uvezen e od Svajcarija so gotovi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:35Toyota Land Cruiser 3.0 TD-Jeep-Djip-Dzip-Terenec

Vo odlicna sostojba, 4 novi gumi-Bridgestone, 2 novi akomulatori po 1...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:01Alfa Romeo 156 1.9 JTD-2003god

Vo odlicna sostojba, registrirana cela godina,ima nov akomulator I pr...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:01Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:01PORSCHE CAYENNE 3.0DIZEL PANO 18GOD

Fuul fuul oprema za modelot Orginalna godina 2018 proizveden Bez ca...


43.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 15:51Peugeot 206 Plus 1.1 benz 113000 km

Peugeot 206 Plus 2009 1.1 benz ▫️ Originalni 113000 kilometri ▫️ Be...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:41Audi Q7 3.0 Quattro 2008 3xS-Line PERFEKTEN

Ауди Q7 3.0 TDI Quattro 2008 3xS-Line 7 Седишта Мотор 176kw (239hp)...


13.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:41Citroen C3 1.4 hdi 50kw 2002

Kolata e solidno zacuvana bez defekti, registrirana cela godina so 23...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:46VW Passat B6

za poveke informacii na tel


4.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:15  НОВ ОГЛАС

VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS TOP TOP

VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS TOP CENA Registriran cela god.so zele...


18.699 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:33GOLF VII / Golf 7 / 2.0 - 150KS / 2014god.

Se prodava Golf VII 2.0TDI Motor: 2.0TDI - 150KS Godina: 20.11.2014...


12.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:19BMW-3 E91 320D stranski tablici, karavan

Germanski tablici, TüV do 2023/05, vo 2021 smeneti cetirite amortizer...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Виница

Автомобили

Денес 09:04Alfa Romeo 159 1.9 jtdM 2009

Registrirana do 9ti mesec. Napraven e servis so site filtri ulje i re...


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:50Mercedes ml 270

Top sostojba Regstriran cela god Novi gumi MOZE ZAMENA


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:46OPEL ASTRA H 1.7cdti 74kw 2004G

Se prodava opel astra H 1.7cdti 74kw Kolata e perfektna sostojba uve...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:48Renault megane 1.4 benzin/plin

Se prodava renault megane 1.4benzin plin atest plin vo sobrakjajna R...


1.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:48Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks. Registriran na...


2.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.750 €
Виница

Автомобили

15 авг 20:16Audi A6 2.7TDI Facelift

Audi A6 2.7TDI 190ps 2010 godina Redizajn modelot so Avtomatski menuv...


9.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 авг 16:23SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 авг 13:05FORD FIESTA

Ford Fiesta so atestiran plin i klima. Novi gumi, servisirana na vre...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 авг 07:01Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 14 44 kw za poveke...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 авг 09:36FORD C MAX 2.0

Колата е со мала потошувачка и е исправна како што треба. 2000 кубик...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 авг 08:32TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008 увезена од Словенија и регистрирана на маке...


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 авг 08:32Bmw 530 xd

Bmw 530 xd 4x4 start stop 231ks Broj za kontakt 078427797


6.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 авг 22:30VW POLO 1.4 BENZIN 2002GOD CELO ZA DELOVI

Od ch perefektna sostojba Celo za delovi 076386590


950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 авг 21:00PORSCHE PANAMERA 3.0D-300KS 15GOD

2015godina vo makedonska sobrakajna dva para bandasi so novi letni i ...


55.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 авг 21:00Mercedes C180 CDI W205

Mercedes C180 CDI 2015god vo odlicna sostojba. Registriran do 05.20...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 авг 16:42Fiat punto 1.1

Smeneto rebres ujle fitri zadni cauri na trap


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Виница

Автомобили

12 авг 11:57BANDASI MERCEDES ML W166 20SKA

Orginalni gumite se letni


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 авг 20:49RENAULT GTL 4 80GODINA SE FABRICKI NA NEGO

Samo za ceniteli na stari aftomobili 076386590


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 авг 20:47Jaguar XJ 2.7 D 152 KW 2008god EXECUTIVE

Edinstven vo Makedonija! Voziloto e vo perfektna sostojba redovno se...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 авг 17:01BMW X3 160KW 2007god benzin

Voziloto e registrirano do 11mesec 2022god bez nikakva zabeleska! Mo...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 авг 17:01Golf 3 Gti 16v

Prodavam skolka od golf 3 gti 16v mk dokumenti


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 авг 19:25Se prodava Volvo s60 2.4 d5

Se prodava volvo s60 2.4d5 120kw 2003god. Registriran so zelen karto...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 авг 09:48Opel astra 1.7 dizel

Se prodava opel astra 1.7 dizel Napraven golem servis plus 4 novi le...


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 авг 14:31Bmw 530d e60 vo super sostoiba

Kolata e pali vozi bez mana nov akomulator fali samo registracija moz...


4.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 авг 21:38Citroen C1 1.0 2010

Se prodava Citroen C1 1.0 Benzin 2010god. vo odlicna sostojba registr...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Виница

Автомобили

08 авг 21:00Land rover 2.5

Dzipo e vo odlicna sostojba pali vozi. Moze zamena za dzip off road


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 авг 18:41Fiat Doblo 1.3 multijet

Kolata e dobro zacuvana, sovrsena sostojba na motor, ima klima, podig...


3.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 авг 18:37AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Виница

Автомобили

03 авг 13:31Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам