Виница
                   
280 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 207 1.4HDI 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON 216xxx km...


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:07BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:07MERCEDES S350 2014

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


58.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:07MERCEDES C220 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:07FORD C-MAX 1.6D 2011

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:07FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


3.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:07Golf V 2.0TDI

Golf 5 2.0tdi 103kw 140ks registriran do 11.2023 napraven mal serv...


4.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:03MAZDA CX5

Mazda CX5 registrirana cela godina mali zabeleski na sasija Mazda CX...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.800 €
Виница

Автомобили

Денес 10:31Audi A6 Avant 3.0 TDi 2008g

Se prodava Audi A6 Avant 3.0 TDi so full oprema 240ks vo odlicna sost...


9.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:56Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Виница

Автомобили

Денес 09:14Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
799 €
Виница

Автомобили

Вчера 17:39Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:39Volvo V50 1.6d 2006

Odlicna sostojba Klimatronik Tempomat Kozha Parking senzori 15ki alum...


4.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:08Volvo C30 R-Design 2.0d 2008

Odlicna sostojba Tempomat Klimatronik Komandi na volan Greaci na sedi...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:07Wv golf6 plus 1.6 tdi 2013

Kolata e registrirano do 08.2023 so zelen karton. Kompletno se...


8.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 15:41Bmv x3 xdrive 3.0 2007 godina

Kompletno servisiran i cela godina registriran so zelen karton,moze z...


8.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 15:41Renault Laguna 2.0 dizel 2008

Renaul Laguna 2.0 tdci ...


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 15:41Mazda 5 1.6 dizel 2011

Kolata e so 150.000 realni kilometri odlicno socivana so 7 mesta za s...


6.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 15:41Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


25.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 15:41Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Registrirana do 07.2023 so zelen karton ...


5.250 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 15:40Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 322


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:31FIAT PUNTO EVO 1.3 mjtd 2010G

Se prodava Fiat punto evo 1.3 multijet 50kw 2010godina Registracij...


3.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00OPEL ASTRA H 1.7 cdti 74kw

OPEL ASTRA H 1.7cdti 74kw Voziloto e vo odlicna sostojba Novi gum...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Touran dsg

Touran dsg 2.0


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:08Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:05Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:14Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:14VW GOLF 1.9 tdi 77kw/105 ks

Vw GOLF 5 1.9 tdi. 77 kw 105ks Proizveden 2004 godina


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Виница

Автомобили

07 дек 18:54MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 2019 god. Full oprema uvezen od germanija so se...


18.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.800 €
Виница

Автомобили

07 дек 18:54Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4 MOTION EURO-5 NOV UVOZ GERMANIJA - KL...


9.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.900 €
Виница

Автомобили

07 дек 18:54OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 дек 18:54SEAT LEON 1.9 tdi 77 kw /105ks 2010 godina

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


6.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.800 €
Виница

Автомобили

07 дек 18:54KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 2012 god 133.000 km

KIA SPORTAGE 1.7 crdi 2012 godina 85kw/115 ks Kilometraza 133.000 ...


11.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 дек 18:54SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

07 дек 18:53Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 дек 16:41OPEL INSIGNIA Sports Tourer 2.0 CDTI 160ks

Се продава Opel Insignia Sports Tourer 2.0 163 коњски сили,2009 годин...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 дек 15:31AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 дек 15:07Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Виница

Автомобили

07 дек 13:50AUDI A6 2.7TDI / 190KS / QUATTRO / 2010GOD

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / QUATTRO PROIZVEDENA: 10....


9.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 дек 13:37AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 дек 13:37Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам