122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone X 64GB

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom, Battery ...


290 €
или предлог цена
Денес 00:19Iphone,redmi

Se prodava Redmi 8 vo odlična sostojba 6000 mkd celosno funkcionale...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:39iPhone 8 64GB

Se prodava iPhone 64GB vo super sostojba.Kontakt:077-430-001;


6.500 €
или предлог цена
13 авг 08:16Iphone 8plus 64gb full pack

Se prodava Full pack Fabricka sostojba Tel za kontakt 07128821...


2 €
или предлог цена
11 авг 20:32Ipfone x

Ipfone x


215 €
или предлог цена
10 авг 22:49Iphone 8 mobilen telefon

Mobilniot telefon e so celosna kutija, polnac, ima samo problem so ka...


5.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 МКД
10 авг 22:34Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 4500 den in...


4.500 МКД
или предлог цена
10 авг 19:36Malku koristen Samsung,raboti na site mrezi

Ploloven ,koristen eden mesec donesen od usa,puknato stakloto za zast...


4.500 МКД
или предлог цена
09 авг 19:11Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlock...


8.500 МКД
или предлог цена
09 авг 19:11Prodavam samsung A40 so skresen ekran

Prodavam samsung A40 so skresen ekran, polnac i kutija, se raboti sam...


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 10:39Iphone 13 Pro Max

Se Prodava Kopija (Fejk) Iphone 13 pro max. Cena Po Dogovor.


По Договор
или предлог цена
07 авг 09:53Se prodava odlicno socuvan bez maani

Se prodava samsung galaxy j8 2018 vo odlicna sostojba socuvan maksima...


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:44NOKIA 3310 VO NOVA SOSTOJBA

Mnogu malku koristen , se gleda po sliki vo super nova sostojba e. ...


2.500 МКД
или предлог цена
02 авг 16:27SAMSUNG S10

Samsungot s10plus e star 2 godini nema nikakva maana se si raboti na ...


14.000 МКД
или предлог цена
01 авг 15:34ELARI CardPhone

ELARI CardPhone


20 €
или предлог цена
24 јул 12:15Se prodava za delovi

Se prodava za delovi. perfektno zacuvan so izgorena maticna ploca. K...


По Договор
или предлог цена
20 јул 14:44Samsung S9

Samsung Galaxy S9 funkcionira odlicno so skrsena maska.


7.000 МКД
или предлог цена
09 јул 19:34Redmi Note 9 Pro 6/128 - Нов неупотребуван

Redmi Note 9 Pro - 6/128GB Forrest Green - Неповторлива цена од 11.49...


11.499 МКД
или предлог цена
02 јул 09:21Iphone iphone 6

Se prodava iphone 6 odlicno zacuvan bez grepka 64 gb memorija Bela bo...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 18:05blackview mobilen vo odlicna sostojba

se prodava phonemax mobilen odlicno socuvan info na Viber 077921808


2.000 МКД
или предлог цена
14 јун 21:26XS 64GB, T O P sostojba

Se prodava Iphone XS, 64gb, vo odlicna sostojba, bez grebnatinka, nik...


300 €
или предлог цена
10 јун 17:34IPhone 7,telefon,prodavam!

Staklo! Bez zabeleska!


8.000 МКД
или предлог цена
29 мај 20:00Honor 20e

Drzi solidno baterija Doagja so negov polnac Dobro socuvan


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 17:39Prodavam Samsung Galaxy S20 5g

Prodavam SIV GALAXY S20 5g


21.500 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50iPhone 6

Se prodava iPhone 6 vo super sostojba.Kontakt:078-280-604;


По Договор
или предлог цена
04 мај 14:49Samsung Galaxy S10 plus

Prodavam samsung galaksi s10 + prism white boja. Ne e pagan nosen e s...


300 €
или предлог цена
27 апр 12:25***Iphone X ***

Се продава Iphone X 64GB, прв сопственик. Телефонот e максимално зач...


16.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:00Nov Samsung A12

Nov


9.000 €
или предлог цена
04 апр 20:53Samsung A52

Se prodava samsung A52 so garancija uste 10 meseci so malo ostetuvanj...


10.000 МКД
или предлог цена
25 мар 08:52Nokia C 5

Prodavam Nokia C5 so predna i zadna kamena blutot MC so 2 sim kartick...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:22Xiaomi 9 note pro

Se prodava


8.500 МКД
или предлог цена
19 фев 12:25Redmi notw 9 pro

Se prodava redmi note 9 pro 070289025


8.000 €
или предлог цена
16 фев 19:10Se menjat 2 telefoni iphone 8 i huawei p 20 lite za iphone X

Se menjat 2 telefoni iphone 8 i huawei p 20 lite mnogu socuvani zaedn...


15.000 МКД
или предлог цена
10 фев 23:05Iphone 7

Se prodava iphone 7 32gb neverlock Telefonot e vo odlicna sostojba ...


7.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:09Se prodava iphone 8 silver kako nov

Se prodava iphone 8 silver kako nov nema nitu edna linija na ekranot✔...


10.000 МКД
или предлог цена
07 фев 23:49Se prodava iphone 8 silver kako nov

Se prodava iphone 8 silver kako nov nema nitu edna linija na ekranot�...


11.000 МКД
или предлог цена
01 фев 23:58Xiaomi 11T NOV

Se prodava Xiaomi 11T nov, neotpakuvan so 2 godini garancija -108...


29.000 МКД
или предлог цена
24 јан 16:47Се продава нов Honor 50 Lite

Се продава Honor 50 Lite - 128GB 6GB RAM. Нов, неотпакуван со 2 год...


15.000 МКД
или предлог цена
20 јан 15:15Се продава iPhone 12 Pro

Се продава iPhone 12 Pro (128 GB) користен само 1 месец. Боја - Graph...


900 €
или предлог цена
16 јан 14:29Mobilni telefoni za delovi

Telefonite se za delovi Iphone 4 skrseno staklence no rabote bez pro...


1 €
или предлог цена
12 јан 19:26Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам