Подкатегорија:
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Traktor Same-Leone 70ks

Vo odlicna sostojba,mozno e zamena za kola ili djip


2.400 €
или предлог цена
Денес 07:16delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
21 јун 18:25Guma 520 70 r38

Polovna guma 520 70 r38 ekstra


1 €
или предлог цена
21 јун 18:14Kombajn Mc kormic

Kombajn uvoz ch ispraven ne go raboteme taka stoe


2.500 €
или предлог цена
21 јун 18:13Kombajn fahr

Se prodavati 2kombajni fahr m600 i fahr M88 ispravni garazirani


1 €
или предлог цена
21 јун 18:13BALIRACKA JOHN Deere - 342

Balirackata e vo ekstra sostojba moze da se proba vo sekoe vreme za ...


3.550 €
или предлог цена
13 јун 17:05Se prodava traktor Fordson super major

Se prodava traktor FORDSON super major servisiran se si raboti po neg...


2.500 €
или предлог цена
27 апр 16:41Prikolica za gubre

Se prodava prikolica za gubre vo ispravna sostojba, moze da se vidi v...


1 €
или предлог цена
16 апр 08:53Fiat traktor

Se prodava ispraven remontiran Fiat 315 cena 2000 e inf broj 077 500 ...


2.000 €
или предлог цена
13 апр 20:59BALIRACKA JOHN DEER 336

Se prodava baliracka JOHN DEER 336 Vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
29 мар 08:40VAKUMSKA SADACKA

Se prodava Vakumska Sadacka. Marka Kararo. Vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
29 мар 08:36Балирачка АМА

Балирачката е во исправна состојба. Може да се проба во секое време


1 €
или предлог цена
14 мар 17:56Плугови -обратачки

Плугови -обратачки


1 €
или предлог цена
14 мар 17:55Косачка БЦС Бензин

2 Косачки БЦС Бензин во исправна состојба


1 €
или предлог цена
14 мар 17:55KOSACKI ZA TREVA

Kosacki za treva doneseni od Italia na nafta i na benzin imat i sedis...


1.111 €
или предлог цена
06 мар 21:12Traktor Fordson Super Major

Traktorot se prodava vo odlicna sostojba pali vozi … Poveke inf: 078-...


3.300 €
или предлог цена
22 фев 07:47Freza

Se prodava freza so sirina 1m 60cm


1 €
или предлог цена
30 дек 20:48Kosackata

Se pridava kosacka 135


1 €
или предлог цена
30 дек 20:46Fiat traktor

Traktor Fiat om ispraven ekstra hidraulicen volan i trinca mala 150sm...


1 €
или предлог цена
22 дек 12:52Fiat 850

Kontakt tell:Ljube070336430


4.300 €
или предлог цена
12 ное 18:47Prikolica za arsko gubre

Se prodava prikolica za arsko gubre. Vo odlicna sostojba. Cena po d...


По Договор
или предлог цена
03 окт 13:16Na delovi

Na delovi


100 МКД
или предлог цена
02 окт 20:04ronacka za pcenka

Se prodava ronacka za pcenka racna broj za kontakt 071 694 246 IVAN


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:37Mlin na karadan

Se prodava mlin na karadan donesen od italija Broj za kontakt 071 ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:37Reduktor za makara

Se prodava reduktor za makara donesena od italija Broj za kontakt 07...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:37Freza

Se prodava freza italijanska 14 konja,benzin so 80 cm freza. Broj za...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:29cisterna

cisterna od inox za atomizer od 1500l odlicno socuvana info 077 9...


1 МКД
или предлог цена
28 авг 22:35pumpa

pumpa Morava od atomizer vo ispravna sostojba info 077 908 370


1 МКД
или предлог цена
28 авг 22:33cisterna

2 cisterni od atomizer po 400 l zdravi info 077 908 370


1 МКД
или предлог цена
28 авг 22:33traktorska guma

polovna traktorska guma pirelli 14.9.30 info ivan 077 908 370


1 €
или предлог цена
28 авг 22:33poteglica i klip

nova poteglica poloven klip za belarus 82 info ivan 077 908 370


1 €
или предлог цена
28 авг 22:32Motokoltivator goldoni

Dizel vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
17 авг 05:51Motokultivator so freza Lombardini

Seprodava motokultivator so freza Lombardini Dizel.18 konja


По Договор
или предлог цена
22 јул 13:00Guma 18,4 r30

Gumata e Seha 2009g 18,4r 30


250 €
или предлог цена
20 апр 10:04Prikolica za arsko gubre

Se prodava prikolica za arsko gubre. Vo dobra sostojba. Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
16 мар 22:36Se prodavaat ili zamena dve 133ki

Cena povolna inf 070801003 cel. I na delovi


1 €
или предлог цена
06 јан 17:27BUCHER kosacka

So mal defekt


550 €
или предлог цена
18 окт 17:58Masini za sobiranje na lesnik

Prodavame italijanski masini za sobiranje,cistenje i susenje na lesni...


9.000 €
или предлог цена
30 сеп 12:59Same Leone 70

Se prodava traktor Same Leone 70 konja Traktorot ima smeneto ulje i ...


4.600 €
или предлог цена
31 авг 13:21Same

Traktor same 80 konja cena po dogovor poveke informacii na tel 078455...


1 €
или предлог цена
24 јул 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам