Карпош
Подкатегорија:
                   
277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam vintage stereo resiver JVC R-S5L

Prodavam stereo resiver JVC R-S5L od 1979 godina. Socuvan i ispraven ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:37Zvucnici JBL Studio 530 - звучници

Се продаваат врвни JBL Studio 530, одлично сочувани, прв сопственик, ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:37Kupuvam Wharfedale Diamond II

Ponudete.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:00SONY WM-D3 Professional Walkman

Direct Drive Potrebno mu e servisiranje (poznatata mana zapcanikot)....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 11:00Gramofonski glavi Technics Ortofon

Socuvani i ispravni vintage gramofonski MM glavi. Retki na ponuda. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 10:59Delovi i dodatoci za gramofoni

Nosac za glava (headshell) za Philips 677-977 Electronic (i za dugi m...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 10:57Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 08:44Kondo m7 LS 10 clone

Odlicen lampaski pred zasiluvac perfektno izraboten.Sviri x 10 za par...


18.000 МКД
или предлог цена
30 јан 21:38Zvucnici звучници Cav dp860 180w

Kupeni novi, licna kolekcija


25.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 јан 16:25Продавам НОВ Microphone Screen - LD Systems RF1

Продавам НОВ Microphone Screen - LD Systems RF1 Не е користен воопшт...


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

30 јан 14:48Se prodava JBL Soundbar 9.1 dolby atmos

Pocituvani, - Se prodava JBL Soundbar 9.1 - True wireless surround ...


59.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

30 јан 10:29Shure SRH840 Професионални слушалки

Слушалките се сосема нови, некористени но немаат кутија. Звукот е на...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

30 јан 10:03Technics sa-gx 180

Za servis ili delovi


1 €
или предлог цена
30 јан 08:38SONY TA-F 55

Power output: 65 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
30 јан 08:35AUDIO komponenti za servis ili delovi

NAD 502 cd - 1000 den. treba nov laser. za popravka ili za delovi. ko...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

29 јан 10:27Technics midi sistem vintage

Japonski komplet od 1984. Masiven-tezok, a so midi dimenzii (31.5 cm)...


590 €
или предлог цена
29 јан 10:26Kabel Audioquest Alpha-Snake IC interkonekcijski kabli

Se prodavaat Audioquest Alpha-Snake, IC RCA, interkoneciski kabli so ...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 јан 10:13Struen kabel 1.5m

Prodavam struen kabel 1.5m.


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 јан 07:25Basovi Visaton BG20 novi

Prodavam par 8" basovi Visaton BG20, koristeni za proba-ne mi trebaat...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 22:42Soundsense Diamonds zvucnici

Продавам звучници направени по највисоки стандарди. Звучниците се со ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 22:42MARANTZ PM 420

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
27 јан 19:10SONY F 420

2 x 70 watts (8 ohms) Dimensions: 430 x 135 x 375mm (Width x Height...


1 €
или предлог цена
27 јан 19:09ONKYO Integra A 8650

Power Output: 80W into 8Ω (stereo) Frequency Response: 20Hz to 20kHz...


1 €
или предлог цена
27 јан 19:09Pojacalo Beniton

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija...


6 €
или предлог цена
27 јан 11:14PRODAVAM SONY,YAMAHA NAKAMICHI,AIWA,PANASONIC,UHER

PRODAVAM AUDIO HI FI OPREMA,od licna kolekcija: JVC F50 Direkt D...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 јан 18:38Stalci постоље zvucnici звучници

Masivni stalci 8000 denari


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 јан 11:43Zvucnici звучници

Se prodavaat komplet set za surround cav piano finish lakirani, sosto...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 јан 11:42Panansonic SG-HM10L+CD Panasonic + gratis ploci

Prodavam ocuvan Panasonic sistem +cd na nego ima tjuner, kasetofon i ...


50 €
или предлог цена
25 јан 18:57SONY TAF 808 ES

Se prodava najdobroto integrirano polacalo na SONY TAF 808 ES vo mint...


1.200 €
или предлог цена
25 јан 14:47Zvucnici CABASSE MC170 ANTIQUA

Se prodavaat cabasse zvucnici kupeni pred 3 godini vo alfa audio.Zvuc...


23.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 јан 09:57Грамофон Sharp RP-155H

Продавам исправен и функционален фрамофон, со нов каиш, глава и игла ...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 јан 16:04Грамофон Crown (Unitra) GS-461

Продавам релативно сочуван и целосно фунцкионален мануелен грамофон с...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 јан 16:03Грамофон Toshiba Aurex SR-P5F

Продавам зачуван и функционален директ драјв грамофон, со pitch contr...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 јан 16:03Pioneer

Se prodava subwoofer pioneer So pojacalo ground zero pojacalo


200 €
или предлог цена
23 јан 13:11Hi-fi stereo sistem Riz Zagreb

Sistemot se sostoi od radio-pojacalo, dek kasetofon, zvucnici I site ...


4.500 МКД
или предлог цена
23 јан 11:52CD sharzer za Alfa Fiat i dr modeli

ISPRAVEN CD-SHARZER PASUVA ZA ALFA, FIAT ITN


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

20 јан 00:32KUPUVAM DALECINSKO ZA HARMAN KARDON HK 3270

DALECINSKO ZA HK3270


111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

20 јан 00:32SLUSALKI APPLE AIRPODS 2 SO WIFI NOVI

1.APPLE AIRPODS 2 2.APPLE AIRPODS PRO 2 3.APPLE AIRPODS 3 SLUSALKI...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

18 јан 09:22ONKYO TX-SV 535

Tuning range: FM, MW Power output: 80 watts per channel into 8Ω (s...


1 €
или предлог цена
17 јан 10:40AIWA

zasiluvac MX-D10 neispraven,zaedno so GE-D9


1 €
или предлог цена
17 јан 10:38Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам