224 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Samsung telefoni

Prodavam koristeni Samsung telefoni: Samsung Galaxy A50 (2019) 12...


1 €
или предлог цена
Денес 09:26Матична плоча за iPhone 12 Pro Max 128GB заклучена на iCloud

Забелешка: Матичната плочка е заклучена на iCloud и НЕМОЖЕТЕ директно...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:01  НОВ ОГЛАС

Se prodava iPhone 6

Iphone 6


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Redmi A7

Telefonot e vo odlicna sostojba go imam 1 godina.so nego odi zastitno...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06Samsung Galaxy S22 ultra 12/256 5G

Kupen e nov od Media Market Holandija koristen e nekolku meseci. ***...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:03Prodavam poloven IPhone XS 512 GB

Prodavam poloven IPhone XS 512gb. Telefonot e bez bez grebanici kako...


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:19Garmin Venu 2 Plus -НОВ-

Уморни од менување смарт уреди? Упатувајте и примајте повици од вашат...


365 €
или предлог цена
Вчера 00:48Garmin Venu како нов!

Го продавам мојот Venu часовник користен најмногу две недели,часовник...


9.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 00:48Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 2700 den in...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
07 дек 16:02Huawei Y5 2018

Vo odlicna sostojba


2.600 МКД
или предлог цена
07 дек 09:51Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile з...


12.000 МКД
или предлог цена
06 дек 20:06Iphone 11PRO

Telefonot e odlicen se e fabricko ne e otvaran.baterijata e za zamena...


420 €
или предлог цена
06 дек 15:46iPhone 11

Se prodava iPhone 11.Kontakt:077-430-001;


300 €
или предлог цена
06 дек 15:17Батерии за DZ09 часовници

===================================== - Продаваме нови батерии за DZ...


349 МКД
или предлог цена
06 дек 14:46MEGAIDEA детектор на прашина 2 во 1

Се приклучува со USB тип-C кабел. Лампата може да се користи за откри...


1.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 МКД
06 дек 14:46Екран iPhone 7 БЕЛ комплет оригинал (РЕПАРИРАН - FULL ORG)

ОРИГИНАЛЕН APPLE LCD!!!! Оригинален LCD панел, променето предно ст...


1.800 МКД
или предлог цена
06 дек 14:43Apple iPhone X

Se prodavaat dva telefoni iPhone X , 64gb , neverlock , vo odlicna so...


22.000 МКД
или предлог цена
05 дек 23:33Samsung Galaxy Active Watch 2

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm доаѓа со голем избор на ремчиња од...


8.990 МКД
или предлог цена
05 дек 22:49Се продава Xiaomi Poco X3 NFC 6/ 128GB ( ПОД ГАРАНЦИЈА)

Се продава смартфон Xiaomi Poco X3 NFC 6/ 128GB (Neverlock) работи н...


11.999 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
05 дек 11:37Samsung Galaxy S22

Se prodava Samsung Galaxy S22.Kontakt:077-430-001;


500 €
или предлог цена
05 дек 11:05Cat S31

Se prodava Cat S31 otporen na udari, vodootporen, so gumeni kapacinja...


1 €
или предлог цена
05 дек 09:55Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Apple Wach series 4-44mm cellular gps malku korosten bez ni najmala t...


16.500 МКД
или предлог цена
04 дек 17:06Amazfit stratos 2

Vo odlicna sostojba e .


6.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:14Garmin Instinct Solar CAMO !! NOV !!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar CAMO,воо...


15.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:12Samsung Galaxy S9+ (ПРОЧИТАЈ ОПИС НА ОГЛАС)

РЕЗЕРВИРАН. * Телефонот е максимално сочуван и е многу малку работ...


9.000 МКД
или предлог цена
03 дек 21:11Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T. Memorija 6gb so 128 gb Kameri -Predna self...


6.500 МКД
или предлог цена
03 дек 15:52Se prodava mobilen telefon Samsung Galaxy note 10 Lite

Se prodava Samsung Galaxy Note 10 Lite se raboti perfektno puknat mal...


200 €
или предлог цена
02 дек 14:03samsung a21

se prodava vo ispravna sostojba cena6500 den ..


6.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:09Екран за Honor X7 Full ORG

- Нов во кутија, целосно ОРИГИНАЛЕН екран за Huawei Honor X7. * Цена...


1.850 МКД
или предлог цена
30 ное 16:35Samsung gear vr so kontroler- Самсунг геар вр со контролер

Gear Vr e kompatibilen so Samsung Galaxy Note5, Samsung Galaxy Not...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

30 ное 12:02Amazfit 2 stratos smarth watch

Amazfit stratos 2 smarth watch zacuvan


99 €
или предлог цена
30 ное 12:02Samsung A50

Се продава Samsung Galaxy A50. Екранот е со оштетено стакло во долнио...


5.500 МКД
или предлог цена
29 ное 23:31[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy Note 9 (N960F) - НОВ

* Екранот е РЕПАРИРАН и е со ново предно стакло и нова шасија. Прода...


7.400 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
8.700 МКД
29 ное 21:30Rino5PRO+

MALKU KORISTEN Rino5PRO+ KAKO NOV


3.300 МКД
или предлог цена
29 ное 18:23Galaxy A5 2017 Odlicen

Bez ostetuvanja so dobra baterija


4.400 МКД
или предлог цена
29 ное 18:04(Оригинални) SAMSUNG мемориски картички од 32GB и 64GB

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!! ==================================== 100% ГАРАНЦИЈ...


499 МКД
или предлог цена
29 ное 14:11Екран Huawei Honor 10/20 Lite 6.21"

- Нов во кутија, одлично пасува на рамка, не се разликува од оригинал...


1.900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.100 МКД
29 ное 11:56SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.600 МКД
или предлог цена
28 ное 17:00Екран SAMSUNG A525 / A52 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А525 (A52 4G). * Екраните се пома...


4.100 МКД
или предлог цена
28 ное 17:00Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка (OLED)

OLED (помал во однос на орг СО РАМКА): 3700ден. (ЗАЛИХА: 4 парчиња) ...


3.700 МКД
или предлог цена
28 ное 16:59Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам