Свети Николе
                   
95 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац во село Преод - Preod - 2714m2

Се продаваат два плаца еден до друг со вкупна квадратура од 2714м2 во...


23.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 07:59Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 12:47Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 мар 09:35Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 мар 09:35Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 мар 09:35СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОС,ОБРАБО...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 мар 08:53NIVA 32009 m2 Sveti Nikole

Prodavam niva na okolu 1,5 km od gradot Sveti Nikole . Nivata se na...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 мар 07:49SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


11.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

24 мар 09:28Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 мар 14:44Plac vo Sveti Nikole

Se prodava plac 1100m2 so odobrenie za gradba, plan za gradba, povrza...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 мар 11:25Се продава плац во село Преод

Се продаваат два плаца еден до друг со вкупна квадратура од 2714м2 во...


23.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мар 14:54SUMA vo Pavlesenci

Sumata e 13dekari,istata e ne secena so drva,se prodava celata so drva


8.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мар 14:07Niva vo Pavlesenci

Nivata e Do Pat,5 dekari


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 мар 20:02Gotov proekt za gradba na fotovoltaici 6.5mw

Се продава готов проект за градба на фотоволтаици 6.5 МW. парцелата...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 мар 15:07Se prodava niva vo Kruski

Niva vo Kruski 2 dekara Kontakt samo na 078 506 364 Ile


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 мар 12:38Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 мар 10:08Нива

Земјоделско земјиште 18700м2 Една парцела с.Црнилиште Св. Николе ...


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 мар 10:08земјиште -нива

Се продава земјиште(нива) во светиниколско(село Ранченци) со површина...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мар 10:30земјиште-нива

Се продава земјиште(нива)во светиниколско со површина од 14,612м2,во ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мар 10:30Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 мар 19:12Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 мар 00:39Земјиште за фотоволтаици

Се продава 100.000 м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици з...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мар 11:57Земјиште за фотоволтаици

Се продава 43000м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици. Земј...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мар 11:57Lozje vo MAVROVICA

Lozjeto e so Navodnuvanje do Asvalt


9.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.300 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 мар 13:57Lozje kaj Branata 13 dekara

Lozjeto e staro 8godini,vo bkizina na Branata Bez navodnuvanje!


18.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 мар 13:57Lozje vo Kruski

Lozjeto e staro 25g,do pat e istoto


4.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 мар 13:56Niva vo Vinica-Proleter

Nivata e gradezen reon,se naoga do Tondach fabrikata


29.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 мар 13:55На продажба повеќе видови Ниви-плодно земјиште

Се продаваат повеќе видови Ниви-многу плодно земјиште ,во Општина Све...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

02 мар 13:00Се продава атрактивно земјиште

Се продава атрактивно земјиште(веднаш до индустриска зона, викано КАН...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 фев 19:04Атрактивна парцела во индустриска зона

Атрактивна парцела во индустриска зона која се наоѓа на клучка Свети ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 фев 23:44se prodava niva na OVCE POLE do pat

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVO...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 фев 20:58se pronava niva

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda s...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 фев 20:58se prodavaat tri nivi

SE PRODAVAAT TRI NIVI VO ATAR NA SVETI NIKOLE S. AMZABEGOVO MNOGU POV...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 фев 20:58Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник

Се продава земјиште во село Ќоселери 100 099м2 од кои 76 248 м2 ни...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 фев 22:39Niva Lozje

Se prodava niva vo selo Crniliste 8600 kvadrati od koi 5600 kvadrati ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

11 фев 16:00Нива во Свети Николе

Се продава нива во Свети Николе близу до автопатот во место пекмезови...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 фев 12:25Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot p...


20 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 фев 19:59Mesto Gradezen reon

Mestoto se naoga do mlekara Nikolovi,1401kvadrat vo gradezen reon-!


7.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 фев 19:58Niva, lozje kaj turskite grobista

D


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 фев 19:58Се продаваат ниви

Нивите се наоѓаат во близина на автопатот, патарина Преод. 1. Површи...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 фев 00:33Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам